Προς το περιεχόμενο

Στρατός/Θητεία/ΕΔ


billdanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 ώρες πριν, FeelsBadMan είπε

Κι εμενα σημερα βγηκε στο site που κατατασσομαι, Σαμος 298 Μ/Κ ΤΠ λέει. Το εiδα πριν καμια ωρα, τώρα πεταει error. Αν καποιος εχει εμπειρια απ'αυτη τη μοναδα ας πει τι παιζει. Τουλαχιστον ειναι διπλα στο αεροδρομιο απ'οτι ειδα 🤔

μπορεις να μου πεις ποτε εκοψε αναβολη στο περιπου??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 17,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 ώρες πριν, aris1986 είπε

Σάμος παραμεθόριο

ΜΚΤΠ = μηχανοκίνητο τάγμα πεζικού = μαύρο= τέντα

= αιμα

να τα λεμε ολα

  • Like 1
  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Elmago1925 είπε

Έχουμε κανέναν που να ειναι η να πήγε τώρα πρόσφατα στην Κω να μου πει τι παιζει; Είστε υπόχρεος κατάταξης, με την 2018 ΣΤ΄ ΕΣΣΟ (Νοέμβριος), δυνάμει της ΕΔΥΕΘΑ/ΓΕΣ 121/2018 .
Έχετε κατανεμηθεί σε Στρατός Ξηράς, Τεθωρακισμένα.
Υποχρεούσθε να παρουσιαστείτε σε 282 Μ/Κ ΤΕ (ΚΩΣ) στις 13-11-2018 .

Κανείς; Δωστε κανένα info!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάγκες εμένα ακόμα τίποτα ουτρε χάρτι ούτε τίποτα και το σιτε δεν με βγάζει νόμο πόλη και άλλο ένα λει κανένα λαγκαρει δεν ξέρω πριν έβαζα και με έβγαζε στ εσσο Νοέμβριος αλλά δεν είχαν βγει ακόμα οι ημερομηνία ακριβές για στήλτε τα σιτε που μπήκατε μπας και  βγήκε και εμένα αυτές της μερες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, cask είπε

μπορεις να μου πεις ποτε εκοψε αναβολη στο περιπου??

Τελη Αυγουστου. Εχω ακουσει οτι παει και αναλογα την ηλικια, δηλαδη προηγουνται οι μεγαλυτεροι κι αν δεν εχει slots βαζουν τους μικροτερους στην επομενη ΕΣΣΟ, αλλα δεν ξερω κατα ποσο ισχυει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 λεπτά πριν, FeelsBadMan είπε

Τελη Αυγουστου. Εχω ακουσει οτι παει και αναλογα την ηλικια, δηλαδη προηγουνται οι μεγαλυτεροι κι αν δεν εχει slots βαζουν τους μικροτερους στην επομενη ΕΣΣΟ, αλλα δεν ξερω κατα ποσο ισχυει.

βγηκε σ εμενα. Υποχρεούσθε να παρουσιαστείτε σε 541 Τάγμα Εθνοφυλακής (541 ΤΕ) (ΑΦΑΝΤΟΥ) στις 12-11-2018 .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω φίλε τι να πω όλο το σύστημα κολλάει σε εμένα δεν μου βγάζει τίποτα περιμένω να δω τι θα γίνει 

Τώρα βγηκε σε εσένα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για στήλε με το σιτε λίγο ρε φίλε με ζητάει έναν κωδικό είναι ο 13ψηφιος που έχω στα χαρτιά πάνω της αναβολής και της καταγραφής Βάζω αυτόν και το επίθετο και με λει δεν αντιστοιχούν σε στρατεύσιμοι στήλτε λιγω το σιτε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω χθες τετοια ωρα, καθαρισα την cache και το είδα στο stratologia.gr πληροφοριες για την καταταξη μου , συμπληρώνοντας το ονομα,επιθετο, αριθμο ταυτοτητας και ετος γεννησης

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Αγγελος Κασο είπε

Για στήλε με το σιτε λίγο ρε φίλε με ζητάει έναν κωδικό είναι ο 13ψηφιος που έχω στα χαρτιά πάνω της αναβολής και της καταγραφής Βάζω αυτόν και το επίθετο και με λει δεν αντιστοιχούν σε στρατεύσιμοι στήλτε λιγω το σιτε

Μαλλον θα μπηκες στο katataksi που ειναι για αργοτερα και μπορεις να δεις σε ποια μοναδα θα πας μετα απο ΣΥΠΟ λογικα. Εδω στρατολογια μπαινεις https://www.stratologia.gr/el/katataksi

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, george1703 είπε

εγω χθες τετοια ωρα, καθαρισα την cache και το είδα στο stratologia.gr πληροφοριες για την καταταξη μου , συμπληρώνοντας το ονομα,επιθετο, αριθμο ταυτοτητας και ετος γεννησης

Ναι ρε μπρο απλά μετά από κάτω ζητάει νόμο πόλη και δεν μου τα βγάζει βγάζει κανένα και δεν μπορώ να πατήσω επιλογή ενώ πριν 1 ευδομαδα μπορούσα και μου έβγαζε στ εσσο Νοέμβριος δεν ξέρω έχω τιλταρι ασχημα

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...