Προς το περιεχόμενο

xbox one controller


giorgosmcmc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υπαρχει καποιος τροπος να συνδεσω controller του xbox one στο pc με τον ανταπτορα του xbox 360? Αν οχι υπαρχει καποια πιο οικονομικη λυση? Οι τιμες του ανταπτορα για το one ειναι στο Θεο.

XBOX_20360_20PC_20WIRELESS_20GAMING_20RECEIVER.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Θα χρειαστείς  ενα bluetooth adapter. Είναι η μονη εναλλακτική ωστοσο να προσεξεις να παρεις συμβατό με το λειτουργικό σου. Για Windows 7 θα χρειαστεις και ενα επιπλεον software. Googlαρε το...

Επεξ/σία από RasAlGhul
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, RasAlGhul είπε

Θα χρειαστείς  ενα bluetooth adapter. Είναι η μονη εναλλακτική ωστοσο να προσεξεις να παρεις συμβατό με το λειτουργικό σου.

Εχω δοκιμασει ηδη 2-3 και δεν εκαναν, τους πηρα τζαμπα δε θελω να το ξανα ρισκαρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, giorgosmcmc είπε

Εχω δοκιμασει ηδη 2-3 και δεν εκαναν, τους πηρα τζαμπα δε θελω να το ξανα ρισκαρω

Πάρε ένα κινέζικο αντάπτορα. Είχα έναν με 5 ευρώ απο ebay και δούλεψε 3-4 χρόνια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χρειάζεσαι συγκεκριμένη έκδοση του bluetooth adapter και συγκεκριμένα την v 4.0. Για την ίδια χρήση έχω αγοράσει το παρακάτω bluetooth και δουλεύει τέλεια, απλά δεν έχω ήχο στην audio jack του χειριστηρίου. https://www.skroutz.gr/s/2664661/LogiLink-USB-2-0-Bluetooth-4-0-Micro-Class-1.html3

 

Σε windows 10 ο αντάπτορας δούλεψε αμέσως.

Επεξ/σία από veteranos123
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρώτα απ'όλα ποιο Controller έχεις?? Πρώτης ή δεύτερης γενιάς?? Έχει Audio Jack για ακουστικά?? Αν ναι, οποιοδήποτε Bluetooth 4.0 και πάνω σου κάνει. Αν όχι, χρειάζεσαι υποχρεωτικά τον αντάπτορα διότι το πρώτης γενιάς είναι RF λειτουργίας και όχι Bluetooth...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, SaFiS είπε

Πρώτα απ'όλα ποιο Controller έχεις?? Πρώτης ή δεύτερης γενιάς?? Έχει Audio Jack για ακουστικά?? Αν ναι, οποιοδήποτε Bluetooth 4.0 και πάνω σου κάνει. Αν όχι, χρειάζεσαι υποχρεωτικά τον αντάπτορα διότι το πρώτης γενιάς είναι RF λειτουργίας και όχι Bluetooth...

Αυτο που εχω κυκλωσει εχω, εχει υποδοχη για ακουστικα

Χωρίς τίτλο.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...