Προς το περιεχόμενο

[Smartwatch] Apple Watch Series 5 GPS+Cellural 44mm Space Grey 493€ @ amazon.de [ΤΕΛΟΣ]


paparockas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Φτηνοτερο Ελλαδα, bestprice ο πρωτος 475.

Επι 10 μερες στα 480-475

2019-10-27_2321

Προσθηκη. Αλλαξε η τιμη του bp. 

499 βλεπω και σκρουτζ πριν λιγες μερες απο αλλο μαγαζι. Τσιμπανε 2-3 αγορες και ανεβαζουν; Ισως. Ξεκλειδωσα οπως και να εχει.

  • Confused 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, paparockas είπε

Ειναι σιγουρο? Η cosmote εδω και κανα χρονο εχει e sim

Δεν υποστηρίζεται esim για watch , μόνο για iPhone - iPad. Λένε ότι θα το υποστηρίξουν μέσα στους επόμενους μήνες αλλά δεν είναι σίγουρο.

Το ρολόι ΔΕΝ μπορεί να λειτουργήσει χωρίς τηλέφωνο όποτε πρέπει να υπάρχουν multiple profiles ενεργά για το ίδιο νούμερο που γενικά είναι απαγορευμένη ζώνη για τις εταιρίες κινητής. Θα το κάνουν όμως αργά ή γρήγορα.

Και Αγγλία ούτε οι μισοί πάροχοι δεν το υποστηρίζουν ακόμη , μη σου κάνει εντύπωση..

https://www.apple.com/watch/cellular/#table-series-5

Επεξ/σία από Looter
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 λεπτά πριν, Looter είπε

Προσοχή γιατί η έκδοση cellular ΔΕΝ υποστηρίζεται Ελλάδα. Ίδια τιμή είχε παίξει από λάθος στο site της Nike Αγγλίας την πρώτη μέρα κυκλοφορίας...

https://www.hotukdeals.com/deals/apple-watch-bike-series-5-with-nike-sport-band-40mm-silver-aluminium-case-32795-3304356

 

Ώπα το έχω παραγγείλει. Αν ισχύει θα το ακυρώσω. 

6 λεπτά πριν, Looter είπε

Δεν υποστηρίζεται esim για watch , μόνο για iPhone - iPad. Λένε ότι θα το υποστηρίξουν μέσα στους επόμενους μήνες αλλά δεν είναι σίγουρο.

Το ρολόι ΔΕΝ μπορεί να λειτουργήσει χωρίς τηλέφωνο όποτε πρέπει να υπάρχουν multiple profiles ενεργά για το ίδιο νούμερο που γενικά είναι απαγορευμένη ζώνη για τις εταιρίες κινητής. Θα το κάνουν όμως αργά ή γρήγορα.

Και Αγγλία ούτε οι μισοί πάροχοι δεν το υποστηρίζουν ακόμη , μη σου κάνει εντύπωση..

Σε ευχαριστώ για την ενημέρωση. 

Edit: Το ακύρωσα και αναμένω το μαύρο 5άρι 44mm στην ερχόμενη BF ή στις γιορτές αν παίξει σε καλή τιμή. 

Επεξ/σία από lionheart75
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, lionheart75 είπε

Πήρες την Nike edition σωστά; Πανέμορφο είναι, να το χαίρεσαι! 

Ναι με την προσφορά που ανέβασα πιο πάνω , day one. Λάθος τιμή από το site της Nike αλλά τις τίμησε ΟΛΕΣ. Θενκς :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Looter είπε

Ναι με την προσφορά που ανέβασα πιο πάνω , day one. Λάθος τιμή από το site της Nike αλλά τις τίμησε ΟΛΕΣ. Θενκς :)

Βασικά δεν πήγαινα εξαρχής για το cellular αλλά το απλό. Όμως με αυτή την τιμή αξίζει. 

Bιάστηκα να ακυρώσω ίσως το ξαναπαραγγείλω, αλλά σκέφτομαι μήπως παίξει το απλό 44mm στα 400 ή και λίγο παρακάτω στην BF ή στις εορτές. :) 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω Series 4 Nike εχω και κρατιεμαι, θα παω σιγουρα στο 6 αν τελικα προλαβουν και βαλουν micro led οθονη, κατα 80% πρωτα στο apple watch θα μπει και μετα στα iphone

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν έχεις σκοπό να το κρατήσεις και να χρησιμοποιήσεις αργότερα την esim αξίζει φουλ.

Αν έχεις σκοπό να το αλλάξεις του χρόνου με το 6 μπορείς και να πάρεις φέτος το απλό και του χρόνου το cellular.

Εγώ σκέψου ακόμα δεν έχω αποφασίσει αν θα το κρατήσω. Η εμπειρία χρήσης μαζί με το iPhone είναι σε άλλο επίπεδο αλλά είμαι πολύ ενεργός αθλητικά και αναγκαστικά παντρεμένος με την Garmin.
 

Στο τέλος θα φοράω 2 ρολόγια, δε βγαίνει αλλιώς..  😂😂😂

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...