Προς το περιεχόμενο

Στρατός/Θητεία/ΕΔ


billdanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

42 λεπτά πριν, Gkou07 είπε

Καλημέρα τσακάλια. Χρωστάω 12 μαθήματα για πτυχίο μπαίνω 5ο έτος και έχω και πτυχιακή μπροστά μου. Όσοι έχουν εμπειρία σχετικά με φοιτητικές άδειες, αξίζει να κόψω την αναβολή για Νοέμβρη να τελειώνω με αυτό ή καλύτερα να ξεφορτωθώ πτυχιακή και τα μισά μαθήματα και να μπω μετά; Πιστεύετε θα έχω θέμα;

Αναλογως! Σε τι σχολη εισαι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 17,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

6 λεπτά πριν, morningwood είπε

https://www.stratologia.gr/sites/default/files/ΕΔΥΕΘΑ 2021 Ε.pdf Βγήκε επιτέλους για στρατό ξηράς!!

To σημειωμα καταταξης που παρουσιαζεσαι δεν βγηκε ακόμα όμως ε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, morningwood είπε

Μην είμαστε άτυχοι και μας έρθει χαρτί που να λέει σε μια βδομαδα παρουσιάζεστε και τρέχουμε , μόνο αυτό με αγχώνει με αυτή την καθυστέρηση ... Υποψιν οτι για την αεροπορία έχουν βγεί ημερομηνίες.

 

Μάγκες τα σημειώματα γνωρίζετε αν βγούν σήμερα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, Gkou07 είπε

Λογιστική στο Μεσολόγγι 

Α σε τελειως διαφορετικο κλαδο απο μενα, οποτε δεν εχω αποψη. Αλλα σιγουρα τα 15 μαθηματα ειναι πολλα και θελουν μελετη. Μπορεις να τα σπασεις ανα εξεταστικες για να μειωνεται ο φορτος μελετης οποτε να προλαβεις να διαβασεις σε γκρουπ χριστουγεννων, αδεια ορκωμοσιας, φοιτητικη. Αν εχεις καλο βυσμα και πας σπιτι σου, τοτε ειναι πολυ καλο, θα σε βοηθησει στο διαβασμα!

4 λεπτά πριν, morningwood είπε

Μια ερώτηση ρε παιδιά . Σε ποιά απο τις 2 ημερομηνίες θα είμαι εγώ που ειχα αναβολή λόγω σπουδών και την διεκοψα ? 
image.png.e1006d9038439933d03b82e81b93fdea.png

20-24

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα δηλώσει Ε.Δ μεγάλο πεύκο αλλά εν τέλη με στείλανε Ρέθυμνο στο 547. Γνωρίζει κάποιος πότε περνάει το κλιμάκιο των ΕΔ; Και πότε δηλώνουμε ότι θέλουμε ΕΔ εμείς οι ίδιοι; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να φανταστω αν σε εχουν στειλει σε στρατοπεδο που δεν ειναι σε παραμεθωριο για βασικη μπορεις να ζητησεις μεταθεση σε παρεμεθωριο μετά για να κανεις 9μηνο αντι για 12μηνο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σας,

παρουσιαζομαι 21/09/2022 λιτοχωρο στο 592 στρατο ξηρας-Εφοδιασμου και Μεταφορων . Ξερετε τι παιζει με αυτο το σωμα? Τι κανουν εκει και π πας μετα την εκπαιδευση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...