Προς το περιεχόμενο

Death Stranding [PC]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 692
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Φίλος reviewer μιλάει για τρομερή ιστορία με κακό gameplay.Μιλησε και αυτός για walking simulator.Δε το έχει τερματίσει ακόμα αλλά έχει παίξει αρκετές ώρες.Σήμερα τα λέγαμε και μόνο ενθουσιασμένος δεν ήταν.Παντως για όσους τους ενδιαφέρει το σενάριο, λέει τα καλύτερα.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Alastor192 είπε

Φοβερο trailer. Αρκετες καινουριες σκηνες,ωστοσο επειδη παλι νοημα δεν βγαζουν,δεν μπορω να πω πως σποιλεριαζει πολυ το συγκεκριμενο

everytiem

😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, Gorbatsof είπε

Φίλος reviewer μιλάει για τρομερή ιστορία με κακό gameplay.Μιλησε και αυτός για walking simulator.Δε το έχει τερματίσει ακόμα αλλά έχει παίξει αρκετές ώρες.Σήμερα τα λέγαμε και μόνο ενθουσιασμένος δεν ήταν.Παντως για όσους τους ενδιαφέρει το σενάριο, λέει τα καλύτερα.

ανετα το πιστευω αυτο....θα δουμε τι λενε και οι αλλοι

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χθες έγραφες στο console thread οτι ο φίλος reviewer το τερμάτισε. τωρα λες οτι δεν το εχει τερματίσει ακόμα :)

In any case, επειδή προσωπικά όντως το είδα κ λίγο το παιχνίδι το Σάββατο (από review code reviewer από τη σελίδα που γράφω και εγω), απλα δεν εχει νοημα για θεωρίες συνωμοσίας τώρα. Ολοι ξερουμε ποσο περίεργο ηταν το marketing του τίτλου και πόσο hype-αρισμένοι/φοβισμένοι είναι ορισμένοι.

σε 2 μερες τα review θα ειναι πανω κ θα μπορούν ολοι να εχουν μια πρωτη γνωμη, αρκετό καιρό πριν την κυκλοφορία για να αποφασίσουν αν θα το πάρουν day 1 ή όχι.

υπομονή λοιπόν ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Skywalker333 είπε

χθες έγραφες στο console thread οτι ο φίλος reviewer το τερμάτισε. τωρα λες οτι δεν το εχει τερματίσει ακόμα :)

In any case, επειδή προσωπικά όντως το είδα κ λίγο το παιχνίδι το Σάββατο (από review code reviewer από τη σελίδα που γράφω και εγω), απλα δεν εχει νοημα για θεωρίες συνωμοσίας τώρα. Ολοι ξερουμε ποσο περίεργο ηταν το marketing του τίτλου και πόσο hype-αρισμένοι/φοβισμένοι είναι ορισμένοι.

σε 2 μερες τα review θα ειναι πανω κ θα μπορούν ολοι να εχουν μια πρωτη γνωμη, αρκετό καιρό πριν την κυκλοφορία για να αποφασίσουν αν θα το πάρουν day 1 ή όχι.

υπομονή λοιπόν ;)

Βασικά και εγώ αυτό πίστευα ότι το τερμάτισε άλλα τελικά δεν ίσχυει,απλά είναι προς το τελος μου ειπε.Δεν έχω λόγο να πω ψέματα.Μη βλέπετε φαντάσματα παντού.Σιγα μη στήσουμε θεωρίες συνομωσίας για τον Κοτζιμα.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

What you said!

Ειναι δυσκολο να περασεις wink wink συναισθημα, ακομα κ με εμοτικονς!

In any case, εχω πολυ μεγαλη περιεργεια να δω πως θα το αντιμετωπισει το παιχνιδι το κοινο. Κ δε λεω στην αρχη αρχη που το hype/hate κυβερνα μεγαλες κυκλοφοριες κ exclusives, αλλα σε βαθος χρονου που ηρεμουν τα πραγματα κ κατασταλαζει το πραγμα.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Skywalker333 είπε

What you said!

Ειναι δυσκολο να περασεις wink wink συναισθημα, ακομα κ με εμοτικονς!

In any case, εχω πολυ μεγαλη περιεργεια να δω πως θα το αντιμετωπισει το παιχνιδι το κοινο. Κ δε λεω στην αρχη αρχη που το hype/hate κυβερνα μεγαλες κυκλοφοριες κ exclusives, αλλα σε βαθος χρονου που ηρεμουν τα πραγματα κ κατασταλαζει το πραγμα.  

Πιστεύω η αντιμετώπιση του παιχνιδιού θα επηρεαστει αρνητικά τόσο οικονομικά όσο και σε χρόνο(εάν το αγοράσει κανείς) λόγω του θεριου red dead..

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλάμε για παιχνίδι του Kojima που πλέον απαλλάχτηκε από την "κακια" konami,του δόθηκε μια μηχανή γραφικών τσάμπα για να αναπτύξει το όραμά του, προφανώς πολλά λεφτά και αρκετό χρόνο.Ειναι φυσικό ο κόσμος να περιμένει παρα πολλά.Το hype είναι στον Θεό.Ολοι περιμένουν κάτι τέλειο και οτιδήποτε λιγότερο θα ξινισει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...