Προς το περιεχόμενο

Προιοντα Galacticon - My market Bazaar 5€


Jorvik

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 134
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 6/11/2019 στις 10:13 ΠΜ, greed είπε

Μπορείς να κάνεις μια καλή να βγάλεις φώτο την μπαταρία;

Έχω βάλει εδώ.

20 ώρες πριν, Jorvik είπε

Σε επομενη επιδρομη να κανονισουμε να φοραμε καρτελακια με το nickname μας για να πεφτει και η αναλογη καζουρα μετα. 😋

Πούλμαν θα ναυλώσουμε, μοτοπορείες θα κατέβουν από βόρια, παπόρια τίγκα στο σημαιάκι από νότια, σαν παλιό καλό συλλαλητήριο ΠΑΣΟΚ.

Edit: Η camera δουλεύει κομπλέ σαν webcam σε windows και raspbian. Ειδικά με το raspberry pi θα το κοιτάξω παραπάνω γιατί έχει ψωμί η υπόθεση.

Επεξ/σία από helicoid
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, ήμουν σήμερα στην περιοχή και τίμησα το bazaar..

ταλαιπωρημένες ελαφρά οι συσκευασίες, τελευταία 10 ακουστικά στο γνωστό καφεσκατουλί χρώμα.. :-) , κάμερες σε χρώματα λευκό, μπλε, κίτρινο και ηχεία bt στα χρώματα στην φωτό... για καμιά εβδομάδα ακόμα θα αντέξουν το stock σε action cam, ίσως και τα ηχεία. Για παραπάνω δεν νομίζω να έχουν να αναπληρώσουν.. θα ξαναπάω μήπως τσιμπήσω καμιά action cam ακόμη και μετά θα στραφώ στα κουζινικά, να αντικαταστήσουμε κάνα παλιό σερβίτσιο στο ντουλάπι..

Καλό βόλι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε κάποια φάση είναι λες και παρακολουθούσα βίντεο από την δεκαετία του 80-90. Εντάξει για 5 ευρώ καλή είναι όχι όμως για motovlog :P

Η μπαταρία δεν είναι συμβατή με sj6 legend αποτι κατάλαβα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thanks ts, τσίμπησα δύο καμερουλες :)

Για 5€ οι action είναι αρκετά καλές, δεν περίμενα να έχουν τέτοια ποιότητα... Επίσης μαζί έρχονται ένα κάρο μπλιμπλικια για να στηρίζεις την κάμερα σε κράνος, ζώνη, παρμπρίζ, τρίποδο, μάσκα και υπάρχει εφαρμογή για το κινητό ώστε να το χρησιμοποιείς σαν οθόνη/χειριστήριο της κάμερας ή απλώς για να μεταφέρεις εικόνες/βίντεο. 

 

Επειδή έφυγα τελευταίος σήμερα από τον όροφο με τις προσφορές....για όσους ενδιαφέρονται:

-Drones τέλος (ρώτησα και την υπάλληλο) 

-Bt Ακουστικά σχεδόν ανύπαρκτα μπροστά αλλά έχει κομμάτια πίσω στην αποθήκη 

-Bt ηχεία λίγα, φαντάζομαι θα έχει κι άλλα πίσω 

-action κάμερες με το κιλό....ολα τα ράφια γεμάτα μπροστά και άλλα τόσα από πίσω 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα επειδή όλο και κάποιος θα πάει Σήμερα 

Ας μπει στον κόπο να γράψει τι υπάρχει διαθέσιμο για να μην τρέχουμε το απόγευμα όσοι είστε από μακριά 

Ευχαριστώ πολύ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, Grouser είπε

Χαχαχα! 🤣 Αυτός που λες ήμουν εγώ. Παρεξήγησες όμως, είχα περάσει προηγουμένως και από τους χαμηλότερους ορόφους του Super Market. Τα γκατζετάκια πήρα 3 Χ 2 τμχ και απλά ήταν πάνω πάνω στο καλάθι!

Με Γυαλια και ριγε μπλουζα?? Εγω ημουν αυτος με τις σαλατιερες και της φωτογραφικες λοοοοολ

Παντω το συναίσθημα του "hunting the offer" εχει πλακα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Alxnks είπε

η καμερουλα για 5 γιουρο τελεια.....👌

το ρεσιταλ παρανομης οδηγησης απο την αλλη....👎

😔

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, serdakis είπε

Με Γυαλια και ριγε μπλουζα?? Εγω ημουν αυτος με τις σαλατιερες και της φωτογραφικες λοοοοολ

Παντω το συναίσθημα του "hunting the offer" εχει πλακα

εγώ ήμουν αυτός που έσπρωχνε με τα πόδια 3 κουβάδες, πιάτα και ποτήρια αφού είχα γεμίσει το μικρό καλάθι με ακουστικά και ηχεία για τα παιδιά, ανίψια κτλ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, dimitrk είπε

Είναι ανοιχτά σήμερα?Κάποιος έγραψε νομίζω για Τρίτη-Τετάρτη-Παρασκευή.

Σωστά 

Δικό μου λάθος Νόμιζα Πέμπτη 

Τρίτη Τετάρτη Παρασκευή είναι ανοιχτό 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...