Προς το περιεχόμενο

Προιοντα Galacticon - My market Bazaar 5€


Jorvik

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 134
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν ήταν συγκεκριμένη προσφορά. Μόνιμο bazaar του supermarket είναι, απλά έτυχε να έχει κάποια ηλεκτρονικά είδη και να το πάρει χαμπάρι ο TS.

Αυτά του θέματος έχουν τελειώσει, αλλά μπορεί να έχει άλλα, τώρα ή στο μέλλον. Αν δεν περάσει από εκεί κάποιος από εμάς δεν θα το μαθουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πέρασα πριν μια εβδομάδα και το έχουν κλειστό το bazaar. Ρώτησα ένα υπάλληλό και δεν ξέρουν 'αν' θα ξανά ανοίξουν

Επεξ/σία από glamor
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχουν βάλει σε ένα μεγάλο καλάθι αρκετές κάμερες της προσφοράς με 5€. Είναι κοντά στα ταμεία δίπλα στα ψυγεία που σου κόβουν σαλαμοτύρια.

Επεξ/σία από Androidimitris
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Androidimitris είπε

Έχουν βάλει σε ένα μεγάλο καλάθι αρκετές κάμερες της προσφοράς με 5€. Είναι κοντά στα ταμεία δίπλα στα ψυγεία που σου κόβουν σαλαμοτύρια.

ευκαιρια για τους μεταπωλητες του φατσοβιβλιου.... Στα 30€ η μια / 50€ οι δυο παιζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τόσο δύσκολο ήταν να βάλουν από μερικά κομμάτια και σε άλλα 2-3 μαγαζιά τους στο λεκανοπέδιο; Άλλη μια φορά είναι για γέλια όπως οι  "διαγωνισμοί" με χρέωση που διοργανώνουν ή το πρόγραμμα πιστότητας με τα ταπεράκια των 15-20 ευρώ. Γι'αυτό θα βλέπουν πάντα την πλάτη των μεγάλων... Στελέχη μάρκετινγκ από το lidl θα'λεγε κανείς ειρωνικά αλλά στη συγκεκριμένη περίπτωση δεν πάει γιατί θα τους έδινε μεγάλη αξία...

  • Like 2
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 χρόνια αργότερα...

Καλημέρα, πολύ παλιό το thread, αλλά ίσως κάποιος που ψώνισε εκείνες τις μέρες να μπορεί να βοηθήσει.

Μου χάλασε το bluetooth ηχειάκι που είχα και βρήκα ξεχασμένο αυτό το ηχείο που είχα πάρει από το My market τότε.

Το πρόβλημα είναι ότι έχει ένα port φόρτισης που δεν ταιριάζει με ότι καλώδιο έχω, οπότε μάλλον κάπου έχει χαθεί το δικό του(σπάνιο πράγμα με τα καλώδια... ;)  ). Μήπως ξέρετε τι σόι! usb καλώδιο χρειάζεται αυτό το port;  Δεν πρέπει να είναι micro usb γιατί τέτοια καλώδια έχω από άλλες συσκευές αλλά δεν ταιριάζει.

Μήπως είναι Mini usb; και τι; (a? b?)

Ευχαριστώ πολύ

 

galacticon.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 hours ago, nkgr said:

Καλημέρα, πολύ παλιό το thread, αλλά ίσως κάποιος που ψώνισε εκείνες τις μέρες να μπορεί να βοηθήσει.

Μου χάλασε το bluetooth ηχειάκι που είχα και βρήκα ξεχασμένο αυτό το ηχείο που είχα πάρει από το My market τότε.

Το πρόβλημα είναι ότι έχει ένα port φόρτισης που δεν ταιριάζει με ότι καλώδιο έχω, οπότε μάλλον κάπου έχει χαθεί το δικό του(σπάνιο πράγμα με τα καλώδια... ;)  ). Μήπως ξέρετε τι σόι! usb καλώδιο χρειάζεται αυτό το port;  Δεν πρέπει να είναι micro usb γιατί τέτοια καλώδια έχω από άλλες συσκευές αλλά δεν ταιριάζει.

Μήπως είναι Mini usb; και τι; (a? b?)

Ευχαριστώ πολύ

 

galacticon.jpg

θα τεσταρω στο δικο μου γιατι θυμαμαι οτι ηταν απλα micro. 

(αργοτερα σημερα...)

Επεξ/σία από deafman
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον ειναι οντως micro. αν βαλεις την πιο πλατια μερια προς τα δεξια (συμφωνα με τη φωτο) θα δεις οτι μπαινει και φορτιζει. μπορει να μοιαζει περιεργο λογω του σχηματος της υποδοχης αλλα εν τελη δοκιμασα στο δικο μου με ενα παλιο micro και ξυπνησε μετα απο 3-4 χρονια. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, deafman είπε

λοιπον ειναι οντως micro. αν βαλεις την πιο πλατια μερια προς τα δεξια (συμφωνα με τη φωτο) θα δεις οτι μπαινει και φορτιζει. μπορει να μοιαζει περιεργο λογω του σχηματος της υποδοχης αλλα εν τελη δοκιμασα στο δικο μου με ενα παλιο micro και ξυπνησε μετα απο 3-4 χρονια. 

αλήθεια; το δοκίμασα με micro αλλά δεν επέμεινα πολύ για να μην σπάσει. Θα το ξαναδοκιμάσω αργότερα, μακάρι, γιατί και για Mini Α ή Β δεν ήμουν σίγουρος, ρώτησα και σε μαγαζί με ηλεκτρονικά αλλά δεν είχαν. 

είχα ένα άλλο ηχειάκι (NOD..) αλλά σταμάτησε να φορτίζει(#*$%@#$%!).

Ευχαριστώ πολύ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Το θέμα έχει κλειδωθεί
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...