Προς το περιεχόμενο

Πρεμιέρα σήμερα για το Apple TV+ με υπότιτλους και περιγραφές στα ελληνικά


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οκ ως υπηρεσία φαίνεται καλή και πέφτει γερό χρήμα στίς παραγωγές,όμως με τόσο ελάχιστο περιεχόμενο ιδιαίτερα στήν χώρα μας δεν υπάρχει καμμία συζήτηση,όταν μπεί αυτό το περιεχόμενο θα επανέρθουμε.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 181
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 λεπτά πριν, polaki είπε

Μα το επιχείρημα εκεί ακριβώς βρίσκεται, στο ακόμα και αν είχε 20 σειρές, σε μία βδομάδα μέσα ή και σε έναν μήνα ακόμα τί να προλάβεις να δεις? 

Ειλικρινά οι trial εκδόσεις είναι για να δοκιμάσεις κάτι να δεις αν σου κάνει. Αν εσύ θέλεις να κάνεις abuse, οκ "κέρδισες" το σύστημα (του ενός ΤΡΙΣ $ αξίας), αλλά δε νομίζω ότι το σύστημα θα πέσει λόγω 10-100-10,000 abusers. 

Μπορεί όντως να είναι fail το ότι έκανε launch με τόσους λίγους τίτλους, αλλά ποιός πραγματικά πιστεύει ότι θα μείνουν μόνο τόσοι? Την ταινιοθήκη του Apple TV την έχετε δεί? Έχει ΑΠΕΙΡΑ μέσα. Τί σας κάνει να πιστεύετε ότι σιγά σιγά ΔΕΝ θα ενσωματωθούν και αυτά??????

Μα για ποιο abuse μιλάμε ... δεν μπορεί να δει 7 σεαζόν (αν είχαν βγει τα επεισόδια μαζί) σε ένα μήνα ένας εργένης ή ένα ζευγάρι χωρίς παιδιά (οκ εμείς έχουμε την μικρή εδώ,ούτε μισή δεν θα προλαβαίναμε :P )? 2 επεισόδια το βράδυ να δεις και κάθε Κυριακή 4 σε 15-20 μέρες έχεις δει ακόμα και τον snoopy, έχεις πληρώσει και κύριος το 5ευρώ και περιμένεις 10+ μέρες χωρίς περιεχόμενο τι θα προσθέσει τον άλλο μήνα (άλλα 7, άλλα 27 κανείς δεν ξέρει ...).

Καλώς ή κακώς οι streaming υπηρεσίες παίζουν και με την έννοια της ποσότητας, δεν παίζουν μόνο με ποιότητα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, gthe είπε

Καλώς ή κακώς οι streaming υπηρεσίες παίζουν και με την έννοια της ποσότητας, δεν παίζουν μόνο με ποιότητα

Και αφού γκώσαμε από ποσότητα, το Apple TV+ σου πουλάει και καλά ποιότητα.

Δεν είναι υποχρεωτικό να γίνει συνδρομητής κανείς, έτσι δεν είναι;

--

Full 👍 που είναι όλα στα ελληνικά από day 1. Κανείς άλλος δεν το έκανε ποτέ αυτό. Στα θετικά και τα 2 τζάμπα επεισόδια χωρίς να αρχίσει κανείς καν το 7-day trial. Τι άλλο να δώσει δηλαδή;;

Το περιεχόμενο και η τιμή, σε κάνα 2μηνο που θα έχουν ολοκληρωθεί η σεζόν στις περισσότερες σειρές είναι μια χαρά.
Αν δεν μπορείτε να δώσετε 5 ευρώ για να δείτε έστω 3 ποιοτικές σειρές... 🤷‍♂️

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
10 minutes ago, iliaskal said:

Το θέμα είναι πως θα το περάσουμε στο mi box..Αν βρει κάποιος tutorial ας στείλει

Για την ώρα και το apk να βάλεις δεν παίζει το sign in για να συνδεθείς με το λογαριασμό σου. Φαντάζομαι πως όταν θα βγεί επισήμως για το Android Tv, θα είναι πιο εύκολο να παίξει παντού! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ λιγο περιεχομενο αλλα φαινεται ποιοτικο. Η τιμη ειναι χαμηλη αλλα σιγουρα δεν ειναι αρκετα δελεαστικη σαν υπηρεσια. Λογικα για τον πρωτο χρονο θα ειναι απο αυτες που βαζεις συνδρομη ενα μηνα, βλεπεις τι θες και ακυρωνεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ktf είπε

Η προσφορά δεν ισχύει για πάντα. Μπορείς να την ενεργοποιήσεις μέσα στους 3 πρώτους μήνες από την ενεργοποίηση της συσκευής σου. Για εμάς που πήραμε συσκευή πριν βγει η υπηρεσία, η αντίστροφη μέτρηση ξεκινά από 1η Νοεμβρίου (σήμερα).

Εμένα το κινητό μου ενεργοποιήθηκε 2/10 άρα έχω μέχρι 1 Γενάρη να το ενεργοποιήσω η μέχρι 31 Γενάρη αφού μετράνε οι 3 μήνες αντίστροφα από σήμερα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, Donfear είπε

Εμένα το κινητό μου ενεργοποιήθηκε 2/10 άρα έχω μέχρι 1 Γενάρη να το ενεργοποιήσω η μέχρι 31 Γενάρη αφού μετράνε οι 3 μήνες αντίστροφα από σήμερα;

Για ένα χρόνο είναι. Έχεις περιθώριο τρεις μήνες να το ενεργοποιήσεις.

εγω το ενεργοποίησα σήμερα το Apple TV και είναι μέχρι 1 Νοεμβρίου 2020

Επεξ/σία από morgan21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, polaki είπε

Μπορεί όντως να είναι fail το ότι έκανε launch με τόσους λίγους τίτλους, αλλά ποιός πραγματικά πιστεύει ότι θα μείνουν μόνο τόσοι? Την ταινιοθήκη του iTunes την έχετε δεί? Έχει ΑΠΕΙΡΑ μέσα. Τί σας κάνει να πιστεύετε ότι σιγά σιγά ΔΕΝ θα ενσωματωθούν και αυτά ή έστω κάποια από αυτά??????

Το έβαλα και το θεωρώ πολύ καλό.

Έχει καλές σειρές και φαίνεται από χιλιόμετρα αυτό.

Είναι σαν ένα εξαιρετικό premium συνδρομητικό κανάλι.

Αυτό είναι και ΑΞΙΖΕΙ τα λεφτά του με το παραπάνω, δεν μιλάμε όμως για κλασσική streaming υπηρεσία τύπου Netflix με κατάλογο από πίσω.

Και για να μη περιμένουμε πράγματα που δεν θα συμβούν, μη περιμένεις να μπει η ταινιοθήκη του iTunes μέσα και να είναι δωρεάν με τη συνδρομή.

Δεν μπορούν γιατί το περιεχόμενο αυτό δεν είναι δικό τους και τα studios που είναι από πίσω δεν το δίνουν με τη καμία, το θέλουν για τις δικές τους υπηρεσίες.

Αντίστοιχο "θύμα" το αμερικάνικο Amazon Prime που σε 1 μήνα τελειώνει όλο το περιεχόμενο της Warner και όλα τα TCM classics που είχε (τα χάνει σταδιακά τους τελευταίους 10 μήνες, σύντομα δεν θα μείνει τίποτα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδα το πρώτο επεισόδιο του morning show αφού ενεργοποίησα το πρώτο χρόνο μου δώρο από σήμερα.. Πολύ ποιοτική σειρά.. Πολύ πειστικό το πακέτο εφόσων μιλάμε για τέτοιου είδους παραγωγές.. Η Apple έχει όλο το πακέτο και τα funds να του κοιτάξει όλους στα μάτια. Το θέμα είναι αν είναι διατεθειμένη να τους χτυπήσει όλους με ότι όπλο διαθέτει και όχι να στηριχτεί στο «συμπληρωματική υπηρεσία».. είδωμεν.. Σίγουρα κρατώ Netflix για άλλον ένα χρόνο και αν μετά από ένα χρόνο το Apple TV plus δείξει την πρόοδο που προανέφερα ταλεμοφ Netflix.. Δυνατό ντεμπούτο με αυτές τις σειρές αρκεί να υπάρχει συνέχεια σύντομα..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...