Προς το περιεχόμενο

FPS DROPS


φιλ123321

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ ΤΟ ΠΣ ΜΟΥ ΠΑΙΖΕΙ GAMES ΓΥΡΟ ΣΤΑ 200 FPS  ΚΑΙ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΤΑ FPS MOY EINAI 30 ME 50 ΚΑΙ ΦΤΑΝΟΥΝ ΚΑΙ 10.. ΞΕΡΕΙΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΤΑΙΕΙ? ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΕΒΑΣΕΙ ΚΑΤΙ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΦΑΝΑΚΙ ΟΥΤΕ ΕΙΝΑΙ ΖΕΣΤΗ Η ΜΗΤΡΙΚΗ. ΜΠΡΟΤΕΙΤΕ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΕΙΣΕΤΕ? ΕΠΙΣΗΣ ΚΟΛΑΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΣ ΜΟΥ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΣΤΑ GAMES

Επεξ/σία από φιλ123321
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τί κάρτα γραφικών έχεις;

Στο κάνει στα ίδια παιχνίδια με πριν;

Τί θερμοκρασίες έχει η κάρτα και ο επεξεργαστής όταν παίζεις;

Στον task manager τρέχει τίποτα περίεργο;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

45 με 50 βαθμους οταν παιζω και πριν ειχαν 200 φπσ με 240 και τρα εχω 40 με 60 φπσ , καρτα γραφηκων GEFORCE GTX 1660. 

 

43 λεπτά πριν, Silverage είπε

Τί κάρτα γραφικών έχεις;

Στο κάνει στα ίδια παιχνίδια με πριν;

Τί θερμοκρασίες έχει η κάρτα και ο επεξεργαστής όταν παίζεις;

Στον task manager τρέχει τίποτα περίεργο;

το μονο περιεργο ειναι αυτο που χαλαει τοσο πολυ CPU αλλα δεν ξερω αν ειναι κατι κακο η αν ειναι φυσιολογικο. αν οχι μπορειτε να μ πειτε πως να το βγαλω?( 65% ειναι στο cpu στο τασκ μανατζερ)

Screenshot_50.png

αυτο ειναι τελικα μολισ εκανα τελοσ εργασιασ το πσ αρχισε να φτανει 190 με 200 φπσ. αλλα δεν ξερω πως να το διαγραψω δεν το βρησκω στις προστοαφαιρεσεις. μπορειτε να μ πειτε πως?

Επεξ/σία από φιλ123321
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάτα δεξί κλικ πάνω στο process και πήγαινε στην τοποθεσία, να δεις που είναι αποθηκευμένο. Το πιο πιθανό είναι να έχεις φάει κανένα malware. Δες που είναι αποθηκευμένο και πέτα μας ένα printscreen να δουμε το path

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, φιλ123321 είπε

45 με 50 βαθμους οταν παιζω και πριν ειχαν 200 φπσ με 240 και τρα εχω 40 με 60 φπσ , καρτα γραφηκων GEFORCE GTX 1660. 

το μονο περιεργο ειναι αυτο που χαλαει τοσο πολυ CPU αλλα δεν ξερω αν ειναι κατι κακο η αν ειναι φυσιολογικο. αν οχι μπορειτε να μ πειτε πως να το βγαλω?( 65% ειναι στο cpu στο τασκ μανατζερ)

Screenshot_50.png

αυτο ειναι τελικα μολισ εκανα τελοσ εργασιασ το πσ αρχισε να φτανει 190 με 200 φπσ. αλλα δεν ξερω πως να το διαγραψω δεν το βρησκω στις προστοαφαιρεσεις. μπορειτε να μ πειτε πως?

Μάλλον είναι κάποιος ιός.

Έχεις κάνα antivirus;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

4 λεπτά πριν, jgeorgiou είπε

https://www.eset.com/gr/home/online-scanner/

αλλά μάλλον για bad sector μου κάνει

Μόλις έκλεισε το process έστρωσε, κάτι κόλλησε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οντος το avast το αναγνωρισε ωσς ιο και το διεγραψα και οταν εκανα επανεκινιση το πσ μ εφτιαξε δεν κολλαει και παιζω games  με 200 240 φπσ. Σας ευχαριστω ολουσ για την βοηθεια!!!!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...