Προς το περιεχόμενο

Νεα συνδεση και ελλειψη θυρας


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα στην ομαδα.Μενω Ροδο και καθως μετακομισα εκανα.αιτηση στην vodafone πριν κανα μηνα για μεταφορα γραμμης vdsl50.Ενω δεν ειχα καμια ενημερωση πηρα μονος μου τηλεφωνο και μου ειπαν πως η αιτηση μου ειναι σε προτεραιοτητα και δεν μπορει να γινει τωρα καθως δεν υπαρχει διαθεσιμη θυρα.στο dslam απο τον ΟΤΕ και θα πρεπει να περιμενω να ελευθερωθει.Την επομενη μερα πηγα στον προισταμενο τεχνικων υπηρεσιων του ΟΤΕ ο οποιος μου ειπε οτι κανενα κεντρο και καμια καμπινα δεν εχει αυτη την στιγμη προβλημα ή να χρειαζεται εμπλουτισμο και μαλιστα μου ζητησε να του δωσω τον αριθμο βρογχου ωστε να με βοηθησει κτλ.Απο την vodafone με σημερινη επικοινωνια επιμενουν στο ιδιο πραγμα.Δεν υπαρχει διαθεσιμη θυρα.Οποτε τους ειπα αν μεχρι την Δευτερα δεν το εχουν λυσει να προχωρησουν σε διακοπη συμβολαιου λογω τεχνικων δυσκολιων και χωρις πεναλτυ.Εχει τυχει σε κανεναν.κατι αντιστοιχο?Παιζει καμια καλη προσφορα για vdsl100?:p..θα περιμενω αλλο ενα μηνα αλλα δεν μπορω την κοροιδια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα ο προισταμενος δεν μου εξηγησε ακριβως πως δουλευει ακριβως η μισθωση της καμπινας στους παροχους..Απλα μου ειπε και μου εδειξε.στο συστημα οτι ολες οι καμπινες ειναι ελευθερες και χωρις αναγκη εμπλουτισμου θυρων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...