Προς το περιεχόμενο

Death Stranding [PC]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 692
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Κατεβαζω και εγω με κωδικο απο CD keys.Πω ρε φιλε και ελεγα μη παει και ανοιξει μετα τις 12 περιπου...

αυριο απογευμα...

Βλεπω καποια παιδια απο εδω το εχετε παιξει στο ps και το τσιμπισατε και στο pc? Γιατι;🙃

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, chrisgewrgi είπε

Κατεβαζω και εγω με κωδικο απο CD keys.Πω ρε φιλε και ελεγα μη παει και ανοιξει μετα τις 12 περιπου...

αυριο απογευμα...

Βλεπω καποια παιδια απο εδω το εχετε παιξει στο ps και το τσιμπισατε και στο pc? Γιατι;🙃

Η PC εκδοση ειναι 100 φορες ανωτερη απο αυτη της κονσολας οπως καθε παιχνιδι που βγαινει στον υπολογιστη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα το βραδυ ο kojima εχει κατσει στο τραπεζι με το κομπιουτερακι και κανει λογαριασμους ποσα εβαλε στην τσεπη απο το πουθενα😀

Ας ελπισουμε οτι ειναι αρκετα μπας και δουμε κιαλα games 

17 λεπτά πριν, Arkin είπε

Η PC εκδοση ειναι 100 φορες ανωτερη απο αυτη της κονσολας οπως καθε παιχνιδι που βγαινει στον υπολογιστη.

Καλα αυτο σιγουρο αλλα και στο ps ειχε πανεμορφη εικονα

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, d4ydr33m3r είπε

DLC δεν σημαινει μονο εξτρα gaming expansion περιεχομενο σημαινει downloadable content δηλαδη εξτρα περιεχομενο απο skins/gifts/suits κ.ο.κ..

Αλλωστε μονο hints για gaming expansion υπαρχουν ακομη για το παιχνιδι απο οτι ξερω .. 

Κατεβαινει και σε εμενα.. 

Ναι βρε, ξέρω τι σημαίνει. 😛 Απλώς πρώτη φορά τυχαίνει να κάνω preorder από κλειδάδικο και δεν γνώριζα αν αυτά τα καταστήματα προσφέρουν και το preorder bonus. Σε ευχαριστώ πάντως για την απάντηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, maniacos93 είπε

Ναι βρε, ξέρω τι σημαίνει. 😛 Απλώς πρώτη φορά τυχαίνει να κάνω preorder από κλειδάδικο και δεν γνώριζα αν αυτά τα καταστήματα προσφέρουν και το preorder bonus. Σε ευχαριστώ πάντως για την απάντηση.

δεν τα δίνουν πάντα, όπως και τώρα, αρκετά δεν τo δίνουν το preorder bonus.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, xtrmsnpr είπε

δεν τα δίνουν πάντα, όπως και τώρα, αρκετά δεν τo δίνουν το preorder bonus.

Γι' αυτό το λόγο ρώτησα. Είχα ξαναψωνίσει άλλη μία φορά από το CDKeys και δεν είχα κάποιο θέμα αλλά ποτέ δεν ξέρεις. Τέλος πάντων, μου ήρθε και εμένα το κλειδί και έβαλα να κάτεβει. Αύριο το βραδάκι έχει κάψιμο. Να δούμε τι εστί τελικά Death Stranding και γιατί έχει μαζέψει το εν λόγο game τόσες διφορούμενες απόψεις. 😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μην ξενερωσετε εαν περασουν οι πρωτες ωρες και εχετε λειωσει απο τον πολυ ποδαροδρομο.

Αργει λιγο μεχρι να σου δωσει τα πρωτα χρησιμα γκατζετακια..

Επεξ/σία από optimus prime
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, optimus prime είπε

Μην ξενερωσετε εαν περασουν οι πρωτες ωρες και εχετε λειωσει απο τον πολυ ποδαροδρομο.

Αργει λιγο μεχρι να σου δωσει τα πρωτα χρησιμα γκατζετακια..

αυτό που λέει ο σοφός όπτιμους!

Να θυμάστε, μετά το 3ο chapter ξεκινάει το παιχνίδι.. και δώστε χρόνο να μάθετε τον χειρισμό και το παιχνίδι πριν πάτε παρακάτω.
Επίσης κάντε όσες πιο πολλές αποστολές μπορείτε με τις "πόλεις/hubs" για να αποκτήσετε δεσμούς και να σας δώσουν προικιά ΑΚΑ γκατζετάκια!

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, chrisgewrgi είπε

Βλεπω καποια παιδια απο εδω το εχετε παιξει στο ps και το τσιμπισατε και στο pc? Γιατι;🙃

Για τα frames πιο πολυ και το ποσο smooth θα τρεχει.

Για εμενα επαιξε και μεγαλο ρολο η υποστηριξη ultrawide.

1 ώρα πριν, xtrmsnpr είπε

αυτό που λέει ο σοφός όπτιμους!

the smurfs GIF

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλαμε απο τα μονα παιχνιδια που εχω λυσαξει να πατησω το start για να δω περι τινος προκειται.και απο τα μονα που δεν εχω παρακολουθησει βιντεο gameplay κτλπ

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, chrisgewrgi είπε

Μιλαμε απο τα μονα παιχνιδια που εχω λυσαξει να πατησω το start για να δω περι τινος προκειται.και απο τα μονα που δεν εχω παρακολουθησει βιντεο gameplay κτλπ

λες να είσαι και ο πρώτος που θα έρθει να μας ρωτήσει πώς κάνουν refund? :P

Επεξ/σία από xtrmsnpr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, xtrmsnpr είπε

λες να είσαι και ο πρώτος που θα έρθεις να μας ρωτήσει πώς κάνουν refund? :P

Οχι αποκλειεται..😄 τον γουσταρω τον τυπο.πιστευω μετα απο αυτο θα συνεχισω την σειρα walking dead εκει που ειχα σταματησει.😁

H μεταγλώττιση λεει τπτ η ειναι ξενερωμα; τουλαχιστον οι υποτιτλοι ας ειναι καλογραμμένοι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχει καμία σχέση με ζόμπια ή αυτού του μοτίβο τον χώρο πάντως, αλλά οκ θα μάθουμε αύριο!

Η μεταγλώττιση είναι για πέταμα, οι υπότιτλοι μια χαρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...