Προς το περιεχόμενο

windows 7


corsair04

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ψάχνω να βρω windows 7 για ένα netbook .....του έβαλα windows 10.....προσπάθησα να τα κατεβάσω  από την εφαρμογή που βρήκα σε παλιότερο νήμα άλλα δεν είναι διαθέσιμα ......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, corsair04 είπε

Ψάχνω να βρω windows 7 για ένα netbook .....του έβαλα windows 10.....προσπάθησα να τα κατεβάσω  από την εφαρμογή που βρήκα σε παλιότερο νήμα άλλα δεν είναι διαθέσιμα ......

στείλε πμ να σου χαρίσω  ένα πλήρες dvd 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, hp8 είπε

στείλε πμ να σου χαρίσω  ένα πλήρες dvd 

ευχαριστώ αλλά μένω Λάρισα και σε κανένα υπολογιστή μου δεν έχω dvd-rom.....

25 λεπτά πριν, micos000 είπε

Ούτε θα τα βρεις πλέον από επίσημο site.

Δεν είναι υποχρεωμένη να μου παρέχουν τεχνική υποστήριξη μέχρι και την τελευταία μέρα υποστήριξης του λειτουργικού .....έχω γνήσια άδεια !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, micos000 είπε

Άλλο η τεχνική υποστήριξη και άλλο να σου δίνουν να κατεβάσεις το λειτουργικό σε iso.

Με κοροϊδεύεις ; Αν δεν μπουταρουν τα windows πως θα τα υποστηρίξεις με ποιο τρόπο με update ....χρειάζεται κάποιο iso είτε για επιδιόρθωση ή εγκατάσταση ......

τελικά βρήκα λύση πήγα στο πλαίσιο και αγόρασα εν έτει 2019 DvD-rom και μου έδωσαν και εντελώς δωρεάν ένα δισκάκι με τις έκδοσης των windows ....

Επεξ/σία από corsair04
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, corsair04 είπε

τελικά βρήκα λύση πήγα στο πλαίσιο και αγόρασα εν έτει 2019 DvD-rom και μου έδωσαν και εντελώς δωρεάν ένα δισκάκι με τις έκδοσης των windows ....

Και καλά έκανες

 Προφανώς δεν ξέρεις πως γίνεται ένα bootable usb από την γραμμή εντολών από αρχεία dvd εγκατάστασης windows αφ ενός και πιθανόν να μην γνωρίζεις ότι υπάρχουν free προγράμματα που κάνουν bootable iso από αρχεία dvd εγκατάστασης των  windows

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, hp8 είπε

Και καλά έκανες

 Προφανώς δεν ξέρεις πως γίνεται ένα bootable usb από την γραμμή εντολών από αρχεία dvd εγκατάστασης windows αφ ενός και πιθανόν να μην γνωρίζεις ότι υπάρχουν free προγράμματα που κάνουν bootable iso από αρχεία dvd εγκατάστασης των  windows

ξανά διάβασε προσεκτικά τι ακριβώς έγραψα στο πρώτο post .....Σε netbook που να το βρω το dvd-rom έχει δει πολλά να κυκλοφορούν με dvd-rom; ή έχεις  εν έτει 2019 dvd-rom στο υπολογιστή σου ; ο δικός μου δεν έχει καν θήκη για dvd-rom΄......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, corsair04 είπε

ξανά διάβασε προσεκτικά τι ακριβώς έγραψα στο πρώτο post .....Σε netbook που να το βρω το dvd-rom έχει δει πολλά να κυκλοφορούν με dvd-rom; ή έχεις  εν έτει 2019 dvd-rom στο υπολογιστή σου ; ο δικός μου δεν έχει καν θήκη για dvd-rom΄......

εσυ να διαβασεις αυτα που σου εγραψα Απο το dvd που θα σου εστελνα θα μπορουσες να  κανεις bootable usb αν ηξερες το πως 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, hp8 είπε

εσυ να διαβασεις αυτα που σου εγραψα Απο το dvd που θα σου εστελνα θα μπορουσες να  κανεις bootable usb αν ηξερες το πως 

Με δουλεύεις και πως θα το έπαιζα το dvd...δεν είχα συσκευή στον υπολογιστή..... πήγα πήρα ένα dvd-rom(συσκευή για ανάγνωση και εγράφη dvd) και απλά ζήτησα και ένα dvd με όλες τις εκδόσεις των windows και δημιούργησα ένα bootable usb .....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 26/10/2019 στις 10:42 ΠΜ, corsair04 είπε

Ψάχνω να βρω windows 7 για ένα netbook .....του έβαλα windows 10.....προσπάθησα να τα κατεβάσω  από την εφαρμογή που βρήκα σε παλιότερο νήμα άλλα δεν είναι διαθέσιμα ......

Είναι διαθέσιμα από εδώ, τα έχουν λίγο κρυμμένα 😉

Windows 7 Home Premium 64-bit (August 2018)

Windows 7 Home Premium 32-bit (August 2018)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Nikosmile είπε

Είναι διαθέσιμα από εδώ, τα έχουν λίγο κρυμμένα 😉

Windows 7 Home Premium 64-bit (August 2018)

Windows 7 Home Premium 32-bit (August 2018)

ευχαριστώ 

Δυο μέρες πιο πριν πέταξε χρήματα για να αγοράσω dvd-rom το 2019 

Στις 26/10/2019 στις 11:47 ΠΜ, micos000 είπε

Άλλο η τεχνική υποστήριξη και άλλο να σου δίνουν να κατεβάσεις το λειτουργικό σε iso.

βλέπεις .......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, corsair04 είπε

ευχαριστώ 

Δυο μέρες πιο πριν πέταξε χρήματα για να αγοράσω dvd-rom το 2019 

βλέπεις .......

Θα μπορούσες να τα κατεβάσεις πολύ έυκολα από εδώ, εφόσον είχες γνήσια άδεια! Αντί να σε βοηθήσουν σε μπέρδεψαν οι άλλοι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 26/10/2019 στις 2:34 ΜΜ, corsair04 είπε

Με κοροϊδεύεις ;[...]

 

Στις 26/10/2019 στις 3:20 ΜΜ, corsair04 είπε

Με δουλεύεις [...]

 

47 λεπτά πριν, corsair04 είπε

βλέπεις .......

Βλέπω... εριστικές απαντήσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...