Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Mi A3 - Άποψη


AlienTechGR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 170
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

15 λεπτά πριν, kp1 είπε

Παιδιά πως μεταφέρω τις φωτο και τα βίντεο από το mi a3 στην κάρτα sd? Ευχαριστώ

Τι εννοείς; με αντιγραφή - επικόλληση. Είτε μέσα από το κινητό είτε με υπολογιστή. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να μεταφέρω όλες τις φωτογραφίες και βίντεο από την μνήμη του κινητού στην Καρτα sd που έχω στο κινητό..γίνεται από το κινητό και όχι από pc και πως;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, chios είπε

Από την διαχείριση αρχείων με αντιγραφή - επικόλληση. 

Γίνεται να τα επιλέξω όλες τις φωτογραφίες μαζί και να τα μεταφερω;Πατάω στις ρυθμίσεις διαχείριση αρχείων δεν μου βγαζει κάτι..δεν έχω κάνει ενημέρωση σε android 11

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω τον μαμά διαχειριστή αρχείων  files λέγεται μπορείς να χρησιμοποιήσεις οποίων θέλεις, ναι επιλογή όλων μπορείς να κάνεις εννοείται.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, kp1 είπε

Γίνεται να τα επιλέξω όλες τις φωτογραφίες μαζί και να τα μεταφερω;Πατάω στις ρυθμίσεις διαχείριση αρχείων δεν μου βγαζει κάτι..δεν έχω κάνει ενημέρωση σε android 11

βαλε αυτο και θα σου λυσει τα χερια

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ghisler.android.TotalCommander&hl=el

εχει διπλο explorer και κανεις οτι θες πανευκολα

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά με έχει κυριεύσει ο τρόμος. 

Πριν λίγο (και παρόλο που έχω τσεκάρει να μη κάνει updates) μου πέταξε ενημέρωση για αναβάθμιση σε android 11. Ή κάνω restart τώρα ή αργότερα. Φοβάμαι αν για οποιονδήποτε λόγο το κινητό κάνει ρεσταρτ, θα περαστεί η 11.

Το θέμα είναι ότι το κινητό το χρησιμοποιώ για δουλειά και όχι για να παίζω. αν γίνει κάτι και δε δουλέψει-μπρικάρει θα έχω θέμα.  Είναι ότι για να στηθεί από την αρχή θα μου πάρει ολόκληρη μέρα.

τι κάνουμε; Δεν αποκλείται πάλι να γίνει πατάτα με το Update.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Bitbit είπε

παιδιά με έχει κυριεύσει ο τρόμος. 

Πριν λίγο (και παρόλο που έχω τσεκάρει να μη κάνει updates) μου πέταξε ενημέρωση για αναβάθμιση σε android 11. Ή κάνω restart τώρα ή αργότερα. Φοβάμαι αν για οποιονδήποτε λόγο το κινητό κάνει ρεσταρτ, θα περαστεί η 11.

Το θέμα είναι ότι το κινητό το χρησιμοποιώ για δουλειά και όχι για να παίζω. αν γίνει κάτι και δε δουλέψει-μπρικάρει θα έχω θέμα.  Είναι ότι για να στηθεί από την αρχή θα μου πάρει ολόκληρη μέρα.

τι κάνουμε; Δεν αποκλείται πάλι να γίνει πατάτα με το Update.

 

Πάτησες να κατέβει? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 λεπτά πριν, adi32 είπε

Πάτησες να κατέβει? 

δε πάτησα τίποτα, αυτό είναι το θέμα να πάρει. το είχα γράψει κι εδώ

Κατεβαίνει μόνο και σου πετάει μήνυμα κάνε ρεσταρτ τώρα ή αργότερα για να περαστεί.

Δε μπορώ να κανω κάτι. Αν γίνει ρεσταρτ θα περαστεί. εννοείται στις ρυθμίσεις στο developer το έχω κοιτάξει. Δεν αλλάζει κάτι.

Προς το παρον το αφήνω ελπίζοντας να μη χρειαστέι να κάνει ρεσταρτ το κινητό, ή μη κάνει μόνο του όπως μάλλον μου έχει τύχει μερικές φορές.

Επεξ/σία από Bitbit
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Bitbit είπε

δε πάτησα τίποτα, αυτό είναι το θέμα να πάρει. το είχα γράψει κι εδώ

Κατεβαίνει μόνο και σου πετάει μήνυμα κάνε ρεσταρτ τώρα ή αργότερα για να περαστεί.

Δε μπορώ να κανω κάτι. Αν γίνει ρεσταρτ θα περαστεί. εννοείται στις ρυθμίσεις στο developer το έχω κοιτάξει. Δεν αλλάζει κάτι.

Προς το παρον το αφήνω ελπίζοντας να μη χρειαστέι να κάνει ρεσταρτ το κινητό, ή μη κάνει μόνο του όπως μάλλον μου έχει τύχει μερικές φορές.

Εγώ που δουλεύω την 11 μπορώ να πω ότι είναι πολύ καλή για μένα καλύτερη από την 10, δεν βλέπω κάποιο λόγο να μην την περάσεις απλά κάνε ένα backup για παν ενδεχόμενο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, chios είπε

Εγώ που δουλεύω την 11 μπορώ να πω ότι είναι πολύ καλή για μένα καλύτερη από την 10, δεν βλέπω κάποιο λόγο να μην την περάσεις απλά κάνε ένα backup για παν ενδεχόμενο. 

Απλά φοβάμαι μη γίνει καμια στραβή και μείνω χωρίς κινητό. Τόσες στραβές γίνανε με το συγκεκριμένο κινητό. ανέκδοτο κατάντησε, είναι να μη φοβάσαι; Θέλω να την περάσω αλλά....να είμαι σίγουρος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Bitbit είπε

Απλά φοβάμαι μη γίνει καμια στραβή και μείνω χωρίς κινητό. Τόσες στραβές γίνανε με το συγκεκριμένο κινητό. ανέκδοτο κατάντησε, είναι να μη φοβάσαι; Θέλω να την περάσω αλλά....να είμαι σίγουρος

Για να σου φύγει το άγχος αν έχεις επιλέξει στο  development να μην κάνει αναβάθμιση δεν θα γίνει, κάνε άφοβα επανεκκίνηση, στο λέω γιατί και εγώ είχα κατεβάσει την προβληματική και δεν περάστηκε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 24/1/2021 στις 3:26 ΜΜ, Bitbit είπε

παιδιά με έχει κυριεύσει ο τρόμος. 

Πριν λίγο (και παρόλο που έχω τσεκάρει να μη κάνει updates) μου πέταξε ενημέρωση για αναβάθμιση σε android 11. Ή κάνω restart τώρα ή αργότερα. Φοβάμαι αν για οποιονδήποτε λόγο το κινητό κάνει ρεσταρτ, θα περαστεί η 11.

Το θέμα είναι ότι το κινητό το χρησιμοποιώ για δουλειά και όχι για να παίζω. αν γίνει κάτι και δε δουλέψει-μπρικάρει θα έχω θέμα.  Είναι ότι για να στηθεί από την αρχή θα μου πάρει ολόκληρη μέρα.

τι κάνουμε; Δεν αποκλείται πάλι να γίνει πατάτα με το Update.

 

2 φορές το έχω πάθει και κάνω το εξής που κάπου το διάβασα αλλά δεν θυμάμαι που.

Πατάω το κάτω μεσαίο κουμπί που μου δείχνει τις ανοιχτές εφαρμογές.
Όταν μου δείχνει την ειδοποίηση που λες, πατάω από πάνω στο γρανάζι και με πάει στις ρυθμίσεις της συγκεκριμένης ειδοποίησης. Εκεί σβήνω τα πάντα, cache και ότι χώρο πιάνει στον δίσκο και εξαφανίζεται μετά η ειδοποίηση.

Απλά μετά μου πετάει ειδοποίηση το κινητό να επιλέξω έναν λογαριασμό για συγχρονίζει, προφανώς χάνει αυτές τις ρυθμίσεις.

Αν είναι ο ίδιος τρόπος που έδειξε ο υδροχόος, σόρρυ, έχω το διπλανό φόρουμ σε ρύθμιση να μου δείχνει 100 αναρτήσεις ανά σελίδα και δεν μου δουλεύει το λινκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...