Προς το περιεχόμενο

Στρατός/Θητεία/ΕΔ


billdanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με εξοδους και ΔΝ τι παιζει στους υπολοιπους;

Σε εμας κομμένα όλα απο χθες, δεν ξαναβγαινει κανεις μεχρι 6 Απριλιου ενω γύρισαν και την 362 μεσα, εκοψαν ολες τις αδειες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 17,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

@Orpheas1992 Αρκετές μονάδες το έχουν κάνει αυτό άλλες όμως, ακόμη. Σήμερα και εχθές υπήρξαν μονάδες που βγήκαν / θα βγουν κανονικά. Καμιά επίσημη ανακοίνωση, από ότι φαίνεται είναι στην ευχέρεια του διοικητή μέχρι στιγμής, αλλιώς δεν θα έβγαινε κάνεις. Σιγή ιχθύος. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, paranoid_android είπε

Οντως, και οι βυσματικες θα βγουν κανονικά; 

Να πω ότι είμαι σειρά 364, έχω μέσο που θεωρητικά θα με έφερνε Αθήνα, αλλά δεν έχω άμεση επαφή μαζί του, και όλες οι κουβέντες έγιναν στην αρχή που κατατάχθηκα.

Ως τώρα δεν έχω μάθει κάτι,ότι θα φύγω όντως κλπ, και στις 6 του μήνα που αρκετοί έφυγαν με μετάθεση (και γύρισαν πίσω) εγώ δεν είχα κανένα χαρτί.

Παίζει να μην φύγω τελικά ή τις βυσματικες τις μαθαίνεις τελευταία στιγμή;

Όσοι έχετε κάποιο μέσο ξέρετε ήδη ότι θα φύγετε; Η είστε κι εσείς εν αναμονή;

Πρέπει να μιλήσεις με το βύσμα σου, μόνο αυτός μπορεί να σε βοηθήσει για το που βρίσκεται η μετάθεση σου. 

Πάντως όπως έχουν τα πράγματα φαντάζομαι θα έχουν κοπεί εντελώς οι μεταθέσεις, άντε τα παιδιά πολιτικών να φεύγουν στα μουλωχτά, οι υπόλοιποι στην αναμονή.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, BlueBlade είπε

Πρέπει να μιλήσεις με το βύσμα σου, μόνο αυτός μπορεί να σε βοηθήσει για το που βρίσκεται η μετάθεση σου. 

Πάντως όπως έχουν τα πράγματα φαντάζομαι θα έχουν κοπεί εντελώς οι μεταθέσεις, άντε τα παιδιά πολιτικών να φεύγουν στα μουλωχτά, οι υπόλοιποι στην αναμονή.

Οι μεταθέσεις γίνονται κανονικά. Οι αδειες κόπηκαν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Paul_GR είπε

Οι μεταθέσεις γίνονται κανονικά. Οι αδειες κόπηκαν. 

Μάλιστα δεν το γνώριζα, είχα μείνει στο ότι είχαν κοπεί τα πάντα με το προσφυγικό στα σύνορα και φανταζόμουν θα επεκτάθηκε με την προσπάθεια περιορισμού των μετακινήσεων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όσοι ανήκουν στις ευπαθεις ομαδες τι γίνεται; εγω για παράδειγμα έχω άσθμα. Έτσι όπως είναι οι θάλαμοι και που όλοι είμαστε μεσα δεν προκαλεί έναν έξτρα κίνδυνο;και αν κολλήσω τον κορωνοϊο παρ'όλα αυτά  από κάποιο στέλεχος; ένας Θεος ξέρει πόσο άσχημα θα νοσησω εξαιτίας του προβλήματος μου. Είναι λες και γίνεται επίτηδες για να ταλαιπωρούν τους φαντάρους

Επεξ/σία από Theobiz
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Theobiz είπε

Όσοι ανήκουν στις ευπαθεις ομαδες τι γίνεται; εγω για παράδειγμα έχω άσθμα. Έτσι όπως είναι οι θάλαμοι και που όλοι είμαστε μεσα δεν προκαλεί έναν έξτρα κίνδυνο;και αν κολλήσω τον κορωνοϊο παρ'όλα αυτά  από κάποιο στέλεχος; ένας Θεος ξέρει πόσο άσχημα θα νοσησω εξαιτίας του προβλήματος μου. Είναι λες και γίνεται επίτηδες για να ταλαιπωρούν τους φαντάρους

Σε ποιο στρατόπεδο εισαι; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, mr.boor είπε

Σε ποιο στρατόπεδο εισαι; 

Στο 304 πεβ είμαι. Είμαστε 20 άτομα αλλά για τις υποδομές του στρατοπέδου είμαστε κολλημένοι μεταξύ μας + τα στελέχη που πηγαινοερχονται και αλλάζουν κάθε μερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, nimi είπε

Μάγκες κάτι άσχετο με την όλη κατάσταση...για το σμσ Χαλκηδόνα έχει κανείς άποψη...ευχαριστώ εκ των προτέρων

Μακραν το χειρότερο στρατόπεδο της Μακεδονίας . Ήταν ο αδερφός μου εκεί και τον πήγαινε 10/1 . Ο διοικητής ούτε άδεια ακόμα και στις κανονικές τους έβγαζε την πίστη . Πέρυσι ήταν εκεί τώρα δεν ξέρω αν έχει αλλάξει ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, jimis98 είπε

εισαι στελεχος?

Σε πολυεθνική! 

Όχι ρε φίλε αλλά είμαι μεγάλος , έχω λεφτά και θέλω να είμαι όσο πιο άνετος γίνεται ! 

  • Like 1
  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...