Προς το περιεχόμενο

μπλοκάρισμα τραπεζικού εμβάσματος;


Borden

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχω λογαριασμό στη Ν26 και πριν από λίγες μέρες μου έκαναν έμβασμα ένα χρηματικό ποσό από Εθνική, αλλά ακόμα δεν έχει εμφανιστεί. Επειδή χρωστάω κάποια χρήματα στην Εθνική, μήπως γνωρίζει κανείς εάν υπάρχει περίπτωση να μην προχώρησαν με το έμβασμα και να κράτησαν το ποσό;

Επεξ/σία από Borden
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Kostasspil είπε

Αυτό δεν είναι υπεξαίρεση που περιγράφεις

Είναι όμως δυσφήμιση προς την τράπεζα...

Άλλαξε το χαρακτηρισμό να μην έχεις μελλοντικά κάποιο πρόβλημα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Επειδη εγω πληρωνομαι τακτικα μεσω N26, τον προηγουμενο μηνα το ποσο γυρισε στον αποστολεα με καποια αιτιολογια "regulatory reasons"

Σε chat που εκανα με αυτους, μου ειπαν οτι μαλλον ο αποστολεας εκανε καποιο ορθογραφικο λαθος στο ονομα.

Ο αποστολεας ομως δεν ειχε κανει κανενα λαθος (μου εστειλε screenshot).

Τελος παντων, τα ξαναεστειλε και σε μια ημερα πιστωθηκανε. Οποτε, γινονται και καποια λαθη, ποτε δεν ξερεις.

Επεξ/σία από Fotis_Greece
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν γίνεται να σου κρατήσουν έμβασμα που σου στέλνει άλλος.

Εξαρτάται πότε το έστειλαν. Αν το έστειλαν απόγευμα π.χ. θα έφυγε την επόμενη μέρα. Αν ήταν Παρασκευή θα έφυγε την Τρίτη οπότε μπορεί να το δείς και σήμερα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κυριακή βράδυ δόθηκε η εντολή, και λόγω αργιας υπολόγιζα σήμερα να έχει μπει. Απλά μέχρι τώρα, όσες φορές έβαλα χρήματα στη Ν26, εμφανίζονταν πολύ γρήγορα, γι'αυτό και αγχώθηκα λίγο και άνοιξα το συγκεκριμένο θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, Borden είπε

Κυριακή βράδυ δόθηκε η εντολή, και λόγω αργιας υπολόγιζα σήμερα να έχει μπει. Απλά μέχρι τώρα, όσες φορές έβαλα χρήματα στη Ν26, εμφανίζονταν πολύ γρήγορα, γι'αυτό και αγχώθηκα λίγο και άνοιξα το συγκεκριμένο θέμα.

δες άμα πιστωθεί Σήμερα η Αύριο Μέχρι το απόγευμα.Αν δεν πιστωθεί τοτε μιλάς με Την N26 στέλνοντας Την επιβεβαίωση του εμβασματος να το βρούνε Και να Στο πιστωσουν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
16 minutes ago, Borden said:

Σας ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις και τη βοήθεια σας. Θα περιμένω μέχρι και αύριο και μετά θα κάνω αυτό που προτείνει ο asdfnikos.

Θεωρητικά και αν δεν έγινε κάτι άλλο, θα σου εμφανιστεί σήμερα κάπου μετά τις 6 το απόγευμα. 6 με 6:30 έχω παρατηρήσει πως εμφανίζονται τα εμβάσματα στη Ν26 από τράπεζες σε άλλη χώρα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...