Προς το περιεχόμενο

TV Season 2019-2020


Thresh

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω δει τα πρώτα τρία επεισόδια και ήταν καλό, αλλά δε ξέρω αν θα το συνεχίσω. (Φίλοι μου το είδαν όλο σε μια νύχτα).

Ο λόγος είναι είναι ότι αυτού του είδους οι σειρές με αγχωνουν απίστευτα 🙄 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 295
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators
1 hour ago, coffeex said:

Το έχει δει κανείς και αν ναι αξίζει;

https://www.insomnia.gr/forums/topic/719214-the-war-of-the-worlds-bbc-mini-series/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία και η 3η σεζόν του "Fauda". Όλη η σειρά έχει συνεχής δράση και ωραίους χαρακτήρες.

Από τις καλύτερες στο είδος της και αυτό που μου άρεσε πιο πολύ είναι ότι συμβαίνουν πράγματα που δεν τα περιμένεις και δεν τα βλέπεις σε αμερικάνικες σειρές. Κι αυτό συμβαίνει λόγω της θεματολογίας της σειράς που έχει να κάνει με τη διαμάχη Ισραήλ-Παλαιστίνη, με ότι αυτό συνεπάγεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εχω ξεκινήσει το toy boy.. Πολυ καλο μπορω να πω!!! Θα μπορουσε βεβαια να μν εχει αντρες stripper.. Ας ητανε... Υδραυλικοί!!! 😁

Ειναι σειρα μιας σεζον,1 ωρα το επεισοδιο αλλα περναει πολυ ευχαριστα η ωρα.. Σε κραταει σε αγωνια! 

Επεξ/σία από Πανος999
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδα το Devs και μπορώ να πω ότι μου άρεσε πολύ. Το προτείνω ανεπιφύλακτα σε φανς κβαντομηχανικών θεωριών, ντερεμινιστικών ή μη συμπάντων, υπαρξιακούς ερευνητές, αναζητητές για το αν υπάρχει ελευθερη βούληση ή οχι, τυχαία γεγονότα ή μη. Σειρά που σηκώνει πολλή συζήτηση. Κάποιες ερμηνείες οριακά αποδεκτές, γεγονός δευτερευούσης σημασίας όμως.

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω δει μεχρι το 5 και μ'αρεσει παρα πολυ. Πολυ προσεγμενο, με μη μουσικο oversaturation αλλα να δινει τον τονο της σειρας οταν κανει την εμφανιση του,  με τις θεωριες που αναφερει ο DOP και με μια κεντρικη πλοκη που δινει δυνατο drama και μυστηριο. Μια πλοκη που αναλογα οπως τη βλεπεις τη σειρα, μπορεις να την βαλεις σε πρωτο πλανο ή στο φοντο. 

Απο το δημιουργο του εξαιρετικου Ex Machina btw.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, speedy23 είπε

Εχω δει μεχρι το 5 και μ'αρεσει παρα πολυ. Πολυ προσεγμενο, με μη μουσικο oversaturation αλλα να δινει τον τονο της σειρας οταν κανει την εμφανιση του,  με τις θεωριες που αναφερει ο DOP και με μια κεντρικη πλοκη που δινει δυνατο drama και μυστηριο. Μια πλοκη που αναλογα οπως τη βλεπεις τη σειρα, μπορεις να την βαλεις σε πρωτο πλανο ή στο φοντο. 

Απο το δημιουργο του εξαιρετικου Ex Machina btw.

Το θέμα για το αν υπάρχουν random events που συζητιέται στο 6ο επεισόδιο με έχει προβληματίσει αρκέτα. Οπότε οταν το δεις θα θελα να ακούσω τη γνώμη σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Into the night , NETFLIX

https://www.imdb.com/title/tt10919486/?ref_=nv_sr_srsg_0

Ψιλοεκπληξούλα από το πουθενά.   Δεν είναι κάτι wow, αλλά βλέπεται πολύ άνετα και σου κρατάει το ενδιαφέρον για να δεις τι γίνεται παρακάτω. 

Άνετα το 7/10

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 14/4/2020 στις 6:24 ΜΜ, katbo είπε

Caliphate, δεν είδα να έχει αναφερθεί. Netflix, 8 επεισοδιάκια, σουηδικό, συρία-αλαχου-ακμπάρ-μπομπες, σασπένς μέχρι τέλους. Το λάτρεψα. 

https://www.imdb.com/title/tt11398870/

Πολυ καλο πραγματι . Σε κρατάει στη τσίτα συνέχεια . Το ευχαριστήθηκα παραπανω απο το unorthodox.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, HALF EVIL είπε

Into the night , NETFLIX

https://www.imdb.com/title/tt10919486/?ref_=nv_sr_srsg_0

Ψιλοεκπληξούλα από το πουθενά.   Δεν είναι κάτι wow, αλλά βλέπεται πολύ άνετα και σου κρατάει το ενδιαφέρον για να δεις τι γίνεται παρακάτω. 

Άνετα το 7/10

Μολις ειδα το 1ο, πολυ καλο για binge θα το παρω σερι 😅

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, najinblue3 είπε

Μολις ειδα το 1ο, πολυ καλο για binge θα το παρω σερι 😅

To trailer ήταν πολύ χάλια.

Είσαι σίγουρος ότι βλέπεται;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, skiabox είπε

To trailer ήταν πολύ χάλια.

Είσαι σίγουρος ότι βλέπεται;

Δεν ειναι κατι ιδιαιτερο αλλα βλεπεται μια χαρα, δεν εχω να δω και κατι αλλο αυτη τη περιοδο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...