Προς το περιεχόμενο

App αυτοματισμού, αντικλεπτικής προστασίας κλπ


adi32

Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 ώρες πριν, stormrain είπε

Καλα σοβαρα τωρα?

Τι νοημα εχει το σχολιο αυτο? Καμια ενσταση αν δεν θελεις να πεις ποια εφαρμογη χρησιμοποιεις, ουτε εισαι και υποχρεωμενος, αλλα αυτο μου θυμιζει κατι status στο φεησμπουκ που γραφουν κατι για να τους ρωτησεις τι εχουν και στο τελος να σου απαντησουν "τιποτα".

Anyway επι του θεματος, το Cerberus κανει αρκετα απο αυτα που θελετε.

Δεν ξέρω εαν το διάβασες αλλά απάντησα σε κάποιον που είπε οτι αυτές οι εφαρμογές είναι ουσιαστικά άχρηστες εφόσον ο κλέφτης το πρώτο που κάνει μόλις πάρεις ένα κινητό στα χέρια του , είναι να πετάξει την κάρτα sim.Απάντησα λοιπόν οτι υπάρχει εφαρμογή η οποία παρακάμπτει αυτή την ατέλεια και σου δίνει τη δυνατότητα να συνεχίσεις να μπορείς να εντοπίσεις το κινητό σου.

Δεν ξέρω τι γράφουν στο facebook που λες και δεν με ενδιαφέρει προσωπικά μιας και δεν έχω λογαριασμό σε facebook αλλά παλαιότερα που είχε ανοιχτεί παρόμοιο θέμα , μου ζητούσαν απαιτητικά και με άκομψο τρόπο να τους πω ποια εφαρμογή είναι αυτή και δεν το έπραξα μόνο και μόνο για το μαγκίστικο και ειρωνικό υφάκι που έχουν αρκετά άτομα εδώ μέσα.Απόδειξη , οτι δεν υπάρχει σχεδόν κανένα τόπικ μέσα στο forum που να μην έχει καταλήξει σε καυγά.

Εαν κάποιος ενδιαφέρετε για μια τέτοια εφαρμογή μπορεί να ψάξει στο νετ και να τη βρει.Φαντάζομαι οτι πέρα από αυτή που έχω εγώ θα υπάρχουν και αρκετές άλλες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Υπάρχει και ένας οδηγός για μια εφαρμογή που κάνει όλα όσα λέει και ο tarantules εκτός από την απενεργοποίηση του  hard-reset , απλά δεν ξέρω αν ισχύει για την εφαρμογή όλα όσα λέει μέσα το άρθρο καθώς το άρθρο είναι παλιό και μπορεί να έχει αλλαχθεί το app. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...
Επισκέπτης
Στις 10/12/2019 στις 5:01 ΜΜ, dimitrisbar είπε

με cerberus ο τύπος έκανε ντοκιμαντέρ με τη ζωή του κλέφτη...

Το βίντεο έχει απίστευτο ενδιαφέρον πάντως. :P 

Πλάκα πλάκα το Cerberus είναι πολύ καλό πρόγραμμα σε περίπτωση που χάσεις το κινητό σου. Βέβαια παίζει τεράστιο ρόλο ο παράγοντας τύχης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...