Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Mi A3 - Άποψη

AlienTechGR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 24/1/2021 στις 3:26 ΜΜ, Bitbit είπε

παιδιά με έχει κυριεύσει ο τρόμος. 

Πριν λίγο (και παρόλο που έχω τσεκάρει να μη κάνει updates) μου πέταξε ενημέρωση για αναβάθμιση σε android 11. Ή κάνω restart τώρα ή αργότερα. Φοβάμαι αν για οποιονδήποτε λόγο το κινητό κάνει ρεσταρτ, θα περαστεί η 11.

Το θέμα είναι ότι το κινητό το χρησιμοποιώ για δουλειά και όχι για να παίζω. αν γίνει κάτι και δε δουλέψει-μπρικάρει θα έχω θέμα.  Είναι ότι για να στηθεί από την αρχή θα μου πάρει ολόκληρη μέρα.

τι κάνουμε; Δεν αποκλείται πάλι να γίνει πατάτα με το Update.

2 φορές το έχω πάθει και κάνω το εξής που κάπου το διάβασα αλλά δεν θυμάμαι που.

Πατάω το κάτω μεσαίο κουμπί που μου δείχνει τις ανοιχτές εφαρμογές.
Όταν μου δείχνει την ειδοποίηση που λες, πατάω από πάνω στο γρανάζι και με πάει στις ρυθμίσεις της συγκεκριμένης ειδοποίησης. Εκεί σβήνω τα πάντα, cache και ότι χώρο πιάνει στον δίσκο και εξαφανίζεται μετά η ειδοποίηση.

Απλά μετά μου πετάει ειδοποίηση το κινητό να επιλέξω έναν λογαριασμό για συγχρονίζει, προφανώς χάνει αυτές τις ρυθμίσεις.

Αν είναι ο ίδιος τρόπος που έδειξε ο υδροχόος, σόρρυ, έχω το διπλανό φόρουμ σε ρύθμιση να μου δείχνει 100 αναρτήσεις ανά σελίδα και δεν μου δουλεύει το λινκ.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
  • Απαντήσεις 105
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

Καλησπέρα στο forum. Αυτό που πρόκειται να γράψω ίσως σας φανεί ανούσιο τελείως. Θέλω απλά να παραθέσω την προσωπική μου άποψη για το Xiaomi Mi A3 που απέκτησα πρόσφατα και επειδή βλέπω ότι προτε

Σήμερα πήρε την αναβάθμιση ασφαλείας Νοεμβρίου. Το 10 αναμένεται λογικά Δεκέμβριο.  Υπομονή.  Το κινητό με αυτά που προσφέρει στα 150€ είναι σα να κλέβεις εκκλησία 

Τη βαλανε πάλι. Για όσους δεν προλαβαν να καταστρέψουν το κινητό τους 

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

• Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.