Προς το περιεχόμενο

Huawei mate 20 pro, Honor 20 pro, Samsung note 9


Liverpool36

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά καλησπέρα.. Έχω το Huawei mate 20 pro.. Αλλά επειδή έχω την λοξά κάθε 3-4 μήνες να αλλάζω κινητά, μου κόλλησε τώρα να αλλάξω κ αυτό.. Είμαι ανάμεσα στο Honor 20 pro κ στο "παλιό" Samsung note 9!! Καμία γνώμη;; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω η κυρία προς το καλό διαφορά του honor 20 pro από το mate 20pro ειναι η κάμερα. Εγώ αν η επιλογή ήταν ανάμεσα σε αυτά τα δύο θα πήγαινα σε Note 9. Να χρησιμοποιήσω μιας χρονιάς παλιότερη flagship συσκευή της Samsung. Οθόνη, πεν και γενικά featured συσκευή. 

Συγγνώμη που επεμβαίνω, κάτι σε oneplus 7 δεν θα σε ενδιέφερε; ή το έχεις δοκιμάσει; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Liverpool36 είπε

Μου αρέσει πολύ το one plus 7..ειδικα το pro.. Αλλά για τα δεδομένα τα δικά μου ξεφεύγει πολύ στην τιμη.. 

Το μπάτζετ σου εσύ το ξες και κάνεις άλλος. Εγώ είπα απλά να το πω σε περίπτωση που δεν το είχες σκεφτεί και σου είχε ξεφύγει. Από κει και πέρα αν οι επιλογές είναι οι δύο που ανέφερες εγώ σου έγραψα την άποψη μου. Note 9.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, Liverpool36 είπε

Παιδιά καλησπέρα.. Έχω το Huawei mate 20 pro.. Αλλά επειδή έχω την λοξά κάθε 3-4 μήνες να αλλάζω κινητά, μου κόλλησε τώρα να αλλάξω κ αυτό.. Είμαι ανάμεσα στο Honor 20 pro κ στο "παλιό" Samsung note 9!! Καμία γνώμη;; 

Σε χαλάει κάτι στο Mate ?

Μάλλον πρέπει να κάνεις κάτι με την λοξα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άσχημη λοξα όντως.. Δν με χαλάει κάτι στο Mate (με εξαίρεση ότι αδειάζει σχετικά εύκολα η μπαταρία επειδή δουλεύω πολύ τα δεδομένα.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Liverpool36 είπε

Άσχημη λοξα όντως.. Δν με χαλάει κάτι στο Mate (με εξαίρεση ότι αδειάζει σχετικά εύκολα η μπαταρία επειδή δουλεύω πολύ τα δεδομένα.. 

Αδειάζει η μπαταρία; Μεταχειρισμένο το πήρες; 

Διότι το έχω ένα μήνα και μετά την 1η βδομάδα που ήθελε για να στρώσει λόγο ai έχω συνέχεια ανοιχτά δεδομένα ψάχνω πράγματα  βλέπω βίντεο στο υτ, μου βγάζει 5 ώρες sot ξεκινώντας το από 80% μέχρι 20%. Φαντάσου τι γίνεται αν φορτίσει 100% και φτάσει μέχρι 5-10%; ούτε καν να ξεφορτισει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, Liverpool36 είπε

Όχι καινούριο τον Αύγουστο το πήρα.. Μια μέρα με το ζόρι μου βγάζει με ανοιχτά δεδομένα.. 

Κοίταξε είναι πάντα ανάλογα τη χρήση. Αλλά ένα 6:30-7:00 sot με καλή χρήση την βγάζει 

Επεξ/σία από M4tR1x
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν επιτρέπεται θα ηθελα μια βοήθεια.

Στα 400€ περιπου, με ποια σειρα θα βάζατε τα mate 20pro,honor 20pro,p30 όσον αφορα τις επιδοσεις στη καμερα? Ευχαριστώ!

Επεξ/σία από ΜΙχαλιεςς
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρώτα θα έβαζα p30 pro.. Η διαφορές ανάμεσα στο Honor 20 pro κ mate 20 pro είναι μηδαμινές.. Με ελάχιστη διαφορά θα έβαζα δεύτερο τo Mate 20 pro!! Δοκιμασμένο κ βγάζει τέλειες φώτο κ με πολύ ακριβής λεπτομέρεια!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ φιλε μου : )

Βέβαια θα ηθελα να μαθω για το απλο p30 μιας και το p30 pro παίζει σε άλλες τιμες.

Αν και πιστευω πως και τα 3 που ανέφερα θα ειναι κοντα σε καμερα, απλα ρωταω μήπως εσείς ξερετε κατι περισσότερο. Ευχαριστώ και συγγνώμη που ρωτάω σε ξενο νήμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανένα πρόβλημα.. Κ ολα αυτά είναι προσωπική μου άποψη κ γνώμη!! Άλλοι μπορεί να έχουν διαφορετική.. Αλλά σαν κάτοχος του Mate 20 pro θεωρώ πως μετά το p30 pro είναι το Mate 20 pro καλύτερο σε φώτο!! 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, ΜΙχαλιεςς είπε

Αν επιτρέπεται θα ηθελα μια βοήθεια.

Στα 400€ περιπου, με ποια σειρα θα βάζατε τα mate 20pro,honor 20pro,p30 όσον αφορα τις επιδοσεις στη καμερα? Ευχαριστώ!

Το P30 pro είναι καλύτερο (όχι το P30)

Μετά πάει το Honor 20 pro(σαν καλύτερη κάμερα μπροστά)

Και τρίτο το Mate 20 pro(σαν καλύτερη selfie)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το honor 20 pro δν το έχω δοκιμάσει.. Μιλάω με βάση την λεπτομέρεια που βλέπω στης φώτο απ το Mate 20 pro!! Κατ εμέ έχει την δυνατότερη κάμερα.. Με το P30pro!! Η απόψεις όμως διίστανται.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...