Προς το περιεχόμενο

Qwertee T-Shirts 5 ευρώ τυχαία


kdoumani

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η γνωστή προσφορά από το Qwertee είναι πάλι εδώ. Για όποιον δεν το γνωρίζει το μαγαζί, το Qwertee πουλάει geeky και pop culture μπλουζάκια (εκτυπώσεις).

5 ευρώ μια τυχαία μπλούζα (στις 6 έχει δωρεάν μεταφορικά): Πάτε εκεί που λέει "Mega InsaniTEE Sale!!! " https://www.qwertee.com/

Επίσης αν κάνετε εγγραφή στο newsletter σας στέλνουν κωδικό για έξτρα -1 ευρώ στη παραγγελία (συνδυάζεται με τα πιο πάνω)

Το κατάστημα στέλνει από Ιρλανδία, δεν υπάρχει θέμα με το τελωνείο.

  • Thanks 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

59 λεπτά πριν, papars είπε

Με τα σχέδια που πήρα την προηγούμενη φορά δεν θα το ρισκάρω.

Κατάλαβα. Και αυτοί για πρώτη φορα θα έπρεπε να έστελναν τιποτα ωραιο για να μας προσελκύσουν 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, papars είπε

Με τα σχέδια που πήρα την προηγούμενη φορά δεν θα το ρισκάρω.

Μια απ τα ίδια.

Απο τις 6 μπλούζες τις 2 μπορώ να φορέσω και αυτές με παραχωρήσεις. 

Συν του γεγονότος ότι το M ήταν αρκετά εφαρμοστό για τα γούστα μου.

1,8μ με 83 κιλά. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

54 λεπτά πριν, therion13 είπε

Κατάλαβα. Και αυτοί για πρώτη φορα θα έπρεπε να έστελναν τιποτα ωραιο για να μας προσελκύσουν 

Να είναι random για να ξεστοκαρουν υποτίθεται.. Να διώξουν ότι έχει μείνει (άρα λογικά δεν είναι τα τοπ σχέδια τους) 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κακό στα νουμερα της εταιρείας παραγωγής ειναι πως έχουν εργοστάσια σε διαφορετικες χώρες. 

Αυτό δεν είναι κακό αλλά δεν μπορούν να κρατήσουν τα ίδια στάνταρ στα μεγέθη παντού, οπότε υπάρχει μια διαφορά σε ότι θα σας κάτσει. 

Η προσφορά για 5 ευρώ έστω και τυχαία αξίζει και σαν μπλουζάκι σπιτιού /γυμναστηρίου με 1000. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
20 λεπτά πριν, billathens! είπε

αξίζει και σαν μπλουζάκι σπιτιού /γυμναστηρίου

Γιατι τιποτα δεν ειναι καλυτερο απο το να γυμναζεσαι με μπλουζακι my little pony ή sailor moon...

Παντως περα απο την πλακα, απ οτι εχω καταλαβει απο τα σχεδια, πρεπει να εισαι εφηβος (αντε μεχρι 25) για να μπορεις να υποστηριξεις τα σχεδια και να τα φορας ακομπλεξαριστα. Αν εισαι 30+ ειναι creepy να φορας μπλουζακια pokemon και τομας το τρενακι...

Επεξ/σία από sexymwro7
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλύτερη προσφορά είναι όταν βάζει 50% στα κανονικά σχέδια, παίρνεις απο την αρχή αυτό που σου αρέσει. Τα random είναι πραγματικά άκυρα.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά έλαβα εγώ.  Για πενηντάρη με κοιλίτσα δεν θα έλεγα ότι μπορούν να φορεθούν.  Τα κορίτσια βέβαια τα έκαναν σπιτιού / πιτζάμες.

Και είναι οριακά για εμένα το L. Οπότε την επόμενη φορά (αν υπάρξει) θα πάρω XL.

qwertee1.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)


 

23 λεπτά πριν, sexymwro7 είπε

Γιατι τιποτα δεν ειναι καλυτερο απο το να γυμναζεσαι με μπλουζακι my little pony ή sailor moon...

Παντως περα απο την πλακα, απ οτι εχω καταλαβει απο τα σχεδια, πρεπει να εισαι εφηβος (αντε μεχρι 25) για να μπορεις να υποστηριξεις τα σχεδια και να τα φορας ακομπλεξαριστα. Αν εισαι 30+ ειναι creepy να φορας μπλουζακια pokemon και τομας το τρενακι.

Αν κάτι δεν μας αρέσει το κάνουμε και ξεσκονοπανο.

 

Τώρα αν νιώθεις μειονεκτικά φορώντας μπλουζάκι sailor moon ή ποκαχοντας και νιώθεις ότι πρέπει να αποδείξεις κάτι, μάλλον έχεις πρόβλημα αλλού. 

 

Και βγαίνω από το οφφ τοπικ😏😘

Επεξ/σία από billathens!
  • Confused 2
  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@billathens! προσωπικα ειμαι 25- οποτε ανετα θα τα φορουσα. Οκ ισως οχι σε γαμο...Αλλα αν με πλησιαζε καποιος 40αρης με κοιλιτσα και καραφλα στο γυμναστηριο ή στο δρομο, φορωντας μπλουζα digimon ή barbie, τοτε σιγουρα θα ετρεχα...Και γιατι να σκορπισεις 5 ευρω για να εχεις κατι σαν ξεσκονοπανο? Πιστευω καλυτερα να δωσεις λιγα παραπανω και να εχεις εσυ την επιλογη και να μην ειναι random.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, sexymwro7 είπε

@billathens! προσωπικα ειμαι 25- οποτε ανετα θα τα φορουσα. Οκ ισως οχι σε γαμο...Αλλα αν με πλησιαζε καποιος 40αρης με κοιλιτσα και καραφλα στο γυμναστηριο ή στο δρομο, φορωντας μπλουζα digimon ή barbie, τοτε σιγουρα θα ετρεχα...Και γιατι να σκορπισεις 5 ευρω για να εχεις κατι σαν ξεσκονοπανο? Πιστευω καλυτερα να δωσεις λιγα παραπανω και να εχεις εσυ την επιλογη και να μην ειναι random.

Και εγώ πάντως όταν ήμουν 25 νόμιζα πως οι 40άρηδες είναι με κοιλιά και καράφλα, έτοιμοι να πεθάνουν!!!! Τελικά δεεεεεεεεεεν είναι μάλλον ακριβώς έτσι....!

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πας φούρνο 50 χρόνων με καράφλα και μπακα μέχρι τα γόνατα, και παράλληλα φόρμα και μπλούζα Τόμας το τρενάκι. 

Το λιγότερο παιδεραστής η απλά για ίδρυμα 😂😂😂

 

 

BTW και εγώ δεν συμφωνώ με τα random σχέδια, γιστι είναι εντελώς άκυρα αυτά που έρχονται. 

Επεξ/σία από stelios18120
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...