Προς το περιεχόμενο

Προιοντα Galacticon - My market Bazaar 5€


Jorvik

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πέρασα το μεσημερι κατά τις 3.Παρά πολλές κάμερες ,μονο 2-3 Που έπρεπε να ψάξεις πολυ για να τις βρεις που δεν ήταν ανοιγμένες.Ολες οι αλλες φανταζομαι γιατι δεν ανοιξα καμμια οτι λειπανε οι μπαταριες απο μεσα.Μερικα ηχειακια αλλα τίποτα από ακουστικά. Ρωτησα πολυ ευγενικά την κυρία που δουλεύει στο τμήμα αλλα μου Απάντησε, προφανώς από αυτά που πέρασε αυτές τις μέρες και την δικαιολογώ ,με ύφος ότι δεν έμεινε κανένα.Κριμα γιατι εκανα παλι πολλα χιλιομετρα για να παρω περισσοτερο τα ακουστικα και οχι για μενα.Μετα την άκουσα να λέει σε έναν γνωστό της ότι δεν μπορεί να κάνει τπτ με όλους τους κάφρους-γύφτους που πήγανε αυτές τις μέρες και ανοιγανε όλες τις συσκευασίες και περνάνε κομμάτια από μεσα.Τι να πεις....Ελλαδα η χωρα του πολιτισμου!!!Ουγκαγκα  μπουμ μπουμ γκι..

  • Like 5
  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 134
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ναι φαινεται εγινε πανικος εκει μεσα. Και μενα μου ειπε λιγο τον πονο της η υπαληλος που ηταν εκει. Παρολα αυτα για οποιον παει εκει απλα ζητηστε αυτο που θελετε και σε ποιο χρωμα και θα υπαρχει καπου σε κλειστη συσκευασια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κάποιος πάει ..ή του περισσεύει κάποια  κάμερα και δεν του  είναι κόπος να την στείλει με ΕΛΤΑ επαρχία (εννοείται του στέλνω τα λεφτά ) θα με ενδιέφερε να αποκτήσω μια τέτοια !😊🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, deafman είπε

Ακουστηκα ειχε μονο 2 ξεσκισμενα. Το ενα ειχε κ φθορα. Αν λες ηχεια ναι αβερτα. Σημερα απογευμα πηγα και πηγα και πισω π λες. 

Τα ακουστικά όταν τα ζήτησα γιατί είχε μόνο ένα στο ράφι, η υπεύθυνη ορόφου μου είπε ότι είχαν τελειώσει. Όταν είδα κάποια μέλη να έρχονται μετά και να παίρνουν, τους ρώτησα πού τα βρήκαν γιατί ήθελα κι εγώ περισσότερα. Να' ναι καλά τα παιδιά, γιατί όντως τα έχει κρύψει υπάλληλος μέσα σε κούτες πίσω, ακριβώς για τον λόγο που έγραψα και πίσω δεν επιτρέπεται να μπουν οι πελάτες. Έχει αλυσίδα. Εμένα μου έφερε άλλα τρία ζευγάρια. Δεν ξέρω αν τώρα έχει κι άλλα. Πάντως στις 2.15 το μεσημέρι που πήγα εγώ, είχε σε κούτες κι άλλα, απλά μου είπε ότι τελειώνουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, BritGreek είπε

Αυτό το bazaar γίνεται κάθε χρόνο; Και αν ναι, πότε; Ξέρει κανείς;

αυτό που κατάλαβα είναι ότι είναι συνεχόμενο. Αφορά όμως όλα τα προϊόντα του super market.

Είχε 4 προϊόντα τεχνολογίας σε καλή τιμή, το είδε ο TS και το ποσταρε. 

18 λεπτά πριν, omega είπε

Μιλώντας για μπαταρίες, μπορούμε να βρούμε extra μπαταρία κάπου/κάπως για την κάμερα ?

Αν προλαβαίνεις πάρε μια δεύτερη κάμερα για να έχεις την μπαταρία της. Στα 5 ευρώ που έχει, και να βρεις αλλού μπαταρία μάλλον πιο ακριβά θα την βρεις.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, smpt είπε

αυτό που κατάλαβα είναι ότι είναι συνεχόμενο. Αφορά όμως όλα τα προϊόντα του super market.

Είχε 4 προϊόντα τεχνολογίας σε καλή τιμή, το είδε ο TS και το ποσταρε. 

Αν προλαβαίνεις πάρε μια δεύτερη κάμερα για να έχεις την μπαταρία της. Στα 5 ευρώ που έχει, και να βρεις αλλού μπαταρία μάλλον πιο ακριβά θα την βρεις.

Δεν είναι συνεχόμενο, σίγουρα. Ρώτησα και μου είπαν ότι το bazaar είναι το πολύ μέχρι την επόμενη εβδομάδα, με πιθανότερη ημέρα λήξης του την Τρίτη που μας έρχεται. Πήρα και δεύτερη. Η μπαταρία που παίρνει, δεν βρίσκεται εύκολα; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 minutes ago, mcret said:

Τώρα θα δείτε την εκδίκηση των TurboX. Ο Δούρειος Ίππος του Πλαισίου είναι :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διάβασα όλο το thread. Insomniacs, είναι απίστευτο το πόσο τρομερά διαβολάκια της φθήνιας είστε 😂

Πιστεύω οτι σίγουρα κάποιος θα ετοίμαζε και ολόκληρο ταξίδι από επαρχία για ένα τέτοιο bazaar 5ευρου για αυτές τις κινεζιές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κινεζιες αλλα παθε πλακα: καμερα με ελληνικο μενου ( αν θες. Εχει και αλλες γλωσσες ) και ελληνικο μανουαλ. Το bt ηχειο ελληνικη γυναικεια φωνη τυπου gps που λεει " ενεργοποιηση, συνδεθηκε κλπ".  Πολυ χαβαλε. Οντως τα ηχεια ειναι τα ιδια με αυτα τα turbox που αναρτησε καποιος παραπανω. 

Η καμερα παιδια να πουμε οτι οκ θα μπορουσε να κανει 20-30€ το πολυ για την ποιοτητα ληψης ( εκτος προσφορας εννοω παντα). Δεν ειναι κατι αξιολογο. Εκανα τεστ στο δρομο σμρ εβαλα να γραφω διαδρομη, το εσωτερικο του αυτοκινητου φαινοταν καπως καλα, οτι συνεβαινε εξω απο το παρμπρίζ ηταν θολο σχετικα. Οκ 5€ καμερα δε περιμενα κατι καλυτερο. Επισης υποπτευομαι οτι δε γραφει ηχο. Εβαλα να γραφει απο τις ρυθμισεις αλλα στο playback (pc) δεν ακουω τπτ. Εκτος θηκης κιολλας. Θα δω αν καταφερω τπτ. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...