Προς το περιεχόμενο

[Running shoes] Asics Gel-Pulse 9 GTX (GoreTex) (50,71€) @ Αmazon.de [ΤΕΛΟΣ]


lionheart75

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα, να ενημερώσω και εγώ ότι παρέλαβα χθες. Τα παπούτσια είναι πολύ ωραία και για τα λεφτά τους σούπερ, αλλά δυστυχώς σε μένα είναι μικρά.
43 φοράω και τα πήρα μισό νούμερο μεγαλύτερα αλλά είναι πολύ στενά. Χρειάζομαι σίγουρα 44,5 στα Asics τελικά. Επιστροφή λοιπόν και ελπίζω να έχουν μεγαλύτερο νούμερο. :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαι εγώ παρέλαβα χτες. Τα πήρα μισό νούμερο μεγαλύτερα από 43 σε 43,5 και πράγματι είναι κάπως στενά. Όμως μάλλον θα τα κρατήσω.

Δεύτερη μέρα και τα αισθάνομαι κάπως καλύτερα στα πόδια μου. 

Πάντως στο συγκεκριμένο χρειάζεται τελικά 1 νούμερο μεγαλύτερο και όχι μισό. :) 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, frost_jk είπε

Καλησπέρα, να ενημερώσω και εγώ ότι παρέλαβα χθες. Τα παπούτσια είναι πολύ ωραία και για τα λεφτά τους σούπερ, αλλά δυστυχώς σε μένα είναι μικρά.
43 φοράω και τα πήρα μισό νούμερο μεγαλύτερα αλλά είναι πολύ στενά. Χρειάζομαι σίγουρα 44,5 στα Asics τελικά. Επιστροφή λοιπόν και ελπίζω να έχουν μεγαλύτερο νούμερο. :)

Κανουν και αλλαγη πλεον?
Νομιζα μονο επιστροφη κανουν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, nek4d είπε

Κανουν και αλλαγη πλεον?
Νομιζα μονο επιστροφη κανουν.

Ναι έχεις δίκιο, δεν το διατύπωσα σωστά. Εννοούσα ότι θα δω μήπως στην τιμή που το είχαμε πάρει υπάρχει άλλο νούμερο και να χρησιμοποιήσω το ποσό της επιστροφής για νέα αγορά. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 ώρες πριν, frost_jk είπε

Καλησπέρα, να ενημερώσω και εγώ ότι παρέλαβα χθες. Τα παπούτσια είναι πολύ ωραία και για τα λεφτά τους σούπερ, αλλά δυστυχώς σε μένα είναι μικρά.
43 φοράω και τα πήρα μισό νούμερο μεγαλύτερα αλλά είναι πολύ στενά. Χρειάζομαι σίγουρα 44,5 στα Asics τελικά. Επιστροφή λοιπόν και ελπίζω να έχουν μεγαλύτερο νούμερο. :)

 

14 ώρες πριν, lionheart75 είπε

Kαι εγώ παρέλαβα χτες. Τα πήρα μισό νούμερο μεγαλύτερα από 43 σε 43,5 και πράγματι είναι κάπως στενά. Όμως μάλλον θα τα κρατήσω.

Δεύτερη μέρα και τα αισθάνομαι κάπως καλύτερα στα πόδια μου. 

Πάντως στο συγκεκριμένο χρειάζεται τελικά 1 νούμερο μεγαλύτερο και όχι μισό. :) 

Τα νύχια τα κόβετε καθόλου ?  :P 
Γενικά πως είναι σαν παπούτσια ? 

Επεξ/σία από leros2004
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 13/11/2019 στις 3:36 ΠΜ, leros2004 είπε

Τα νύχια τα κόβετε καθόλου ?  :P 
Γενικά πως είναι σαν παπούτσια ? 

Έκοψα και νύχια αλλά δυστυχώς δεν. Ωστόσο τα παπούτσια είναι όμορφα, δείχνουν και είναι πολύ ποιοτικά,

είναι αδιάβροχα (σημαντικό για εμένα) και η γραμμή τους είναι στενή αλλά λογικά θα ανοίξουν με τον καιρό. Προσωπικά αν ξαναβγούν σε τέτοια προσφορά (μη σου πω και στα 70-80) θα τα τιμήσω σίγουρα (ένα νούμερο μεγαλύτερα :) ). Πολύ καλή προσφορά από τον lionheart75.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να επιβεβαιώσω κι εγώ ότι το 43.5 που πήρα και φοράω σε ASICS μου βγήκε λίγο στενό Θα το κρατήσω γιατί πιστεύω θα ανοίξει με το καιρό

Πολύ καλό παπούτσι πάντως

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μπορείτε να τα πάτε σε ένα τσαγκαρη  και να του τα αφήσετε να τα βάλει στο καλαπόδι τρεις τέσσερις μέρες να ανοίξουν . Το έχω κάνει σε κάτι Nike που είχα στο παρελθόν. Θα σας πάρει κάνα 5ευρω

Επεξ/σία από Skrez1982
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tα παπούτσια μετά από 3 μέρες χρήσης ήδη είναι πιο άνετα.

Πανάλαφρα, ωραία μαλακή σόλα, ποιοτικά υλικά και με καλή αδιαβροχοποίηση (Τα τίμησα χτες στο Κέντρο που έριχνε καρέκλες και κατέβαιναν ποτάμια!) :P 

Αν τα πετύχετε σε προσφορά χτυπήστε χωρίς δεύτερη σκέψη, ένα νούμερο μεγαλύτερα. :) 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 28/10/2019 στις 8:22 ΜΜ, livaspy είπε

Σε ASICS φοράω 43,5 παραγγέλνω 44 στο συγκεκριμένο;

Ευχαριστώ TS το παπούτσι τα σπάει, ευτυχώς έβαλα παραγγελία 44 και μου ήρθε κουτί.

Τα παπούτσια εχθές στην πολύ βροχή δεν κατάλαβαν τίποτα, επίσης δεν γλυστράνε σε κανένα έδαφος σε σχέση με άλλα.  Κλασικά Asics που κουμπώνουν στο πόδι και παρέχουν ασφάλεια. Άριστη αγορά.

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 ώρες πριν, livaspy είπε

Ευχαριστώ TS το παπούτσι τα σπάει, ευτυχώς έβαλα παραγγελία 44 και μου ήρθε κουτί.

Τα παπούτσια εχθές στην πολύ βροχή δεν κατάλαβαν τίποτα, επίσης δεν γλυστράνε σε κανένα έδαφος σε σχέση με άλλα.  Κλασικά Asics που κουμπώνουν στο πόδι και παρέχουν ασφάλεια. Άριστη αγορά.

τι νουμερο φορας σε αλλη μαρκα παπουτσιων ?

Επεξ/σία από Flash90
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 ώρες πριν, Flash90 είπε

τι νουμερο φορας σε αλλη μαρκα παπουτσιων ?

Σε Nike 44, new balance 43(λίγο στενά), adidas 44...γενικά κοιτάω να πλησιάζει στα 27,5cm το μήκος...βέβαια εξαρτάται και η γραμμή του παπουτσιού...

π.χ Nike Zoom Winflo 4 σε 44 πολύ άνετα και Nike Pegasus 34 σε 44 στενή φόρμα μπροστά...

Επεξ/σία από livaspy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η παραγγελία έφτασε στις αρχές της εβδομάδας. Τα έχω χρησιμοποιήσει δύο φορές για τρέξιμο από 5 χλμ.

Εντυπώσεις. Στιβαρό, το αισθάνομαι λίγο βαρύ στα πόδια, αλλά σταθερό πολύ. Νομίζω αξίζει σαν αγορά.

Thanx TS!

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...