Προς το περιεχόμενο

Αγορά Αφυγραντήρα


G.makrihairis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γειά σας, για πρώτη φορά σκέφτομαι για αγορά  αφυγραντήρα τώρα που πλησιάζουν και εκπτώσεις και θα ήθελα  γνώμες από άτομα που έχουν εμπειρία  μιας και εμενα θα είναι η πρώτη  μου φορά που  θα  ασχοληθώ  με το αντικείμενο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

...κ η ερώτηση?

Το θέμα έχει συζητηθεί σε υπερβολικό βαθμό. Ψάξε λίγο σε πιο παλιές δημοσιεύσεις κ βρες αρκετή ώρα, για διάβασμα.

Ξεκινάς με μπάτζετ, χώρο που θέλεις να καλύψεις, τεχνολογία (desiccant η με συμπιεστή) κ τέλος με δυνατότητες (χρονόμετρο, αυτόματη επανεκκίνηση, wifi κλπ).

Επεξ/σία από TechnoState
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, TechnoState είπε

...κ η ερώτηση?

Το θέμα έχει συζητηθεί σε υπερβολικό βαθμό. Ψάξε λίγο σε πιο παλιές δημοσιεύσεις κ βρες αρκετή ώρα, για διάβασμα.

Ξεκινάς με μπάτζετ, χώρο που θέλεις να καλύψεις, τεχνολογία (desiccant η με συμπιεστή) κ τέλος με δυνατότητες (χρονόμετρο, αυτόματη επανεκκίνηση, wifi κλπ).

Δίκιο έχεις αλλά επειδή  τα πράγματα  αλλάζουν πολύ γρήγορα  θα ήθελα μια γνώμη του τώρα...... Περίπου  20 τετραγωνικά, καθώς χαμηλο με κάποια υγρασία. Έχω κατά νου κάτι σε juro pro και inventor  αλλά όπως προείπα δεν έχω ιδέα και ζητάω γνώμες  μιας και πλησιάζουν εκπτώσεις. Όποιος  έχει όρεξη μπορεί  να απαντήσει οποίος δεν απλά το παραβλέπει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...