Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Mi A3 - Άποψη


AlienTechGR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 λεπτά πριν, BritGreek είπε

Το προσπάθησε συνεργάτης μας που αυτό είναι το αντικείμενο της δουλειάς του. 

Επίσης, οι συσκευές που έχουμε είναι εντός εγγύησης, άρα θα πρέπει να κινηθώ διαφορετικά.

εγω στο email που μιλησα με την xiaomi eu service  https://www.mi.com/global/service/warranty/εξηγησα οτι δεν εχω εγγυησηκαι  μου ειπε να το παω παρα αυτα στο καταστημα της λογικα θα μου το κανουν service ετσι δεν ειναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 170
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 λεπτό πριν, skiathos7 είπε

εγω στο email που μιλησα με την xiaomi eu service  https://www.mi.com/global/service/warranty/εξηγησα οτι δεν εχω εγγυησηκαι  μου ειπε να το παω παρα αυτα στο καταστημα της λογικα θα μου το κανουν service ετσι δεν ειναι?

Ειλικρινά δεν έχω ιδέα. Δεν έχω βρει κάτι επίσημο και θεωρώ τουλάχιστον ατυχή την απώλεια των δεδομένων, μαζί με την καταστροφή των συσκευών. 

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, chios είπε

https://docs.google.com/document/d/1CbIhdB14-kVzTulNpKBJjB1-R4y1hD3AlGZ5nGlkgik/

Εδώ έχει οδηγό για όλη την διαδικασία

 

skiathos7   Αυτές τις οδηγίες ακολούθησες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας ρωτήσω εδώ πριν ανοίξω νέο θέμα.

Γενικά είμαι πολύ ικανοποιημένος απ' το Mi A3. Αν εξαιρέσεις την οθόνη και τις βλακείες της Xiaomi με τα updates, είναι γρήγορο, βγάζει καλές φωτογραφίες και έχει τέρας μπαταρία, συνήθως με βγάζει 2 μέρες και αν την ξεζουμίσω με βγάζει και 3.

Το θέμα είναι ότι η γυναίκα θέλει να αντικαταστήσει το Redmi Note 5 γιατί έχει αρχίσει τα κουλά.

Σκέφτηκα μήπως της βρω κανά μετάχειρο Mi A3 στα ~100€, γιατί ούτως ή άλλως δεν τα προσέχει, της πέφτουν και σπάνε συχνά.

Υπάρχει άλλη επιλογή εκτός απ' το Mi A3 σε αυτά τα χρήματα (για μεταχειρισμένο);

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 λεπτά πριν, phanispal είπε

Ας ρωτήσω εδώ πριν ανοίξω νέο θέμα.

Γενικά είμαι πολύ ικανοποιημένος απ' το Mi A3. Αν εξαιρέσεις την οθόνη και τις βλακείες της Xiaomi με τα updates, είναι γρήγορο, βγάζει καλές φωτογραφίες και έχει τέρας μπαταρία, συνήθως με βγάζει 2 μέρες και αν την ξεζουμίσω με βγάζει και 3.

Το θέμα είναι ότι η γυναίκα θέλει να αντικαταστήσει το Redmi Note 5 γιατί έχει αρχίσει τα κουλά.

Σκέφτηκα μήπως της βρω κανά μετάχειρο Mi A3 στα ~100€, γιατί ούτως ή άλλως δεν τα προσέχει, της πέφτουν και σπάνε συχνά.

Υπάρχει άλλη επιλογή εκτός απ' το Mi A3 σε αυτά τα χρήματα (για μεταχειρισμένο);

Αν είσαι ταβανι 100€ εκεί μπορείς και xiaomi redmi note 8 ή με 130€ βρίσκεις note 8 pro μεταχειρισμένο

 

 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 λεπτά πριν, phanispal είπε

Σκέφτηκα μήπως της βρω κανά μετάχειρο Mi A3 στα ~100€, γιατί ούτως ή άλλως δεν τα προσέχει, της πέφτουν και σπάνε συχνά

Αν πέφτει συχνά ξέχνα την amoled. Αλλαγή σημαίνει 130€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, phanispal είπε

Εντάξει, θα φοράει tempered glass. Μέχρι τώρα δεν έχει καταφέρει να σπάσει οθόνη, αλλά έχει σπάσει αρκετά tempered glasses.

Στις amoled δεν παιζει τοσο ρολο παρα μονο σε γρατσουνιες 

Αν πεσουν μπορει να μη σπασει τιποτα και να χαλασουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλέπω ότι τα Note 8/Note 8 Pro φοράνε IPS, μόνο το Mi A3 φοράει Amoled.

Tο Note 8 Pro φοράει Helio και το Note 8 Snapdragon. Είχα μείνει στο ότι οι Snapdragon είναι γενικά καλύτεροι απ' τους Helio. Ισχύει και εδώ;

Άλλη επιλογή εκτός από αυτά τα τρία υπάρχει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...