Προς το περιεχόμενο

Diablo IV [PC]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

To hype στο τέρμα... Επιτέλους σκοτάδι. Επιτέλους πολύ σωστό feel.... Για το trailer δε θα πω τίποτα. Τι να πεις άλλωστε... Game-play με γραφικά σκοτείνά και αρτιστικά όπως πρέπει να είναι ένα παιχνίδι Diablo

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, chek2fire είπε

έψαξα λίγο και βρήκα αυτό εδώ το video από την παρουσιάση και όντος δείχνει να είναι diablo το game και να είναι και φοβερό

https://www.youtube.com/watch?v=-9SJzvKcBhQ

https://www.youtube.com/watch?v=OONd29r0-yQ

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 ώρες πριν, KilliK είπε

μονο εμενα μου φανηκε να εχει γραφικα του D3 με την καμερα πιο κοντα;

εχει πολύ καλύτερα γραφικά D3

Επεξ/σία από Anuminas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πάντως πολύ άσχημα χτυπά στο μάτι ο σχεδιασμος στο ui, πολύ κονσολε μιλάμε.

Μια χαρά ειναι η θεση στο κέντρο, με τις δυο σφαιρες δεξια αριστερά και στη μεση τα skills. Eλπιζω να αλλαχθει.

 

Επεξ/σία από Anuminas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το trailer είναι τόσο καλό που θα το δείξω σίγουρα σε χορορα φίλο που δεν παίζει ποτέ games για να γουστάρει. Καλύτερο από το 99,99% των χορορ ταινιών. χαχα.

Συμπαθητικό μοιάζει το γκεϊμ. Δεν μπορώ να πω πως έχω τρελαθεί απ'το χαϊπ ή κάτι τέτοιο. Αν υπάρχει η παρέα (και το κατάλληλο πισι που να μπορεί να το τρέξει) θα το αγοράσω υποθέτω. Το diablo3 το είχα παίξει και με φίλους στο pc και με φίλους couch co-op σε xbox. Ιδιαιτέρως couch-coop ήταν φοβερό. Επίσης μοιάζει λες και είναι σχεδόν έτοιμο, δεν καταλαβαίνω τα περί 2021 κλπ που ακούω εδώ και εκεί.

 

Επεξ/σία από Sanjuro
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρώτη φορά μετα απο χρόνια έχω δει cinematic trailer τόσες πολλές φορές. ΟΛΑ οσα έδειξε στο trailer μου αρεσε αφανταστα. Σε όποιον και αν το έδειξα έμεινε με το στόμα ανοιχτό και ακομα έψησε ατομα που το Diablo ηταν αδιάφορο.. Στο τέλος με το "πεπλο" η Lilith είναι instant wallpaper. 

 

Ως gameplay τώρα, ναι είναι όντως πιο σκοτεινό και μουντο το concept αλλα πιο πολύ μου βγάζει D3 remastered, το παίξανε πολυ safe και προσθεσανε λιγη περισσότερη λεπτομέρεια σε εφε, περιβάλλοντα και skills. Βέβαια θα αλλάξουν αρκετα πράγματα μέχρι την τελική μορφή οπότε απλα οκ+ μου φάνηκε προσωπικά το gameplay. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεγαλη ξενερα το gameplay, ουτε καν μπηκαν στον κοπο απλα να copiaroun d2 mechanics,,, Παραμενει ενα console/couch game απο τα skills και πως δουλευουν μεταξυ τους...κριμα...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
27 λεπτά πριν, zeke είπε

Μεγαλη ξενερα το gameplay, ουτε καν μπηκαν στον κοπο απλα να copiaroun d2 mechanics,,, Παραμενει ενα console/couch game απο τα skills και πως δουλευουν μεταξυ τους...κριμα...

Τι ειναι αυτο που δεν σου αρεσει στο gameplay?

Και μερικα υπεροχα screenshots

https://imgur.com/a/0YxKLSd?fbclid=IwAR3hgBOciT9cnaESqEK9VaZEcimjch5VA4RtOn48TibxfG5Ber12SOloT5A

Επεξ/σία από starmanwarz
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
25 λεπτά πριν, starmanwarz είπε

Τι ειναι αυτο που δεν σου αρεσει στο gameplay?

Απο rage usage αντι για mana,,, no mana potions,,,cooldowns στα skills τα οποια βασιζονται στα 6 main types, ultimates λες και ειναι Moba,,,,το dash/dodge που ειναι infinite spammable χωρις να εχει stamina,,, καθολου customization στο tree και ποιος ξερει πως θα ειναι το itemization γιατι απο αυτα που ειδα φερνει σε d3. Γι'αυτο λεω οτι φενεται να ειναι ενα console/couch game.....

Eπισης αυτο με τα world events δεν ειχαν κατι καλυτερο να σκεφτουν;
 

Επεξ/σία από zeke
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ας μπούνε στο αρχικό post τα τρέιλερς και το site

κρίμα να είναι χωμένα στις σελίδες

https://diablo.blizzard.com/en-us/ 

 

 

Επεξ/σία από xtrmsnpr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...