Προς το περιεχόμενο

Death Stranding [PC]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
43 λεπτά πριν, maniacos93 είπε

Δηλαδή τα παραδίδω σε όποιο hub θέλω για resources, όπως τα raisins. Μάλιστα, τζάμπα τα άφηνα μου φαίνεται...

Εγώ παίζω με του Xbox και όταν είναι για τα likes δεν έχω κάποιο θέμα. Πατάω συνεχόμενα το κουμπί και συνήθως δίνω γύρω στα 150 likes την φορά.

Έχω συνηθίσει με το μεγαλύτερο κουμπί του ps4 το touch.

Ναι όπως αυτά, αλλά στο recycle. Ε αρχή είσαι,δε σε καίει.. μετά θέλει χιλιάδες από κάθε material..

τα chirals όταν τελειώσουν και έχετε αιματομπομπες, αφήστε να σας πιάσουν τα bt, παλεψτε το τελικό bossακι τους και μόλις το σκοτώσετε θα σας δώσει ΠΟΛΛΑ chirals. Αλλά κάντε το χωρίς να έχετε κάτι για παράδοση και πάρει ζημιά. Ειδικά όταν έχετε πίτσα για παράδοση, ούτε για αστείο να πάρει ζημιά.

Το βράδυ θα φτιάξω μια λίστα με tips να την ποσταρω, μη τα λέμε διάσπαρτα.

 

Death Stranding PC Is Like a Movie Compared to TV Drama PS4 Version, Says Kojima Productions

Επεξ/σία από xtrmsnpr
  • Like 2
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 692
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

6 λεπτά πριν, xtrmsnpr είπε

Το βράδυ θα φτιάξω μια λίστα με tips να την ποσταρω, μη τα λέμε διάσπαρτα.

Death Stranding PC Is Like a Movie Compared to TV Drama PS4 Version, Says Kojima Productions

Αναμένουμε υπομονετικά διότι το game έχει πολλούς κρυφούς μηχανισμούς. Και σε ευχαριστούμε για όλο το help. ☺️

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αυτο που ειχα παρατηρησει οταν το επαιζα στην κονσολα ειναι οτι αυτα τα camps οπου βρισκονται οι mules μετα οταν ξυπνανε (αφου δλδ τους την ειχα πεσει πρωτα) γινοντoυσαν reστοck ολα τα υλικα.

Οπως metals,ceramics που χρειαζονται για τους δρομους.

Εγω οταν εχτιζα πηγαινα και φαρμαρα εκει για υλικα ενω παραλληλα επαιζα κανονικα το παιχνιδι με τις παραδοσεις μου μεχρι να ξυπνησουν..

Επεξ/σία από optimus prime
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία τα tips κτλ αλλα θα συνιστούσα να τα βάζετε σε spoilers guys. Πολλοί θα ήθελαν να μάθουν πως λειτουργούν πολλά πράγματα μονοι τους, χωρίς να χαθεί η έκπληξη.

Spoiler

Δεν μπορείς να σκοτώσεις με το αμάξι, σκοτώνεις μονο με κανονικές σφαίρες. Δεν υπάρχει άλλος τρόπος. Ακόμα και να σκοτώσεις απλά θα φορτώσει save λίγο πριν, όχι όταν έκανες το kill, οποτε δεν υπάρχει θέμα, πέρα από το ότι σπάει το immersion. Επίσης όλα τα side missions κάνουν refresh μετά από κάποια ώρα, δηλαδή δεν σταματάν ποτε.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Ωραία τα tips κτλ αλλα θα συνιστούσα να τα βάζετε σε spoilers guys. Πολλοί θα ήθελαν να μάθουν πως λειτουργούν πολλά πράγματα μονοι τους, χωρίς να χαθεί η έκπληξη.

  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

Δεν μπορείς να σκοτώσεις με το αμάξι, σκοτώνεις μονο με κανονικές σφαίρες. Δεν υπάρχει άλλος τρόπος. Ακόμα και να σκοτώσεις απλά θα φορτώσει save λίγο πριν, όχι όταν έκανες το kill, οποτε δεν υπάρχει θέμα, πέρα από το ότι σπάει το immersion. Επίσης όλα τα side missions κάνουν refresh μετά από κάποια ώρα, δηλαδή δεν σταματάν ποτε.

Ότι θέλει ο λαός θα παραδώσουμε!

Δεν έγραψα τίποτα ακόμα, γιατί δε κοιμήθηκα σπίτι μου χθες, ήμουν άτακτο αγόρι! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, xtrmsnpr είπε

Ότι θέλει ο λαός θα παραδώσουμε!

Δεν έγραψα τίποτα ακόμα, γιατί δε κοιμήθηκα σπίτι μου χθες, ήμουν άτακτο αγόρι! 

giphy.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
23 λεπτά πριν, xtrmsnpr είπε

Δεν έγραψα τίποτα ακόμα, γιατί δε κοιμήθηκα σπίτι μου χθες, ήμουν άτακτο αγόρι! 

Ενημέρωσε σε παρακαλώ το πρόσωπο που ευθύνεται γι αυτό ότι σήμερα θα κοιμηθείς σπίτι σου γιατί έχεις να ασχοληθείς με πιο σοβαρές δουλειές. :P

Επεξ/σία από D.Luffy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, D.Luffy είπε

Ενημέρωσε σε παρακαλώ το πρόσωπο που ευθύνεται γι αυτό ότι σήμερα θα κοιμηθείς σπίτι σου γιατί έχεις να ασχοληθείς με πιο σοβαρές δουλειές. :P

Δεν είναι θέμα, υπάρχει και delivery bot :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, D.Luffy είπε

Ενημέρωσε σε παρακαλώ το πρόσωπο που ευθύνεται γι αυτό ότι σήμερα θα κοιμηθείς σπίτι σου γιατί έχεις να ασχοληθείς με πιο σοβαρές δουλειές. :P

Ενημερώθηκε,σήμερα μέσα. Ρεπό όπως πρέπει :P
Κάτσε να φάω τίποτα, να πιω και έναν καφέ και φύγαμε να γράψω την λίστα.

4 ώρες πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Δεν είναι θέμα, υπάρχει και delivery bot :P

δεν το έχω ξεκλειδώσει ακόμα, υπομονή..θα το φέρω με τα πόδια :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σημερα εβγαλε 5 γιγα update. Ελπιζω να μην αρχισουμε τα προβληματα γιατι τρεχει νερακι

Edit:βλεπω καλυτερο perfomance και αν υπηρχε κανα shutter εξαφσνιστηκε.η καρτα ειναι κολλημενη 100%

Επεξ/σία από chrisgewrgi
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ακόμα περιμένω να βγει το fix για το περιβόητο bug με τα διπλά inputs. Πατάς ένα κουμπί και είναι σαν να το πατάς 2 ή 3 φορές. Κατά τ' άλλα όλα κομπλέ όσον αφορά το performance. Βλέπω που και που μειωμένα fps αλλά μόνο σε cutscenes και δεν με επιρρεάζει κάπου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

DEATH STRANDING UPDATE V 1.01 OUT NOW

Αναφορά σε κείμενο

Hi everyone, we’ve just gone live with DEATH STRANDING Update V1.01 on PC. This post launch patch includes added AVX judgement to CPU check at startup, stability improvements and general bug fixes.

Keep on keeping on!

DEATH STRANDING UPDATE V 1.01 OUT NOW

PC版DEATHSTRANDINGのアップデートパッチ (V1.01) を公開しました。
このパッチは起動時のチェックの改良と、いくつかの不具合の修正を含んでいます。 

Keep on keeping on!


 

1 ώρα πριν, maniacos93 είπε

Εγώ ακόμα περιμένω να βγει το fix για το περιβόητο bug με τα διπλά inputs. Πατάς ένα κουμπί και είναι σαν να το πατάς 2 ή 3 φορές. Κατά τ' άλλα όλα κομπλέ όσον αφορά το performance. Βλέπω που και που μειωμένα fps αλλά μόνο σε cutscenes και δεν με επιρρεάζει κάπου.

τί εννοείς διπλά κλικ;
με τί gamepad παίζεις;

άκυρο, κατάλαβα τι λες μου το κάνει και εμένα! Περπατάω και φωνάζει ο Σαμ :P

Επεξ/σία από xtrmsnpr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...