Προς το περιεχόμενο

Death Stranding [PC]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 ώρες πριν, koyris είπε

Τωρα που ήρθε ο θείος απ την Τζαπαν θα ζωντανεψει το νημα

Δεν νομίζω να μπορείς να το παίξεις offline. Το έχω εγκατεστημένο εδώ και καιρό περιμένοντας να πατσαριστεί, δεν το άρχισα ακόμα αλλά ξέρω ότι χρειάζεται να είσαι online και να παίρνεις "βοήθεια" σε στυλ Dark Souls για να βγάλεις το παιχνίδι. Δεν είμαι σίγουρος όμως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 692
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

5 ώρες πριν, tsabasid είπε

Μπορείς να το παίξεις και offline το παιχνίδι, αλλά το grind θα είναι τόσο κουραστικό, που ελάχιστοι θα το προχωρήσουν...

Δεν είναι το grind, είναι το θέμα ότι χωρίς δρόμους θα πάρουν περισσότερη ώρα οι μεταφορές στο δεύτερο map, χαλαρά τον τριπλάσια χρόνο, και ίσος λίγο λέω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ήρθε η ώρα να πάρω γνώμες για το game γιατί ίσως να υπάρχει περιθώριο μέχρι το cyberpunk 2077

δεν ειμαι fan του να ανοίγω reviews-previews πόσο μάλλον σε παιχνίδια του Kojima.

ξεκάθαρα με ενδιαφέρει πρωτίστως το κομμάτι της ιστορίας (διάλογοι-χαρακτήρες) μετά το eye candy με τοπία και τελευταίο το gameplay και η δυσκολία του. (άμα ζορίζει πολύ παίζω στο easy και δε με απασχολεί το challenge ιδιαίτερα)

η ερώτηση λοιπόν είναι πολύ συγκεκριμένη. μιας και δε θέλω competitive mode ή multiplayer καταστάσεις...σαν single player-offline mode, αξίζει να το πιάσω ή παραείναι κούραση το περπάτημα (κάποιοι το χαρακτηρίζουν ένα βαρετό walking simulator)....είναι δηλαδή τόοοοοσο πολύς χρόνος που απλά περπατάς δίχως ιστορία ή είναι τόσο radical futuristic φάση που δε σε απασχολεί και το αργό exploration στο open world κομμάτι;

ευχαριστώ και no spoilers please.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, greekfragma είπε

ήρθε η ώρα να πάρω γνώμες για το game γιατί ίσως να υπάρχει περιθώριο μέχρι το cyberpunk 2077

δεν ειμαι fan του να ανοίγω reviews-previews πόσο μάλλον σε παιχνίδια του Kojima.

ξεκάθαρα με ενδιαφέρει πρωτίστως το κομμάτι της ιστορίας (διάλογοι-χαρακτήρες) μετά το eye candy με τοπία και τελευταίο το gameplay και η δυσκολία του. (άμα ζορίζει πολύ παίζω στο easy και δε με απασχολεί το challenge ιδιαίτερα)

η ερώτηση λοιπόν είναι πολύ συγκεκριμένη. μιας και δε θέλω competitive mode ή multiplayer καταστάσεις...σαν single player-offline mode, αξίζει να το πιάσω ή παραείναι κούραση το περπάτημα (κάποιοι το χαρακτηρίζουν ένα βαρετό walking simulator)....είναι δηλαδή τόοοοοσο πολύς χρόνος που απλά περπατάς δίχως ιστορία ή είναι τόσο radical futuristic φάση που δε σε απασχολεί και το αργό exploration στο open world κομμάτι;

ευχαριστώ και no spoilers please.

Το παιχνίδι έχει φοβερό σενάριο, εξαιρετική ιστορία. Τα γραφικά είναι από τα καλύτερα που έχω δει. Το Gameplay ίσως δεν είναι το δυνατό του κομμάτι.
Θα σταθώ λίγο στο «ίσως» του Gameplay και στο «Walking Simulator». Το παιχνίδι δεν είναι Walking Simulator. Αυτό είναι ένα κακεντρεχές σχόλιο που ένας άνθρωπος που αγαπάει τα Video Games δεν μπορεί να το κάνει. Δεν γίνεται όλα τα παιχνίδια να είναι με ξύλο και πυροβολισμούς. Το ίδιο και με τις ταινίες. Κάποιες φορές θα δεις μία ταινία που έχει νοήματα, σενάριο και κάποιες φορές θα δεις καράτε με τον καλό και τον κακό.
Είπα προηγουμένως πως το Gameplay ίσως να μην είναι το δυνατό του κομμάτι. Δεν είναι ευχάριστο να περπατάς χιλιόμετρα και να εμφανίζονται εχθροί που σε απειλούν και κινδυνεύεις να πεθάνεις ή να χάσεις το φορτίο σου. Δεν είναι ευχάριστο να προετοιμάζεις προσεκτικά τα πράγματα που θα χρειαστείς σε κάθε αποστολή και να μην ξέρεις τι θα σε βρει. Αυτό παράλληλα είναι και η πρόκληση που θα σε ανταμείψει ξεδιπλώνοντας την ιστορία.

Το Death Stranding είναι ένα παιχνίδι το οποίο είναι μία κατηγορία μόνο του.
Προσωπικά θεωρώ πως ένας Gamer πρέπει να παίξει και να τελειώσει το συγκεκριμένο παιχνίδι ώστε να έχει άποψη γι' αυτό. Θα πρέπει να ζήσει την εμπειρία. Δεν νομίζω να βγει ξανά τέτοιο παιχνίδι και ούτε έχει βγει ξανά.
Δεν θα το πρότεινα εύκολα σε κάποιον ο οποίος παίζει FPS και κολλάει στον τοίχο να δει τα Textures και πόσα frames per second έπιασε με την κάρτα γραφικών του και καλά κάνει, να παίξει το Death Stranding. Σε εσένα θα το πρότεινα γιατί θέτεις ένα ξεκάθαρο ερώτημα.

Το παιχνίδι είναι Hideo Kojima.
Όπως μία ταινία του Francis Ford Coppola θα τη δεις ακόμα και να μην σου αρέσει, έτσι θα παίξεις και το Death Stranding.
Θα προσπαθήσεις να χαλαρώσεις, να συγκεντρωθείς και να καταλάβεις τι θέλει να πει ο ποιητής.

Αν σου αρέσει ο Kojima, θα το λατρέψεις το Death Stranding.

Υ.Γ.: Δεν έχω άποψη για το αν αξίζει ή όχι να παίξεις Offline Mode. Εγώ παίζω κανονικά το παιχνίδι αυθεντικό, κανονικά Online. Βοηθάς και σε βοηθάνε σε όλο αυτό το απέραντο ταξίδι. Έτσι το προτείνει ο δημιουργός, έτσι το παίζω.

  • Like 5
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Heatspreader

έγραψες όσα ήθελα να διαβάσω. Σε ευχαριστώ πάρα πάρα πολύ.

μετά την απάντησή σου μάλλον θα το αφήσω για μετά το Cyberpunk γιατί δεν υπάρχει διαθέσιμο budget για άμεση αγορά. Τα παιχνίδια που αξίζουν πάντα τα αγοράζω έστω και αν αρχικά τα βρήκα αλλού. Τον Kojima τον έχω πολύ ψηλά από το 1ο Metal Gear Solid στο Playstation.

Με προβληματίζει λοιπόν τι θα θυσιάσω από την οπτική του Kojima αν το έπιανα άμεσα offline. Σε ευχαριστώ ξανά και ευπρόσδεκτο ότι άλλο θες να προσθέσεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, polonos1313 είπε

Τι εννοείς ?

lingon....

βοηθεια μεσω trainer για να μην παρατησεις το παιχνιδι,τουλαχιστον να μην τρως τουμπα καθε 10 μετρα που περπατας..

ειναι κριμα που αρκετοι το παρατανε ενω προκειται για παιχνιδαρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το απόλαυσα εδώ και... 26 ώρες. Μια και έγραψαν 5-6 άτομα και ξύπνησε το θρεντ, ας πω κι εγώ δυο λόγια.
Το παιχνίδι έχει ωραία γραφικά και σίγουρα είναι κάτι εντελώς διαφορετικό από ό,τι έχετε παίξει έως τώρα. Το ξεκίνησα με πολύ σκεπτικισμό και κυρίως λόγω των @Fulgore και @xtrmsnpr που μου έδωσαν μια εικόνα χωρίς να πετάξουν spoilers. Δεν έπαιζε με τίποτα να δω βίντεο από gameplay. Ήμουν σε μια στιγμή που έψαχνα να παίξω κάτι χαλαρό και μέσω geforce now κι ήταν η τέλεια λύση. Ας μη σχολιάσω λοιπόν γιατί αναγκάστηκα να το παίζω σε 1080p@60Hz σταθερά, αλλά νιώθω τυχερός που το ξεκίνησα. Έστω κι έτσι!
Πέρα από το ότι σε βάζει σε πολύ ωραίο κλίμα, είναι από τις λίγες φορές που ένιωσα ότι είμαι μέρος της ταινίας (βοηθάνε πολύ οι ηθοποιοί). Το soundtrack θεωρώ ότι είναι ΑΨΟΓΟ, χωρίς αυτό να σημαίνει ότι θα κάτσω να ακούσω τα τραγούδια όταν θα βγω για τρέξιμο. Ταιριάζει γάντι και προσδίδει κάτι μαγικό στην όλη εμπειρία. Από εκεί κ πέρα, φαίνεται ένα παιχνίδι που έχει δουλειά από πίσω του, χωρίς ιδιαίτερα bugs, που περνά τα δυο-τρία μηνύματά του και θα σου αφήσει μια ωραία γεύση στο τέλος (ελπίζω). Προφανώς δεν είναι κάτι εύπεπτο για κάποιον που δεν έχει εμπειρία με τέτοια σενάρια και νοήματα. Δηλαδή θα βρεθείς σε κάποιες φάσεις να πεις "τι λένε τώρα ρε φίλε" ή "τι ναρκωτικά πήραν όταν το σκέφτηκαν;;", αλλά θέλει υπομονή και κυρίως, όχι βιαστικά συμπεράσματα. Είναι αλήθεια πως το παιχνίδι το κανονικό ξεκινά μετά το episode 2, όπου και παίρνουν λίγο παραπάνω νόημα όσα κάνεις. Προσωπικά λόγω τελειομανίας, άργησα να φτάσω στο 3, κυρίως επειδή ήθελα να τελειώσω σχεδόν όλα όσα μπορούσα να προσφέρω με τις υπάρχουσες in-game δυνατότητές μου. Κακώς; Ίσως. Δε θεωρώ ότι είναι spoiler να πω ότι ναι, κουβαλάς πράγματα. Ε και; Τόσο κακό είναι; Όχι. Είναι δύσκολο; Όχι. Αν δεν προσέχεις βέβαια ή πάρεις ρίσκα, θα το πληρώσεις, οπότε βάλε μυαλό. Νομίζω μια φορά έχω πέσει μόνο, γιατί κάποιοι το κάνετε τόσο θέμα; Όποιος δεν έχει μυαλό, έχει πόδια δε λένε; Ε τρεχάτε.. Νομίζω ο kojima κατάφερε, πέρα από τα νοήματα που περνά μέσα από έναν ημιonline κόσμο, να φτιάξει ένα παιχνίδι που ακόμα και το πιο βαρετό του κομμάτι, το πήγαινε από το Α έως το Β, έγινε λίγο πιο ενδιαφέρον. Το να το πει κάποιος walking simulator το θεωρώ από κακία και αδικία μέχρι.. χαζομάρα. Ε δηλαδή τράβα παίξε doom να ξεδώσεις και δεν είσαι με εμάς. Όπως κι όταν έχεις όρεξη για πιστολίδι και δυο τόνους κάλυκες θα δεις το john wick κι όχι το πράσινο μίλι. Δεν είναι τέλεια η αναλογία, αλλά καταλαβαίνετε τι θέλω να πω. Προσωπικά όταν θέλω να χαλαρώσω, προτιμώ χίλιες φορές να μπω να το συνεχίσω λίγο, παρά να πω ότι έπαιξα άλλο ένα nfs ξερω'γω (ούτε θυμάμαι ποιο ήταν το τελευταίο που ακούμπησα παρεμπιπτόντως). Αυτό θα το συστήσω σαν παιχνίδι. Κι αυτή η διαδραστικότητα με άλλους τυχαίους παίκτες σε γεμίζει με ωραία συναισθήματα. Δεν τους βλέπεις, αλλά σε κάνει ο δημιουργός να το νιώσεις αλλιώς όλο αυτό. Όπως το ζούμε και καθημερινά μέσα από άλλες πλατφόρμες. Επίσης μια και άργησα να ξεκολλήσω από τα πρώτα δύο επεισόδια, εκτίμησα πολύ περισσότερο όσα απέκτησα παρακάτω. Το χάρηκα πολύ περισσότερο όταν βρήκα βοήθεια από άλλο παίκτη και μου έδωσε περισσότερη χαρά όταν είδα το αποτελέσματα της δικιάς μου βοήθειας σε άλλους παίκτες. Βέβαια όλα αυτά στα δίνει το παιχνίδι σίγουρα. Δεν είναι δα και τίποτα το δύσκολο να το καταφέρεις. Νομίζω είναι μια πολύ ευχάριστη κι ενδιαφέρουσα έκπληξη στα παιχνίδια των τελευταίων ετών. Και ζήλεψα λίγο που βγαίνουν τέτοια παιχνίδια σε άλλες πλατφόρμες και στο pc είμαστε λίγο αδικημένοι. Δεν ξέρω αν το ίδιο ευχάριστο θα'ναι και το zero dawn. Πραγματικά δε βρίσκω το λόγο να σπαταλίσει κάποιος 80-100 ώρες στο odyssey πχ και να μη δώσει 40-50 σε αυτό. Όπως είπε κάποιος πιο πάνω, δεν είναι όλα πιστολίδι και σφάξιμο. Κάποια παιχνίδια έχουν άλλο στόχο. Ο εγκέφαλός μου προγραμματίστηκε με tetris, super mario, sonic, alex kidd και warcraft. Ε το death stranding θα μου φανεί βαρετό και άσχημο; Πάμε καλά;

Νομίζω είπα πολλά και δεν το έχω δει ακόμα ούτε το μισό.. την επόμενη φορά που θα'χω πάνω από μια ώρα ελεύθερη, άνετα θα μπω για να το λιώσω!!

Σημείωση: το αν αξίζει τα λεφτά του, αν πρέπει κάποιος να το παίξει "offline" μόνο και κάτι τέτοια, τα θεωρώ.. άτοπα.. ο καθένας αντιμετωπίζει αλλιώς τα οικονομικά του, τη ψυχαγωγία του και το πώς επιβραβεύει αυτό που του σερβίρουν.. προσωπικά μου κόστισε όσο μιάμιση ταινία στο σινεμά ή όσο ένα μεσημεριανό έξω, οπότε νιώθω ήδη κερδισμένος (ειδικά σε καιρούς που τα άλλα δύο δε τα χαιρόμαστε τόσο)

  • Like 10
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, Delijohn είπε

Δεν ξέρω αν το ίδιο ευχάριστο θα'ναι και το zero dawn.

Το πήρα χθες ώστε να κάνω ένα μικρό διάλειμμα από το Death Stranding. Φαίνεται καλό.
Όμως το έκλεισα και έβαλα ξανά Death Stranding. Kojima...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για να εκφέρω και εγώ μια άποψη, ήμουν πολύ σκεπτικός με το συγκεκριμένο παιχνίδι για τον απλό λόγο ότι το μόνο παιχνίδι του Kojima που έχω ασχοληθεί ήταν το Phantom Pain και μου είχε φανεί σε γενικές γραμμές, βαρετό και επαναλαμβανόμενο.

Ωστόσο το συγκεκριμένο με είχε ιντριγκάρει χρόνια τώρα από τα πρώτα trailers αλλά και το P.T (με το οποίο συνδέεται έμμεσα) χωρίς να ανήκω βέβαια στη μερίδα των παικτών που έψαχναν μηνύματα στο κάθε pixel. 

Φούλ ψημένος για τη θεματολογία του, το ξεκίνησα τέλη Αυγούστου και το τελείωσα πριν δύο εβδομάδες και αυτό γιατί έχει μια τεράστια ανηφόρα το παιχνίδι που λέγεται επεισόδειο 2 και 3.

Το σενάριο είναι καταπληκτικό και νομίζω κάποιος που έχει εντρυφήσει λίγο παραπάνω σε θέματα γύρω από τη μεταθανάτια ζωή, την κοινωνική αποξένωση ελέω τεχνολογίας , πολιτική και παγκοσμιοποιήση θα το εκτιμήσει λίγο περισσότερο. έχει πάρα πολλές αναφορές σε επίκαιρα θέματα(ότι πρέπει για covid), παιχνίδια, ταινίες και πολλά άλλα. Εκφράζει γενικά ένα όραμα του δημιουργού, τις πεποιηθήσεις και τα ερεθίσματα του όπως ακριβώς λειτουργεί ένα έργο τέχνης. Έχει κάποιες ανατροπές και κρατάει αμείωτο το ενδιαφέρον μέχρι το συγκινητικό τέλος

Spoiler

ναι δάκρυσα όταν πήγαινα την Lou στο αποτεφρωτήριο και έπαιζε από πίσω silent poets

 Επιβραβεύει και τους παρατηρητικούς. Δεν θα το έλεγα τόσο mindfuck όσο το περίμενα πήρα όλες τις απαντήσεις στις ερωτήσεις που είχα. έχω διαβάσει όλες τις συνεντεύξεις και e-mails που στέλνουν και ξεκλειδώνουν οι npcs μέχρι τώρα και το lore καλύπτεται πλήρως και με το παραπάνω.

Οι ηθοποιοί που έχουν επιλεχθεί έχουν αποδόσει πολύ σωστά το ρόλο τους και έχουν πολύ καλές ερμηνείες. Mads Mikelsen ανέβηκε πολύ στα μάτια μου.

Το gameplay τώρα είναι ιδιαίτερο. Είναι αργό, θέλει υπομονή.Καταλαβαίνω απόλυτα γιατί κάποιος μπορεί να το θεωρήσει βαρετό το 2020. Ναι είσαι κυριολεκτικά ένας σπέσιαλ ντελιβεράς.Είναι μια κατηγορία μόνο του όπως ειπώθηκε.Στο κανονικό ή hard βγαίνει με άνεση.

Δυστυχώς παρατηρώ ότι μόλις λιγότερο από 1/4 των παικτών το έχει τερματίσει. Ελάχιστοι περισσότεροι (κανά 10%) έχουν τελειώσει το 3ο επεισόδειο.

Δεν πρέπει να παιχτεί offline. Αυτό αναιρεί ένα μεγάλο κομμάτι που αποτελεί αναπόσπαστο τμήμα του, την σύνδεση των παικτών, την αλληλοβοήθεια σε ένα μοναχικό και εχθρικό κόσμ(όπως στο dark souls). Ο ένας βοηθάει τον άλλο στο δικό του "γολγοθά" και όλοι μαζί καταφέρνουμε κάτι για αυτούς που είναι χωμένοι μέσα αλλά και για τους επόμενους.  Βρίσκω μια σκάλα στο βουνό, ανεβαίνω με τα χίλια ζόρια αφήνω zipline. Μετά από μέρες έχει μαζέψει 600 likes. ότι καλύτερο.

Οπτικά και ηχητικά δεν έχω να πω κάτι.Χάρμα οφθαλμών (και αυτιών). Απορώ πως τρέχει τόσο καλά στη γέρικη πλέον 290 μου. Δεν μπορώ να φανταστώ πόσο καλύτερο μπορεί να δείχνει με RTX και συναφή.

Να πούμε επίσης μπραβό για την προσπάθεια που έχει καταβληθεί και είναι πλήρως εξελληνισμένο το παιχνίδι. Σπάνια τα βλέπουμε αυτά στο PC. Δεν έχω βάλει διαλόγους στα ελληνικά για ευνόητους λόγους αλλά η μετάφραση είναι τιμιότατη.

 Μια ιδιαίτερη εμπειρία συνολικά που όποιος ασχολείται με παιχνίδια ή ταινίες καιρό θα πρέπει τουλάχιστον να δοκιμάσει. Και ναι ο Kojima θα πρέπει να ασχοληθεί και με τον κινηματογράφο κάποια στιγμή για να του φύγει και αυτό το απωθημένο.

Δεν περίμενα να ασχοληθώ τόσο αλλά το πάω για πλατίνα. Μπαίνω ανά κάποιες μέρες πλέον κάνω παραγγελίες και έχω στήσει πάνω από το μισό οδικό δίκτυο. Για όποιον με βρεί(gretchen) και χρησιμοποιεί οχήματα θα τον βολέψει ένα strand contract για να βλέπει όλους τους δρόμους διαρκώς. έχω ρίξει πολύ μέταλλο και κεραμικό :P H αλληλεπίδραση με άλλους παίκτες στο end game πλέον είναι το πιο ικανοποιητικό κομμάτι ότι δηλαδή στήνω ένα δικτύο και κάνω τη ζωή των επόμενων λίγο πιο εύκολη.

Δεν το περίμενα αλλά ευχαριστώ Kojima. Keep on keeping on.

stats 

Spoiler

20201024183004_1.jpg.a2839780b8706506c273444a0b16d703.jpg

Spoiler

20201024182936_1.jpg.6e06a4bf7dd1ad5929b1a2e894ed0193.jpg

και έχω και άπειρα screenshots βέβαια 

Spoiler

20201008220907_1.jpg.548e0c2a411b8b89037b36359dbe3a76.jpg

υπάρχει και αυτό κάπου για όποιον δεν το έχει βρει ακόμα 😋

 

Spoiler

20201012150800_1.jpg

 

Επεξ/σία από kti23
  • Like 6
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχάς να ευχαριστήσω και σε ποστ εκτός του κουμπιού @kti23 @Delijohn @Heatspreader

Θα πω ξεκάθαρα οτι μετά τα 2 παραπάνω post που έκανα και τις απαντήσεις που πήρα μπήκα σε fanatic mode ειδικότερα αφού η "αναφορά πλαγίως" του Δελιτζον οτι το soundtrack είναι ΑΨΟΓΟ άνετα το φορτώνεις σε ακουστικά και πας και βόλτα....

άνοιξα λοιπόν youtube και άκουσα ορισμένα κομμάτια.

η συνέχεια ήταν οτι δεν άντεξα και το "βρήκα" και είδα την εισαγωγή και έπαιξα και περίπου 10λεπτά με αργό περπάτημα φτάνοντας ως το 2ο delivery. 

έψαξα να κλείσω το στόμα μου, έτριβα τα μάτια μου, και δε πίστευα στα αυτιά μου....ελάχιστα παιχνίδια έχουν τόση ανταπόκριση στις αισθήσεις μας και δεν υπερβάλλω.

ΕΚΛΕΙΣΑ το παιχνίδι, έκανα DELETE το φάκελο και αναμένω τις κρύες νύχτες του χειμώνα που θα τη βγάζουμε σπίτια μας, να το αγοράσω και να το ευχαριστηθώ όπως πρέπει.

 

συνιστώ σε όσους μπουν στο πειρασμό να το "βρουν" να ΜΗΝ το κάνουν. Αν η αρχή είναι το ήμισυ του παντός τότε μιλάμε απλά για ένα must have τίτλο στη συλλογή σας σε περίοπτη θέση να το βλέπετε οτι υπάρχει στη συλλογή σας.

 

λυπάμαι μόνο που δεν άντεξα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παιχνίδι το τελείωσα πριν 3 ημέρες.
Δεν θα πω σε λεπτομέρειες, απλά θα πω ότι είναι φανταστικό, ένα πραγματικό έπος.

Κάτι που λίγο με χάλασε είναι τα Side Missions. Ουσιαστικά δεν έχουν λόγο ύπαρξης. Δεν είναι πως θα κάνεις αρκετά Side Missions, θα κερδίσεις κάτι ώστε να κάνεις πιο εύκολα τα Main. Απλά υπάρχουν εκεί.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...