Προς το περιεχόμενο

Αντικατάσταση PSU Corsair/Αντιμετώπιση καταστήματος


andrewk4ever

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 14/11/2019 στις 11:49 ΜΜ, BlueBlood7 είπε

Τι σόι προσφορά ήταν αυτή στα 90ευρώ όταν το συγκεκριμένο κοστίζει σχεδόν τα 2πλάσια και μάλιστα από το Πλαίσιο? Και πάπαλα το τροφοδοτικό. Τυχαίο? Δεν νομίζω.

Είναι φανερό ότι στο Πλαίσιο ψεύδονται ότι η αντιπροσφορά για το RMx έγινε από το Πλαίσιο και όχι από την Corsair.

Η προσφορά ήταν στα 99 ευρώ και να σου πω την αλήθεια το σκέφτηκα και εγώ,αλλά είχα αγοράσει 2 τα οποία ήταν κανονικά σφραγισμένα και κατασκευασμένα το 2018.Το 2ο μέχρι στιγμής δεν έχει παρουσιάσει κάποιο πρόβλημα.

Μα κανένας δεν πίστεψε ότι η Corsair πρότεινε αντικατάσταση με rmx,για αυτό το λόγο και δεν μου το εστείλαν γραπτώς.

Το θλιβερό της υπόθεσης είναι πως εάν τύχαινε σε κάποιον που δεν γνώριζε από hardware θα είχε πάει με hx750i και θα είχε φύγει με cx750m σαν αντικατάσταση.

Εγώ προσωπικά μετά από αυτή την εμπειρία δεν θα ξανααγοράσω ούτε στυλό από τους συγκεκριμένους.

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέτοιες συμπεριφορές το Πλαίσιο είχε ουκ ολίγες στο παρελθόν και θα συνεχίσει να έχει γιατί η ατιμωρησία στη μπανανία που ζούμε ζει και βαλσιλεύει.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα σας,

τελικά παρέλαβα ένα νέο και σφραγισμένο hx750i απο την Corsair.Ο χρόνος ήταν περίπου 10 εργάσιμες απο τη στιγμή που παρέλαβε η DHL το χαλασμένο PSU.

Θέλω να σας ξαναευχαριστήσω για την βοήθεια που μου δώσατε!

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, andrewk4ever είπε

Καλησπέρα σας,

τελικά παρέλαβα ένα νέο και σφραγισμένο hx750i απο την Corsair.Ο χρόνος ήταν περίπου 10 εργάσιμες απο τη στιγμή που παρέλαβε η DHL το χαλασμένο PSU.

Θέλω να σας ξαναευχαριστήσω για την βοήθεια που μου δώσατε!

Τίποτα, καλή απόλαυση, είναι τούμπανο PSU. Στο είπα μη μπλέκεις με μπακάληδες. 
 

Να πας να τους το πεις να κανεις και middle finger up. 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...