Προς το περιεχόμενο

Στρατός/Θητεία/ΕΔ


billdanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

20 ώρες πριν, Dantε είπε

Στο 5μηνο της 355 ειμαι αλλα εβαλα γνωστο μου για να με φερει σε καλο στρατοπεδο. 

Το καταφερε;

Μια χαρά βυσματικό στρατόπεδο είναι,αλλά θα βαρεθέις την ζωή σου γιατι δεν κάνεις τιποτα όλη μέρα.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 17,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μπαινω Σεπτέμβρη στην αεροπορία αλλα δεν έχει ανακοινωθεί ακομα ο τοπος και η ημερομηνια που θα παρουσιαστώ. Ξερει κανεις πόσο καιρό πριν ανακοινώνεται;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατ εξαιρεση θα τους ήρθαν. Θα στειλουν και την επόμενη εβδομάδα; Ξερω παλικάρι στο στρατόπεδο που την δικαιούται και δεν του ήρθε ακομα οποτε φαντάζομαι οτι μπορει να στειλουν κι άλλες. Πριν τις κανονικές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι δεν τους ηρθε κατ εξαιρεση.Κανονικοτατη.

Απλα καθυστερουν ολοι μεχρι να μπει το νεο αιμα και να ξεκινησει υπηρεσιες.

Πχ στο δικο μου με 15 ατομα θαλαμιζομενους δε τον παιρνει να διωξει 5-6 με μεταθεση.Ηδη μας παει εμπλοκη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 2/8/2018 στις 5:13 ΜΜ, k4ts0u είπε

Καμία γνώμη για Σαν στο Βύρωνα

Ήμουν πέρσι εκεί με μετάθεση από Σαμοθράκη. Τέλη Ιουνίου με αρχές Σεπτέμβρη. Είχε μερικά αυστηρά στελέχη τα περισσότερα, έφευγαν με μεταθέσεις όμως. Γενικά οι υπηρεσίες ψιλοπροβλεπέ. Έχει περίπολο το καλοκαίρι (κανονικά το κάνουν οι φοιτητές αλλά όταν λείπουν για διακοπές αναλαμβάνουν οι στρατιώτες) και πύλη (τουλάχιστον όσο ήμουν εγώ εκεί) αν είσαι ένοπλος και βοηθός περιπόλου και κάμερες(που είναι ταυτόχρονα και θαλαμοφιλίκι) αν είσαι άοπλος. 
Σε μένα Ιούλιο έπαιζα 1-1 το πρώτο δεκαήμερο και ύστερα 2-1. Αύγουστο χειροτέρεψε και έφτασα μέχρι και 4-1 με 2-1 στην καλύτερη επειδή ήμασταν λίγοι. Αν είσαι και χειμώνα εκεί που θα έχουν γυρίσει οι φοιτητές θα κάνεις ζωάρα. 

Γενικά επειδή είναι σχολή όλα είναι πολύ καθαρά, έχει καλό φαγητό με συχνά αναψυκτικά γλυκά και φρούτα. Τιμητικές δεν πολυπαίζανε με την περσινή διοίκηση.  Αν θες κάτι άλλο ρώτα.

Επεξ/σία από dimitris21gr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 2/8/2018 στις 2:35 ΜΜ, hliastsek είπε

Μπαινω Σεπτέμβρη στην αεροπορία αλλα δεν έχει ανακοινωθεί ακομα ο τοπος και η ημερομηνια που θα παρουσιαστώ. Ξερει κανεις πόσο καιρό πριν ανακοινώνεται;

O τόπος είναι σταθερός εδώ και αρκετά χρόνια στην αεροπορία και βέβαια δεν αποτελεί άλλον από τη Τρίπολη πότε θα μπεις θα μάθεις αργότερα αλλά σίγουρα θα είναι 1η ή 2η εβδομάδα του Σεπτέμβρη

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, GeorgeAl92 είπε

O τόπος είναι σταθερός εδώ και αρκετά χρόνια στην αεροπορία και βέβαια δεν αποτελεί άλλον από τη Τρίπολη πότε θα μπεις θα μάθεις αργότερα αλλά σίγουρα θα είναι 1η ή 2η εβδομάδα του Σεπτέμβρη

Ευχαριστώ για τις πληροφορίες. Τελικά ανακοινώθηκε χθες, 17/9.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια σχετικα με αυξηση θητειας σε 12μηνη για στρατο ξηρας εχετε ακουσει κατι γιατι οσο και να ψαχνω δεν βρισκω κατι. Απλα σε μια δουλεια επεσα σε μια τετοια συζητηση. Μηπως γνωριζει καποιος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, AllNatural είπε

Παιδια σχετικα με αυξηση θητειας σε 12μηνη για στρατο ξηρας εχετε ακουσει κατι γιατι οσο και να ψαχνω δεν βρισκω κατι. Απλα σε μια δουλεια επεσα σε μια τετοια συζητηση. Μηπως γνωριζει καποιος?

Ναι αυριο 05/08/2018 θα ανακοινωθει.

 

Ειναι απο τους μυθους του στρατου, οπως και καποιο φαντασμα σε καποια σκοπια, ή ενας ζόρικος λοχίας Στεργιου(βγαινει σε πολλες εκδοσεις αυτος).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...