Προς το περιεχόμενο

Diablo IV [PC]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 λεπτά πριν, mphxths είπε

 

Νοσταλγω την απλοτητα του Diablo 1 ωρες ωρες...

Δυστυχως η απλοτητα σκοτωνει τα Hack and Slash RPGs.
H πολυπλοκοτητα σου δινει επιλογες να το εξερευνησεις για περισσοτερο χρονο και να παιξεις builds που δεν πιστευες οτι υπαρχουν.

Επεξ/σία από BlurayMoviesGreece
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, BlurayMoviesGreece είπε

Δυστυχως η απλοτητα σκοτωνει τα Hack and Slash RPGs.
H πολυπλοκοτητα σου δινει επιλογες να το εξερευνησεις για περισσοτερο χρονο και να παιξεις builds που δεν πιστευες οτι υπαρχουν.

Το να δινεις loot με το τσουβαλι σκοτωνει τα παιχνιδια αυτα. Βλεπε τι εγινε στο D3. Το να υπαρχουν 50 builds αλλα να "δουλευουν" τα 10 , σκοτωνουν τα παιχνιδια αυτα. Βλεπε D3. Βγαινει ενα season , δινει καποια buffs/items season-specific και τα builds (ανα class) που δουλευουν καλυτερα ειναι 1-2 το πολυ. Τελειωνει το season , αρχιζει το επομενο , παλι απο την αρχη. Και απλα τιγκαρεις chars με διαφορετικα builds/items να χεις να θυμασαι περασμενα μεγαλεια...

Θυμαμαι ειχε βγει το D2 και ακομα μερικοι παιζανε στο battlenet το D1... και μετα ειχε βγει το D3 και μερικοι ακομα παιζανε το D2 :) 

12 λεπτά πριν, NoiSy MaN είπε

Έλα μεταξύ μας τώρα, για να φλεξάρεις την ταχύτητα ανέβασες.

Φλεξαρε ταχυτητα , modem , router , καλωδια , μηχανημα κλπ. Δεν περναει ετσι απλα η 1000αρα μεχρι το πισι :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 minutes ago, mphxths said:

Φλεξαρε ταχυτητα , modem , router , καλωδια , μηχανημα κλπ. Δεν περναει ετσι απλα η 1000αρα μεχρι το πισι :) 

FritzBox με Vodafone Cable. Από τις καλυτερες αγορές που έχω κάνει. Της Vodafone ήταν για τα σκουπίδια απλά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, mphxths είπε

Το να δινεις loot με το τσουβαλι σκοτωνει τα παιχνιδια αυτα. Βλεπε τι εγινε στο D3. Το να υπαρχουν 50 builds αλλα να "δουλευουν" τα 10 , σκοτωνουν τα παιχνιδια αυτα. Βλεπε D3. Βγαινει ενα season , δινει καποια buffs/items season-specific και τα builds (ανα class) που δουλευουν καλυτερα ειναι 1-2 το πολυ. Τελειωνει το season , αρχιζει το επομενο , παλι απο την αρχη. Και απλα τιγκαρεις chars με διαφορετικα builds/items να χεις να θυμασαι περασμενα μεγαλεια...

Θυμαμαι ειχε βγει το D2 και ακομα μερικοι παιζανε στο battlenet το D1... και μετα ειχε βγει το D3 και μερικοι ακομα παιζανε το D2 :) 

Φλεξαρε ταχυτητα , modem , router , καλωδια , μηχανημα κλπ. Δεν περναει ετσι απλα η 1000αρα μεχρι το πισι :) 

To D3 πεθανε μετα τα 2 Nerfs.
Eκλαιγε ο κοσμος οτι ειναι δυσκολο γιατι ηθελε να το "τερματισει" με random οτι ναναι builds και δεν μπορουσε.
Απο εκει και περα οταν εγινε παιδικη χαρα χαθηκε και το ενδιαφερον για τους Hardocore Gamers (οχι Diablo HC, HC γενικα).
Το Diablo ειναι ειναι Franchise που το στηριζουν οι Hardcore Gamers, ο Casual θα παιξει για το story και τελος.
Oταν λοιπον πεθανε το D3 δεν ασχοληθηκε οσο θα επρεπε με τα Seasons, εκανε μονο μικροαλλαγες και μικροπροσθηκες.
Ακομα και τωρα περισσοτερος κοσμος παιζει D2/D2R παρα D3.
Εκει εκαναν δουλεια σε καθε Season, εβαλαν Runewords που καθοριζαν νεα builds, εκαναν Balance Changes στα Synergies και σου εδωσαν μια πολυπλοκοτητα που ελειπε απο το D2.
Σε συνδιασμο με το τρομερο Τrade System ειναι ακομα ζωντανο με πολυ κοσμο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 31/5/2023 στις 5:45 ΜΜ, greekfragma είπε

 

στην ανάλυση της συγκεκριμένης LG της υπογραφής θα τα παίζεις όλα τέρμα. επίσης δε χρειάζεσαι το high texture pack. καλή απόλαυση

Σε ευχαριστω μολις το αγορασα στα 69.99  Ε

Μπορω να το κανω απο τωρα install ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Zus είπε

Με 200άρα VDSL είναι τα 25.20 που βλέπω;

Cosmote 4G+ 

speed 5.png

3 ώρες πριν, Odyss3us είπε

υποψιν μονο οι Deluxe & Ultimate Editions ανοιγουν απο τις 2, οι Standard στις 6 Ιουνιου

εμενα παρόλο που ειναι digital deluxe edition δεν μου έχει για 2/6 αλλα για 6/6 :( 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αξίζει για όσους είναι μαθημένοι σε sandbox single player RPGs, Skyrim κτο; Έχει καλό story και single player; To Elden Ring δε μου άρεσε καθόλου. Με τρώει να το πάρω, για αυτό ρωτάω. Έχει καλό στόρι ή μόνο hack n slash και θα με κάνει να το παρατήσω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, dream21 είπε

 

εμενα παρόλο που ειναι digital deluxe edition δεν μου έχει για 2/6 αλλα για 6/6 :( 

Aν εννοεις αυτο δεν ειναι το ποτε θα παιξεις εσυ αλλα το ποτε ανοιγει επισημα το Game.
Εσυ θα παιξεις κανονικα σημερα το βραδυ.
 

Screenshot_24.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ που θα δουλεύω το τριήμερο και θα το ξεκινήσω Τρίτη στην καλύτερη αξίζει να αγοράσω Deluxe ή να μείνω με την απλή μιας και εγώ τα παραπάνω θα τα έσκαγα για το early access ;

Επεξ/σία από Zus
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 λεπτά πριν, BlurayMoviesGreece είπε

Aν εννοεις αυτο δεν ειναι το ποτε θα παιξεις εσυ αλλα το ποτε ανοιγει επισημα το Game.
Εσυ θα παιξεις κανονικα σημερα το βραδυ.
 

Screenshot_24.jpg

ΟΚ μα λέω και εγω τι εχω κανει λάθος.

1 λεπτό πριν, Zus είπε

Εγώ που θα δουλεύω το τριήμερο και θα το ξεκινήσω Τρίτη στην καλύτερη αξίζει να αγοράσω Deluxe ή να μείνω με την απλή μιας και εγώ τα παραπάνω θα τα έσκαγα για το early access ;

Εαν δουλεύεις οπως λες κατσε οπως είσαι με την απλη.

Επεξ/σία από dream21
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...