Προς το περιεχόμενο

Στρατός/Θητεία/ΕΔ


billdanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 ώρες πριν, mariosgoet είπε

Κανεις για Καβησος Έβρου πυροβολικο-Στρατοπεδο Βογιατζη. Οτι πληροφορια έχετε ευχαριστηση.

Καλησπέρα φίλε και εγώ 572 Βογιατζή, πεζικό, 19/11

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 17,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, biomike είπε

Παρουσιάζομαι Ρέθυμνο. Είμαι βιολόγος. Αν δεν είμαι στα στεπ που θα είμαι?

Δύσκολα στα στεπ, ή σε κάνα γραφείο αν έχεις ειδικότητα γραφεα που είσαι και σπουδαγμενος, ή από εδώ και από εκεί.

1 ώρα πριν, Nick1810 είπε

Καλησπέρα, Μια ίσως χαζή ερωτηση. Την πρώτη ημέρα που παρουσιάζομαι Θήβα, να πάρω κινητό με κάμερα (έχω ένα παλιό iPhone 6) ή θα το κρατήσουν ; Γενικά στη Θηβα ξέρει κανεις εάν επιτρέπονται κινητά με κάμερα ;  

Κινητό στην τσέπη σου κανονικότατα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Nick1810 είπε

Καλησπέρα, Μια ίσως χαζή ερωτηση. Την πρώτη ημέρα που παρουσιάζομαι Θήβα, να πάρω κινητό με κάμερα (έχω ένα παλιό iPhone 6) ή θα το κρατήσουν ; Γενικά στη Θηβα ξέρει κανεις εάν επιτρέπονται κινητά με κάμερα ;  

Πάρε το κινητό που έχεις, δεν θα έχεις θέμα απλά έχε το στην τσέπη σου. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρουσιάζομαι 19/11 στο 572 καβησο Έβρου, ώρες μου γράφει 08:00 έως 12:00, το λεωφορείο το πρώτο από Θεσσαλονίκη ξεκινάει 08:00 και φτάνει 13:00, θα υπάρχει θέμα με την καθυστέρηση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, DennisMile7 είπε

Παρουσιάζομαι 19/11 στο 572 καβησο Έβρου, ώρες μου γράφει 08:00 έως 12:00, το λεωφορείο το πρώτο από Θεσσαλονίκη ξεκινάει 08:00 και φτάνει 13:00, θα υπάρχει θέμα με την καθυστέρηση;

Όχι μην ανησυχείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιος που πήγε πρόσφατα Τρίπολη Αεροπορία, με το κινητό τί γίνεται? Και αξίζει να πάρω κανένα παλιό με πλήκτρο χωρίς κάμερα? Αυτό δηλαδή επιτρέπεται?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, Greg9 είπε

Κάποιος που πήγε πρόσφατα Τρίπολη Αεροπορία, με το κινητό τί γίνεται? Και αξίζει να πάρω κανένα παλιό με πλήκτρο χωρίς κάμερα? Αυτό δηλαδή επιτρέπεται?

Επιτρέπεται κινητο χωρις καμερα... Αν εχεις με καμερα στο παίρνουν και στο δίνουν τελευταία μερα.. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...