Προς το περιεχόμενο

Death Stranding [PC]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 692
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

8 ώρες πριν, chek2fire είπε

μα γιαυτό γράφω. Μεταγλώτιση ούτε για αστείο. Εδώ βάζω στα Ιαπωνικά τα game που είναι native ιαπωνίας θα βάλω Ελληνικά κιόλας? 

Δεν είπε αυτό. Λέει ότι βάζει στα ιαπωνικά τα παιχνίδια που είναι φτιαγμένα με original dub ιαπωνικό. Το Death Stranding δεν είναι τέτοια περίπτωση.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

δεν έχω βρει πως ενεργοποιείτε μόνο. Βρήκα δλδ ένα mission για ένα link που βάζεις στο face αλλά μέχρι εκεί. Μάλλον θα ανοίξει κάποια αποστολή ποιο μετά η κάτι τέτοιο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Αγόρασα το παιχνίδι πριν κάτι μέρες και προσπάθησα να το τρέξω... 

Δεν ξεκινάει με τίποτα, δοκίμασα κάθε fix μέχρι που βρήκα το λεγόμενο avx

Έχω cpu xeon x5650, overclocked στα 3.6 συνήθως εδώ και αρκετά χρόνια. Έπαιζα Read dead redemptio 2 κανονικότατα και άλλα βαριά παιχνίδια. Από ότι φαίνεται επειδή δεν υποστηρίζει το πρωτόκολλο δεν ξεκινάει καν

Υπάρχει τρόπος να το απενεργοποιήσω; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, gavros10 είπε

Αγόρασα το παιχνίδι πριν κάτι μέρες και προσπάθησα να το τρέξω... 

Δεν ξεκινάει με τίποτα, δοκίμασα κάθε fix μέχρι που βρήκα το λεγόμενο avx

Έχω cpu xeon x5650, overclocked στα 3.6 συνήθως εδώ και αρκετά χρόνια. Έπαιζα Read dead redemptio 2 κανονικότατα και άλλα βαριά παιχνίδια. Από ότι φαίνεται επειδή δεν υποστηρίζει το πρωτόκολλο δεν ξεκινάει καν

Υπάρχει τρόπος να το απενεργοποιήσω; 

https://www.reddit.com/r/horizon/comments/i61s28/on_the_use_of_avx_in_the_decima_engine_making_the/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ για το λινκ... διάβασα αρκετά...

Δεν επιλύνεται αν δεν αλλάξω επεξεργαστή, ζήτησα refund από το https://www.wingamestore.com/ που το πήρα, στέλνοντας βίντεο ότι δεν ξεκινούσε όπως έγραφε και το return policy και μου έδωσαν! Χωρίς πολλά πολλά, μου έκαναν refund όλο το ποσό! Το παιχνίδι το έχω ακόμα για κάποιο λόγο αλλά δεν τρέχει 😆

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 7/1/2021 στις 1:21 ΠΜ, gavros10 είπε

Ευχαριστώ για το λινκ... διάβασα αρκετά...

Δεν επιλύνεται αν δεν αλλάξω επεξεργαστή, ζήτησα refund από το https://www.wingamestore.com/ που το πήρα, στέλνοντας βίντεο ότι δεν ξεκινούσε όπως έγραφε και το return policy και μου έδωσαν! Χωρίς πολλά πολλά, μου έκαναν refund όλο το ποσό! Το παιχνίδι το έχω ακόμα για κάποιο λόγο αλλά δεν τρέχει 😆

 

το παιχνίδι απλώς το πήρες τζάμπα πλέον, αφού δεν μπορεί να αφαιρεθεί/γίνει refund από το steam μιας και το αγόρασες από τρίτο μαγαζί.

Ναι πάρε νέο cpu-επιτέλους!
(ryzen 5 2600 σου χτυπάει την πόρτα,δες τις αγγελίες στο insomnia)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, gavros10 είπε

Βρε παίζω cyberpunk στα 45+ fps στα high. Καλά είμαι 😂

είπαμε σοβαρούς και καλούς τίτλους να παίζουμε ρε, όχι bug festivals..από bug βγάζεις τόσο :P κρατάει και ένα μπουκάλι η 5700 σου και το πίνει στην υγειά του xeon!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 8/1/2021 στις 3:27 ΠΜ, xtrmsnpr είπε

το παιχνίδι απλώς το πήρες τζάμπα πλέον, αφού δεν μπορεί να αφαιρεθεί/γίνει refund από το steam μιας και το αγόρασες από τρίτο μαγαζί

Τι λέγαμε;

dt.PNG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, xtrmsnpr είπε

ΔΕΝ είχα πραγματικά ιδέα ότι γίνεται να γίνει revoke το κλειδί από τρίτο μαγαζί!

Το σωστο αυτο ειναι ναι και οντως γινεται. Εγω στις αρχες ειχα ενεργοποιησει καταλαθος ενα κλειδι ανοιξα ticket και σε λιγες ωρες το ειχαν αφαιρεσει και το κλειδι μπορουσε να ενεργοποιηθει κανονικα σε αλλο λογαριασμο. Wingamestore και τα αντιστοιχα επισημα reseller site εχουν αμεση επικοινωνια με το steam και μολις γινει refund μιλανε και περνουν και το κλειδι πισω η νομιζω οτι το μαυριζουν και φτιαχνουν αλλο. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Arkin είπε

Το σωστο αυτο ειναι ναι και οντως γινεται. Εγω στις αρχες ειχα ενεργοποιησει καταλαθος ενα κλειδι ανοιξα ticket και σε λιγες ωρες το ειχαν αφαιρεσει και το κλειδι μπορουσε να ενεργοποιηθει κανονικα σε αλλο λογαριασμο. Wingamestore και τα αντιστοιχα επισημα reseller site εχουν αμεση επικοινωνια με το steam και μολις γινει refund μιλανε και περνουν και το κλειδι πισω η νομιζω οτι το μαυριζουν και φτιαχνουν αλλο. 

νόμιζα ήταν κλειδάδικο, μια χαρά να το ξέρουμε από δω και πέρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα,Το ξεκινησα και γω σιγα σιγα..

Για οποιον θυμάται γνωριζει να μου εξηγησει τι γινεται με τα χαμενα φορτια τα οποια αναθετω σε αλλους παικτες;

Ειναι αυτα που βρισκω και γω στο κοινο ντουλαπι;μα με τη σειρα μ τα αναθετω παλι σε αλλον..

Δεν εχω καταλαβει και πολλα..

Edit:οκ βρηκα αυτο και καταλαβα οτι ειναι ψιλομπουρδα ολη η φαση με τις αναθεσεις..ο ενας το αναθετει στον αλλον μεχρι να φτασει στον τελικο προορισμο!

https://www.google.com/amp/s/www.polygon.com/platform/amp/death-stranding-guide/2019/11/7/20948621/entrusting-cargo-worth-it-standard-orders

 

Επεξ/σία από Sprou
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...