Προς το περιεχόμενο

Στρατός/Θητεία/ΕΔ


billdanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 17,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπέρα σας. Παρουσιαζομαι νεα σαντα τον Φεβρουάριο. Μπορεί να μου δώσει κάποιος περισσότερες πληροφορίες για Νεα Σαντα και γενικά για τις διαβιβασεις? 

IMG_20181231_150245.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νεα Σαντα  ειναι ενα χωριο κανα 40λεπτο απο Θεσσαλονικη, εκει είναι η Αερομεταφερόμενη οι λεγομενοι κοκινοσκουφηδες, αλλα εσεις θα κατσετε λιγο σαν νεοσυλεκτοι. Οι διαβιβασεις θεωρουνται γενικα απο τα βυσματικα σώματα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, Severa είπε

Καποιος να απαντησει ισως αν εχετε ακουσει το οτιδηποτε.

Η σχολή διοικήσεως των αξιωματικών του ΠΝ είναι εκεί, πόσο χάλια να είναι; Τίποτα υπηρεσίες πύλης θα έχει μάλλον ή τίποτα γραφοδουλειές άντε και καμιά καθαριότητα όποτε και άμα, αλλά αφού θες κανα τετράμηνο ακόμα δεν νομίζω να σε δυσκολέψουν. Παραδίπλα είναι ο ΚΣΑΝ και ο ΠΟΝ, κοντά είναι και το μετρό...μια χαρά, από το να τραβολογιέσαι σε τίποτα Σαλαμίνες και στόλους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, subnigur0th είπε

Νεα Σαντα  ειναι ενα χωριο κανα 40λεπτο απο Θεσσαλονικη, εκει είναι η Αερομεταφερόμενη οι λεγομενοι κοκινοσκουφηδες, αλλα εσεις θα κατσετε λιγο σαν νεοσυλεκτοι. Οι διαβιβασεις θεωρουνται γενικα απο τα βυσματικα σώματα.

Γενικά είχα διαβάσει κάπου ότι είναι πιο απαιτητικά στη Νέα Σαντα και κάποιοι λέγανε καλύτερα ειδικές δυνάμεις παρά Νεα Σάντα. Όπως είπα είμαι διαβιβασεις εγώ και παρουσιαζομαι εκεί.

Επεξ/σία από Leonidas10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Γενικά είχα διαβάσει κάπου ότι είναι πιο απαιτητικά στη Νέα Σαντα και κάποιοι λέγανε καλύτερα ειδικές δυνάμεις παρά Νεα Σάντα. Όπως είπα είμαι διαβιβασεις εγώ και παρουσιαζομαι εκεί. 

Καλυτερα κομαντα παρα στη Νεα Σαντα που λενε, υπερβολες ειχα φιλους που ηταν εκει, απλα γινονται πιο πολλες ασκησεις και ειναι λιγο πιο προβλεπε, αλλα εχεις το μπονους οτι εισαι διπλα Θεσσαλονικη και περνεις διανυκτερευση. Τωρα το ποσο καλα θα περασεις εξαρτατε απο το ποσο κοσμο θα εχετε, για να μην σας πηγαινει εμπλοκη και απο τι καπνο φουμαρει ο δικας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, g.kaf είπε

Παίδες θέλω να κόψω την αναβολή μου στις 2 ή 3 αυτού του μήνα. Θα μπω με την εσσο του Μαΐου; 

Ναι. Για εσσο μαρτιου επρεπε να την κοψεις εως 31 Δεκεμβριου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους. Ξέρει κάποιος της δυνατότητες ενός Δεα διαβιβάσεων και αν γίνεται να υπηρετήσουν στης ειδικές δύναμης (σβεκ,σβεα η κάτι άλλο);

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, pan9500 είπε

Καλησπέρα σε όλους. Θα ήθελα από κάποιον που να γνωρίζει, πληροφορίες για το 592 Μ/Κ ΤΠ (ΕΚΕ) (Λιτόχωρο). Ευχαριστωω

Μια χαρουλα ειναι. Όλοι βύσματα θα είστε χαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Spintell είπε

Καλησπέρα σε όλους. Ξέρει κάποιος της δυνατότητες ενός Δεα διαβιβάσεων και αν γίνεται να υπηρετήσουν στης ειδικές δύναμης (σβεκ,σβεα η κάτι άλλο);

Υπάρχει η δυνατότητα για σχαλ (μπορείς να το δηλώσεις εξάλλου πριν ονομαστείς Δεα) αλλά προτιμούν Δεα πεζικού από  Σεαπ .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα μάγκες..Με διακοπή αναβολής θα μπαίνατε καλύτερα Μάιο(γ) ή Ιούλιο(δ) ;; Μου λένε καλύτερα με την δ εσσο γιατί γλιτώνεις το μισό καλοκαίρι.. : )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...