Προς το περιεχόμενο

Γνώμη για Antec Prizm 120 ARGB 5+C


Crazymagoulo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βρές κανα ριβιου κάπου για την ποιότητα/ροή αέρα αλλά βλέποντας την τιμή μάλλον το αξίζουν, ούτε 3 corsair rgb δεν παίρνεις με 85€, και εδώ έχει 5 + κοντρόλερ, που πιθανότατα θα σου χρειαστεί γιατι οι argb εχουν άλλο βύσμα από τους κλασσικούς rgb. Δες τη μητρική σου αν θες να τους ελέγχεις από εκεί, ντε και καλά.

Εκτός ποια και αν είναι τελείως μάπα που αμφιβάλλω με τα χαρακτηριστικά που λένε έχουν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω, έχω κάτι aigo RGB 5 ευρώ το κομμάτι, και βγάζανε 43 cfm. Δουλειά κάνανε αλλά...έχω συνηθίσει 75+. Στον δικό μου έχω ultra kaze 3K των 130, όποτε με λες και περίεργο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτέλους ένας άνθρωπος μου :P

Και εγώ δουλεύω μόνιμα στα rad μου, κ οχι μόνο, καμιά δεκαριά  delta wfb1212hh που ανακυκλώνω ... αλλά είναι ελικόπτερα και σίγουρα η εμφάνιση δεν είναι το ... φόρτε τους.

Oi scythe σου είναι 38άρηδες νομίζω? Άμα βρεις ευκαιρία δοκίμασε τους delta που λέω (25άρηδες) ... θα σου αρέσουν :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, solaufein είπε

Επιτέλους ένας άνθρωπος μου :P

Και εγώ δουλεύω μόνιμα στα rad μου, κ οχι μόνο, καμιά δεκαριά  delta wfb1212hh που ανακυκλώνω ... αλλά είναι ελικόπτερα και σίγουρα η εμφάνιση δεν είναι το ... φόρτε τους.

Oi scythe σου είναι 38άρηδες νομίζω? Άμα βρεις ευκαιρία δοκίμασε τους delta που λέω (25άρηδες) ... θα σου αρέσουν :)

Nαι 38άριδες. Στα 500rpm είναι αθόρυβοι, στα 3000 έχουν 130cfm ή 6 στατική πίεση, αν τους αλλάξω θα βάλω Delta https://www.frozencpu.com/products/8147/fan-500/Delta_Mega_Fast_120mm_x_38mm_Fan_-_252_CFM_-_Bare_Lead_PFB1212UHE-F00_No_RPM.html?tl=c781s562b113&id=4pcorxfe

Έχω τρεις αλλά για την ώρα, ακούω ακόμα.

Στη δοκιμή που έκανα ένα βράδυ, κατέβηκε ο γείτονας και μου είπε "ρε φιλαράκι τι βάζεις σκούπα τέτοια ώρα, θέλω να κοιμηθώ" :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Παιδιά Ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σας! Τα παράγγειλα τελικά μέσα στην βδομάδα θα τα έχω οπότε θα σας γράψω εντυπώσεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Πραγματικά είναι το κάτι άλλο! Παρά πολύ καλά για την τιμή τους και στις 1200 αθόρυβα! Με 3 pin 5v argb που έχει η μητρική μου τα χειρίζομαι όλα από κει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...