Προς το περιεχόμενο

Overwatch 2


kostasgpa

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάντως στα cinematics η bliz είναι ακόμα κορυφή, τους βγάζω το καπέλο. και σε αυτό και στο D4 δώσανε ρέστα. 😁

Το να γίνει EOL το og ow και να ζητάνε τώρα άλλα τόσα λεφτά για reskins,maps και ένα ανούσιο pve εμένα προσωπικά δε με νοιάζει, έτσι και αλλιώς το έχω παρατήσει το game. Thx 4 the cool vids i guess. Το πολύ πολύ να πάρω το D2 remastered αν δε το καταστρέψουν και αυτό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 509
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

οκ, το ξεκαθαρισε, ηρωες και χαρτες του 2, θα δινονται και στο 1. αρα πρακτικα πληρωνουμε το PVE κομματι του παιχνιδιου. να δουμε τι τιμη θα εχει.

δεν θα βγαλουν νεο περιεχομενο για το 1, περα απο cosmetics και καποια νεα features, μεχρι να κυκλοφορησει το 2.

μαλιστα.

Επεξ/σία από KilliK
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

για το push οποιος ενδιαφερεται

In Push, a new, symmetrical map type that will launch with Overwatch 2, teams battle to take control of a robot that begins in a central location, then push it toward the enemy base. Either team may take control of the robot at any time. The team that pushes the robot furthest onto the enemy side wins the game.

και τα νεα maps Toronto

Spoiler

toronto01-1920.jpg

toronto02-1920.jpg

toronto03-1920.jpg

Gothenburg

Spoiler

gothenburg01-1920.jpg

gothenburg02-1920.jpg

gothenburg03-1920.jpg

 

Monte Carlo

Spoiler

montecarlo01-1920.jpg

montecarlo02-1920.jpg

montecarlo03-1920.jpg

 

 

Επεξ/σία από panagiotis54
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, najinblue3 είπε

new "core" mode και αδιαφορο pve που ειχε βγει σε event και το βαφτιζουν overwatch 2...

Κάτσε να δούμε τι θα έχει από pve πρώτα. Ένα mode έδειξαν. Απ' ότι κατάλαβα θα έχει και campaign/story mode και hero missions (κάτι σαν τα class stories του Diablo) πέρα από τα replayable missions.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ως παίκτης που έπαιξε overwatch από day 1 που έγινε release θεωρώ πως είναι ψιλό χαζός ο τρόπος που επέλεξε η εταιρία να το δώσει στην αγορά και να το υποστηρίξει. Μιλάμε ξεκάθαρα για ένα expansion ένα δύο χάρτες ένα δύο ήρωες ένα δύο νέα game modes και ένα νέο mechanic , level up, τα οποία τα βάζει σαν νέο παιχνίδι. 

Είχε απαράδεκτο ranking system που αν εκανες quit από diamond σε επέστρεφε gold και έπρεπε να φτύσεις αίμα για να πας ξανά πίσω στο normal rank. Αντίθετα δεν κατάφερε ποτέ να περιορίσει τα trolls τα οποία κατέστρεφαν τα matches παρά μόνο εισαγοντας ένα περιορισμό , 2 2 2, το οποίο περιόρισε δραστικά την διαφορετικότητα και την δημιουργικότητα που είχαμε από το ένα match στο άλλο.

 

Δεν με βλέπω να ακολουθώ αν μιλάμε για 60 ευρω. Αν μιλάμε για 30 ίσως και να επιστρέψω για 3η φορα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πλάκα είναι ότι θα κυκλοφορίσουν  πολλούς νεους ήρωες μαζί, δεν έχουν ιδέα πως να κάνουν balance κυκλοφορώντας έναν - τους παίρνει μισό χρόνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μονο που λεει highly replayable στο trailer καταλαβαινει κανεις οτι το PvE θα ειναι βαρετο μετα απο 1 εβδομαδα ΤΟ ΠΟΛΥ.Αν κανει 20-30 ευρω ισως αξιζει να τα δωσει καποιος,γενικα ομως μια περιεργη κινηση απο την blizzard.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ περιμένω την τιμή, πάντως το 1 μου άρεσε παίζοντας από Day 1 και συνεχίζω να παίζω καθημερινά για να ξεκουράζομαι οπότε όσο και να κοστίσει το 2 θα τα βγάλει τα λεφτά του για τις ώρες που θα παίξω. Απλώς όπως έχω ξαναγράψει έχω αφήσει το competitive εκτός. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, RedAlert539 είπε

Κάτσε να δούμε τι θα έχει από pve πρώτα. Ένα mode έδειξαν. Απ' ότι κατάλαβα θα έχει και campaign/story mode και hero missions (κάτι σαν τα class stories του Diablo) πέρα από τα replayable missions.

Οσα pve mode και να εχει αν ειναι σαν αυτο που εδειξαν, δηλαδη ενα event που ειχαμε περσι νομιζω δεν δικαιολογει το 2 στον τιτλο. Εγω απ οσο καταλαβα θα εχει pve και ενα νεο pvp mode(push). Δεν μπορω να καταλαβω τι σκεφτονται για να το ονομασουν 2. Αυτα μπορουσαν να μπουν σαν δωρεαν περιεχομενο, η εστω ενα 20ρικο το πολυ με τπτ exclusive items κτλπ. Επισης ειπανε οτι θα μπουν πολλοι ηρωες μαζι στο 2. Εδω τους πηρε 3 χρονια για να σταματησουν να παιζουν με το ulty της Μερσι....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το pve που είδα εγώ ήταν σαν τα event. Μπαίνεις και τα σφάζεις όλα χωρίς challenge. Οι εχθροί έχουν IQ ραδικιού. Δεν αξίζει τα λεφτά του με αυτά που βλέπω ως τώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...