Προς το περιεχόμενο

Στρατός/Θητεία/ΕΔ


billdanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 ώρες πριν, TheBeast23 είπε

Καλησπέρα, υποτίθεται ότι κατά την διάρκεια της σημαίας "πρέπει" και καλά να είμαστε ακίνητοι και σε στάση προσοχής, αυτό ισχύει και όταν είμαστε εκτός στρατοπέδου και μάλιστα με πολιτικά ρούχα?

Ακομα και στην τουαλετα εαν καθεσαι πρεπει να σηκωθεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 17,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

16 λεπτά πριν, -Dimitris- είπε

Ακομα και στην τουαλετα εαν καθεσαι πρεπει να σηκωθεις.

Σίγουρα.. Τεσπα ας είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξανακανω μια ερώτηση που είχα κάνει πριν μέρες μήπως και απάντηση κάνεις.Ειναι μια περίπτωση ενός παιδιού ο οποίος έχει ακόμη μια αδελφή ανήλικη είναι προστάτης αυτής.Ο πατέρας του έχει συγχωρεθεί και η μητέρα του είναι άνεργη.Με βάση αυτό μπορεί κάνοντας τα χαρτιά να γίνει 6μηνος στον στρατό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Tipota and Tipota είπε

Ξανακανω μια ερώτηση που είχα κάνει πριν μέρες μήπως και απάντηση κάνεις.Ειναι μια περίπτωση ενός παιδιού ο οποίος έχει ακόμη μια αδελφή ανήλικη είναι προστάτης αυτής.Ο πατέρας του έχει συγχωρεθεί και η μητέρα του είναι άνεργη.Με βάση αυτό μπορεί κάνοντας τα χαρτιά να γίνει 6μηνος στον στρατό?

Νομιζω 8μηνο δικαιουται .Αλλα για να ξερεις σιγουρα ρωτα στη στρατολογια.Το μονο που μπορει να δικαιουται ειναι ευμενης μεταθεση μετα τα σπεν κοντα στο σπιτι του αν εχει πεθανει ο γονεας λιγοτερα απο 5 χρονια πριν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά, μου ήρθε μετάθεση για 502 Μ/Κ ΤΠ Καβύλη και ειδικότητα τεχνικός αποθηκάριος γραφέας. Ξέρετε πως είναι τα πράγματα εκεί; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, Desimal είπε

Καλησπέρα παιδιά, μου ήρθε μετάθεση για 502 Μ/Κ ΤΠ Καβύλη και ειδικότητα τεχνικός αποθηκάριος γραφέας. Ξέρετε πως είναι τα πράγματα εκεί; 

Αν ειναι ακομα ο διοικητης που ηταν πριν 1,5 χρονο τοτε θα ειναι καλα.

Ηταν υποδιοικητης μου στα Ριζια και πηγε Καβυλη.Ηταν πολυ καλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια καλησπέρα.

Ειχα αναβολη μεχρι δεκεμβρη του 2019, απο οσο ξερω καπου στον απριλιο λογικα θα με καλεσουν να παρουσιαστω το θεμα ειναι οτι εχει εμφανιστει μια πολυ καλη ευκαιρια να παω λονδινο για δουλεια.

Υπαρχει περιπτωση να μου δωσουν αναβολη για κατι τετοιο η το ξεχναω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, TasosPk είπε

Παιδια καλησπέρα.

Ειχα αναβολη μεχρι δεκεμβρη του 2019, απο οσο ξερω καπου στον απριλιο λογικα θα με καλεσουν να παρουσιαστω το θεμα ειναι οτι εχει εμφανιστει μια πολυ καλη ευκαιρια να παω λονδινο για δουλεια.

Υπαρχει περιπτωση να μου δωσουν αναβολη για κατι τετοιο η το ξεχναω?

Μαρτίου θα μπεις αρχές λογικα μετά την καθαρά Δευτέρα.. ισως μπορει να ξανα πάρεις 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, cer84 είπε

Μαρτίου θα μπεις αρχές λογικα μετά την καθαρά Δευτέρα.. ισως μπορει να ξανα πάρεις 

Ξερουμε απο τωρα ποτε θα ειναι η εσσο του Μαρτιου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, nikosmon είπε

Ξερουμε απο τωρα ποτε θα ειναι η εσσο του Μαρτιου;

Οχι ημερομηνίες θα βγούνε στα μεσα Φεβρουάριο μετα το 10 ήμερο.. εμενα μου ειχαν πει αρχες μαρτιου... μετα την καθαρά Δευτέρα πιστεύω τωρα θα ειναι 3 θα ειναι 9 του μηνός θα ενημερώσουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, cer84 είπε

Μαρτίου θα μπεις αρχές λογικα μετά την καθαρά Δευτέρα.. ισως μπορει να ξανα πάρεις 

Εγω σε περιπτωση που φυγω τωρα,προφανως και δεν θα ειμαι εδω για να μου παραδωσουν καποιο χαρτι κλπ. αρα θα βγω ανυποτακτος, μετα τι κινησεις κανω για να αποδειξω οτι ειμαι στο εξωτερικο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
47 λεπτά πριν, eaglej είπε

Λογικά 3 Μαρτίου 

Η εξ αναβολής απο 3 θα αρχίσουν και μετα από μια βδομάδα ολοι οι  αλλοι (λογικα)

Επεξ/σία από cer84
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...