Προς το περιεχόμενο

Το Adobe Photoshop για το iPad θα λανσαριστεί το 2019 αλλά χωρίς βασικά χαρακτηριστικά


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 λεπτά πριν, mants118 είπε

και γιατί να σε αφήσει το Μήλο για αυτή τη δουλειά να πάρεις μια από τις φτηνές συσκευές της και όχι το macbook Pro των 2500 ευρώ;;;;

Το MB Pro είναι και για άλλες δουλειές πιο βαριες,αλλά έτσι όπως πάει το βλέπω σε λίγα χρόνια όλο και να λιγοστεύει η ανάγκη για έναν υπολογιστή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για αυτόν ακριβώς τον λόγο μετά από πολύ σκέψη αποφάσισα να αγοράσω το Surface 3 Atom x7 πριν από 3 χρόνια . Ναι είναι "τα ζώα μου αργά" σε σχέση με το ipad και είναι 2 κλάσεις κατώτερό του σε ευχρηστία αλλά τρέχει κανονικά όλη την χ86 βιβλιοθήκη software των windows η οποία είναι ανά πάσα στιγμή διαθέσιμη στους απανταχού "θείους" δωρεάν. Και μου έχει τύχει να χρειαστώ Photoshop και να έχω μαζί μου μόνο το Surface 3 το οποίο αγκομαχώντας έκανε την δουλειά του μια χαρά. Το iPad και το περιβάλλον του είναι κορυφαία για χρήση διασκέδασης αλλά αν θες η ταμπλέτα σου να μπορεί να κάνει και καμιά σοβαρή δουλειά.... η είδηση από πάνω τα λέει όλα. 

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 ώρες πριν, mants118 είπε

και γιατί να σε αφήσει το Μήλο για αυτή τη δουλειά να πάρεις μια από τις φτηνές συσκευές της και όχι το macbook Pro των 2500 ευρώ;;;;

Πως συγκρίνετε arm με x86;

Επεξ/σία από ChownTuen
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
23 ώρες πριν, macfan είπε

H cpu του iPad Pro 2018 σηκώνει εύκολα το PS να σου θυμίσω είναι ισχυρότερη από τον μέσο όρο των laptop που πωλούνται.

 

 

23 ώρες πριν, mants118 είπε

και γιατί να σε αφήσει το Μήλο για αυτή τη δουλειά να πάρεις μια από τις φτηνές συσκευές της και όχι το macbook Pro των 2500 ευρώ;;;;

Άρα συμβαίνει αυτό που λέει ο mants118. Δεν θα πουλήσει macbook

Επεξ/σία από bazzil
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...