Προς το περιεχόμενο

Diablo IV [PC]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

21 λεπτά πριν, najinblue3 είπε

To gameplay trailer τραγικο, αυτο δεν ειναι diablo. Κινεζικο port ειναι. Kαταστρεψαν το αγαπημενο μου franchise -.-

Σαν reskin/mod του D3 είναι. Πειράξανε λίγο τους shaders να φέρνουν τα χρώματα σε D2 and called it a day. Μόνο στα cinematics και στη hero select screen είναι D2.😁

7 λεπτά πριν, GaGaS_Thess είπε

Το 1ο παιχνιδι της blizzard εδω και 15 χρονια  που δεν θα παω day 1.....κατι με φοβιζει πολυμετα το 3...και δεν ειναι ο diablo

Day 1 είναι το D2 remastered.😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

οτι και να λεμε, το τρειλερ μαμησε. επιανα Hellraiser vibes. και το ιδιο το παιχνιδι δειχνει καλο. μακαρι να ναι επιστροφη στο παλιο, καλο Diablo.

BTW, το πανελ του Diablo 4 ειναι δωρεαν, μπειτε τωρα να το δειτε.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαιρομαι που αφησαν το πολυχρωμο τσιρκο για κατι πιο βρωμικο κ ρεαλιστικο.

αλλα αυτό που ειδα απο gameplay, δε μπορω να πω οτι με ενθουσιασε. χοντροκομμένα μοντελα κ animation, περίεργη κινηση κ hits. για τιτλο που βγαινει πριν 10 χρονια οκ, αλλα για κατι που παει για 2021 λογικα, ε περιμενω και θελω πολλα παραπανω απο αυτό που εδειξαν.

δε πειραζει, για την ωρα το Path of Exile συνεχίζει να ειναι τοσο κορυφαιο που πραγματικα με υπερκαλύπτει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το προβλημα ειναι οτι θα βγει για κονσολες, που σημαινει οτι εχει σχεδιαστει εξαρχης με γνωμονα αυτες. οτι δηλαδη συνεβει με το 3.

βλεπω το πανελ. open world θαναι, οχι linear campaign, με 5 μεγαλες περιοχες για εξερευνηση.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

μονο αυτα τα 3 classes θα εχει το βασικο παιχνιδι. μια χαρα.

8 λεπτά πριν, Skywalker333 είπε

ωπ, τωρα το ακουσα αυτο. θα βγει μαζι για PC/Xbox One/PS4? δηλαδη θα βγει συντομα, δε παει για νεα γενια.

δεν το ξεκαθαρισε. early alpha δεν ειπε οτι ειναι το demo που εχουν στην blizzcon? ενα χρονο αναπτυξης θα εχει τουλαχιστον ακομη.

δειτε το πανελ, περιγραφουν το παιχνιδι τωρα.

Επεξ/σία από KilliK
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 classes θα έχουν συνολικά είπαν.

Επίσης "δεν αναμένεται να βγει πολύ σύντομα, ούτε καν για τα δεδομένα της Blizzard". Οπότε τουλάχιστον θα προλάβουμε να παίξουμε κάνα RDR, Mount and Blade και Cyberpunk εντός του 20.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν θα ειναι εκπληξη αν βγει ετσι στο τελος. θα εχει και mounts, με δικο τους skin customization. και τριπλο talent system, ενα απο αυτα θαναι με runes που θα βρισκεις, αντι να craftareis οπως στο 2.

βρωμαει σκληρο monetization το ολο παιχνιδι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 31/10/2019 στις 4:21 ΜΜ, Tmark είπε

Αν δεν το δω με τα μάτια μου δεν πιστεύω τίποτα.

Θέλω darkila επιπέδου Path of Exile.

Μακάρι...!!!

1 ώρα πριν, KilliK είπε

μονο εμενα μου φανηκε να εχει γραφικα του D3 με την καμερα πιο κοντα;

Μήπως υπάρχει δυνατότητα για zoom-in;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο τον Μπομπ Σφουγγαρακη και την Barbie του D3 η διαφορα στο setting και στο atmosphere δειχνει τεραστια.

Day 1 για εμενα καθως ειμαι λατρης του ειδους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...