Προς το περιεχόμενο

Νέο Meizu 16T με 6,5 ιντσών οθόνη OLED, 4500mAh μπαταρία και SD855


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 ώρες πριν, devanir είπε

Γιατί το παλεύουν με τα custom skin όλες αυτές οι κινεζιές και δεν βάζουν καθαρό άντροιντ να τελειώνει η υπόθεση;

Γιατι σε Κινα μερια εχει πεσει κλειδωμα εφαρμογων απο Google(Και οχι μονο)μερια.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η meizu δυστυχώς έχασε το τρένο των εξελίξεων άγνωστο γιατί μαζί με την lg και την htc. Ποιος λίγο παλιότερος θα ξεχάσει το mx3 η το mx4 pro με τα 20mpx κάμερα και επεξεργαστή τον exynos της Samsung (νομίζω μόνο στην meizu εκτός των συσκευών της τον είχε δώσει). After sale υποστήριξη όμως επιπέδου letv δυστυχώς 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ως πρώην χρήστης των M2 Note, M6 Note, M6 & M8 (τα δύο τελευταία ακόμη στη κατοχή μου) μπορώ να πω με μεγάλη σιγουριά πως πρόκειται για μια εξαιρετικά ποιοτική κατασκευή, με το πιο χάλια skin στον κόσμο του Android.

Ειδικά η τελευταία από τις παραπάνω συσκευές θα μπορούσε να είναι διαμάντι λόγω hardware αλλά με την έκδοση Flyme που έχει (και η οποία δεν έχει λάβει αναβάθμιση από τον Ιανουάριο φέτος) είναι στο σημείο που αξίζει: κλειστή στο κουτί της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...

Πολύ καλά τηλέφωνα, αλλά έχει εγκαταλείψει η meizu το λογισμικό της και ειδικά την global version και γενικά την ευρωπαϊκή αγορά πλασαροντας μόνο οικονομικά τηλεφωνα με ληγμένο λογισμικό! 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 27/10/2019 στις 11:36 ΠΜ, Hellenicsun είπε

Ως πρώην χρήστης των M2 Note, M6 Note, M6 & M8 (τα δύο τελευταία ακόμη στη κατοχή μου) μπορώ να πω με μεγάλη σιγουριά πως πρόκειται για μια εξαιρετικά ποιοτική κατασκευή, με το πιο χάλια skin στον κόσμο του Android.

Ειδικά η τελευταία από τις παραπάνω συσκευές θα μπορούσε να είναι διαμάντι λόγω hardware αλλά με την έκδοση Flyme που έχει (και η οποία δεν έχει λάβει αναβάθμιση από τον Ιανουάριο φέτος) είναι στο σημείο που αξίζει: κλειστή στο κουτί της.

Εμένα μου αρέσει υπερβολικά το λογισμικό τς μιεζου το pro6 plus μου πετάει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...