Προς το περιεχόμενο

xiaomi mi a3???


bill27

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερα,σε μπατζετ 150-165€ παμε κατευθειαν σε xiaomi mi a3?Προτεινα το συγκεκριμενο στον ξαδερφο μου που εψαχνε νεο κινητο χωρις ιδιαιτερες απαιτησεις γιατi σε αυτο το μπατζετ ολοι εδω αυτο προτεινετε αλλα εχω ακουσει και καλα λογια στα reviews..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 30
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ναι απο σκρουτζ λεω και εγω,εχει κανενας εμπειρια απο το foxbox,απο εκει το παρηγγειλε εχθες το βραδυ στα 165€ περιπου με 2 χρονια εγγυηση,μου κανει εντυπωση πως η τιμη στο σκρουτζ σε σχεση με banggood-gearbest εχει μεγαλη διαφορα υπερ του σκρουτζ

Επεξ/σία από bill27
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, bill27 είπε

Ναι απο σκρουτζ λεω και εγω,εχει κανενας εμπειρια απο το foxbox,απο εκει το παρηγγειλε εχθες το βραδυ στα 165€ περιπου με 2 χρονια εγγυηση,μου κανει εντυπωση πως η τιμη στο σκρουτζ σε σχεση με banggood-gearbest εχει μεγαλη διαφορα υπερ του σκρουτζ

Δύο χρόνια εγγύηση κατάστηματος όμως όχι από info

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, vargas είπε

Δύο χρόνια εγγύηση κατάστηματος όμως όχι από info

Ναι το γνωρίζω και σίγουρα πιστεύω πως είναι καλύτερα από τόν 1 χρόνο που δίνουν τά περισσότερα στο Σκρουτζ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, bill27 είπε

Ναι το γνωρίζω και σίγουρα πιστεύω πως είναι καλύτερα από τόν 1 χρόνο που δίνουν τά περισσότερα στο Σκρουτζ.

Ε καλά σίγουρα από τον ένα είναι καλύτερο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όταν σε λίγο το κινητό θα κοστίζει 140€ δεν νομίζω ότι αξίζει να δώσεις 100€ παραπάνω για επίσημη εγγύηση. 

Αν δεν είναι ελαττωματικό από την αρχή αυτό που μπορεί να σου πάθει είναι να χαλάσει η οθόνη που θα σου πούνε ότι εσύ την χάλασες έπεσε κλπ 

Επεξ/σία από adi32
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, adi32 είπε

Όταν σε λίγο το κινητό θα κοστίζει 140€ δεν νομίζω ότι αξίζει να δώσεις 100€ παραπάνω για επίσημη εγγύηση. 

Αν δεν είναι ελαττωματικό από την αρχή αυτό που μπορεί να σου πάθει είναι να χαλάσει η οθόνη που θα σου πούνε ότι εσύ την χάλασες έπεσε κλπ 

Καλά αυτό το κάνει και ή infoquest, έχω προσωπική εμπειρία για αυτό στο λέω, είχε σπάσει οθόνη σέ τάμπλετ bitmore καί πλήρωσα κανονικά, γιατί μου έλεγαν ότι εγώ την έσπασα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα συμφορουμίτες. Θα ήθελα να σας ενημερώσω ότι αγόρασα για την αδερφή μου το mi a3 από το foxbox. Έκανα κλήση στην infoquest, τους έδωσα το imei και μου είπαν ότι είναι δικό τους και προσφέρουν διετή εγγύηση αντιπροσωπείας. Ελπίζω να βοήθησα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δικό τους είναι από τι είδα κ γω . Αλλά πρέπει να τρέχει μια έκπτωση γτ έχει την αρχική τιμή 279 ευρώ και μετά γράφει έκπτωση. Τώρα τι παίζει ακριβώς  και μπορούν και κάνουν 120 ευρώ έκπτωση δεν το γνωρίζω . Πάντως το ότι έχει έναν πολύ ψυχρό cpu μαζί με το κορυφαίο android one ,κάνουν την συσκευή την πιο vfm της αγοράς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Update:ηρθε το τηλεφωνο απο το Foxbox και το επιασα προχθες στα χερια μου,αρκετα γρηγορο και σβελτο.Πιανεται και με ενα χερι,στιβαρο.Η οθονη του αν και Super Amoled καταλαβαινεις οτι ειναι 720p επειδη μπορεις να διακρινεις τα pixel,εμενα προσωπικα δεν με πειραζει.Τα χρωματα του πολυ ωραια και ζωντανα,οσο για την καμερα του εβγαλα 2-3 φωτογραφιες χωρις καποια ρυθμιση και μου φανηκανε καλες σε σχεση με την τιμη του τηλεφωνου.Στα 150€-170€ θα ελεγα οτι ειναι vfm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, babisskg είπε

    Από info είναι η εγγύηση , το αγόρασα πριν λίγες μέρες . 

Άλλος από την ίδια εταιρεία με την ίδια συσκευή δεν του το αναγνώρισε η info 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, vargas είπε

Άλλος από την ίδια εταιρεία με την ίδια συσκευή δεν του το αναγνώρισε η info 

   Δεν έχω τρόπο να σας το επιβεβαιώσω αφού η συσκευή είναι ολοκαίνουργια , θα το ελέγξω όμως , οπότε ευχαριστώ για την ενημέρωση .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...