Προς το περιεχόμενο

Προιοντα Galacticon - My market Bazaar 5€


Jorvik

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 134
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

έχει αλλού καταστήματα με Bazaar? Τα ακουστικά τα έχω για τον γιο μου, πολύ τίμια για τα 15Ε που τα είχα πάρει.. Καλή μπαταρία και πολύ καλή συνδεσιμότητα. Τα χρησιμοποιώ μερικές φορές με την τηλεόραση και είναι πολύ άνετα.  (Μην περιμένετε ποιότητα ήχου επιπέδου sennheiser ή marshall..)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, billsnake21 είπε

Είναι συγκεκριμένα καταστήματα (μη με ρωτήσετε ποια :Ρ ) που έχουν το bazaar οπότε δεν ισχύει για όλα τα καταστήματα my market. 

Γιατί να μην σε ρωτήσουμε ρε φιλαράκι μυστικό  είναι;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

πηρα τηλ στο καταστημα στη λ ηρακλειου και μου ειπε μια κοπελα στο τηλ οτι μονο εκει εχουν bazar , και οχι σε καποιο αλλο καταστημα μυμαρκετ

καλα παιζει ναναι τρελη σαβουρα αυτα ουτε με 5 ευρω δεν αξιζουν τι λετε?

σκεφτομαι μηπως παω τριτη μεσημερι στις 2 να παω να παρω καμερα και ακουστικα , αλλα ειμαι σιγουρος οτι απο το ξεκινημα που θα ανοιγει τη τριτη θα γινεται Ο ΧΑΜΟΣ 

Επεξ/σία από matrixxx
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν περάσει κανείς από το συγκεκριμένο Mymarket (καθώς εμένα στα Νότια μου πέφτει μακριά) ας μου πάρει 3 τεμάχια από όλα και θα του τα δώσω. :D 

Πρέπει να κρατάμε τον πήχη ψηλά! :P 

Ευχαριστούμε TS! :D :) 

(Not) 

 

Επεξ/σία από lionheart75
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Jorvik είπε

Μην πας αυριο. Τριτη - τεταρτη - παρασκευη.

Ευχαριστω δεν το προσεξα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδάκια, αν και ειμαι σχετικά κοντά σχολαω 17.00 και φοβάμαι ότι δε θα προλάβω... Παίζει κάποιος αγαπητος συμφορουμίτης που ειναι κοντά και πρόκειται να παει νωρίς νωρίς να μου πάρει ένα απο όλα και να περάσω στις 17.00 να τα παρω απο αυτόν;

 

Αν καταλαβα καλα ειναι 1) mini drone 2) action camera 3) bluetooth headphones 4) bluetooth speaker, σωστά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, paylidis είπε

Αν καταλαβα καλα ειναι 1) mini drone 2) action camera 3) bluetooth headphones 4) bluetooth speaker, σωστά;

Σωστα, μακαρι να μπορουσα να παω να στα παρω εγω (μενω διπλα) αλλα μπορω μονο απογευμα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...