Προς το περιεχόμενο

Nvidia RTX3000 Series (Ampere)


holy grail
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Συνέχεια εδώ

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ξέρουν καλύτερα από το site της NVIDIA ; 

https://www.nvidia.com/en-us/geforce/news/cyberpunk-2077-ray-tracing-dlss-geforce-now-screenshots-trailer/

cyberpunk-2077-night-city-wire-june-2020

Επεξ/σία από Psycho_Warhead
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αυτό να μου πεις. Πάντως στο video που έδειξαν τα reflections ήταν όντως SSR. Ίσως είναι mixed για optimization. Σε σημεία που δεν είναι τόσο εμφανή να έχουν SSR..

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί να μην είναι σε όλα τα σημεία με RT, πάντως οι νερολακούβες είναι σίγουρα RT :P Κατά τα άλλα είναι τίγκα στο RT το παιχνίδι, πιο γεμάτο από το Control οπότε θα γίνει πανωλεθρία στο Μιλάνο για τις GPUs.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Psycho_Warhead είπε

Πανέμορφο όμως!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
11 λεπτά πριν, Lfc είπε

Ψεύτικό τελείως!

Γιατί; Επειδή είναι NVIDIA sponsored; Από τα καλύτερα, ίσως τα καλύτερα visuals, που έχουμε δει σε παιχνίδι έχει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 λεπτά πριν, yiannis1991 είπε

Γιατί; Επειδή είναι NVIDIA sponsored; Από τα καλύτερα, ίσως τα καλύτερα visuals, που έχουμε δει σε παιχνίδι έχει..

Δεν ξέρω πως μου φάνηκαν οι φωτογραφίες από το site της Nvidia..Σκέτη ψεύτια. Οχι επειδη ειναι NVIDIA sponsored ρε συ έλεος. Παρεμπιπτόντως σήμερα που βρήκα χρόνο εγκατέστησα και τα δυο παιχνίδια της νίτρο . Το resident evil 3 έπαιξα λίγο στην αρχή! Απίστευτα γραφικά. Είχα να παίξω αρκετά χρόνια. Καταλαβαίνεις τι έπαθα να παίζω 4Κ; ΣΟΚ κανονικό. Τι έχουν φτιάξει ορε.....;

Έχω να ασχοληθώ από πολύ παλιά. Από τα πρώτα farcry και από την εποχή του return to the castle. Είχες γεννηθεί τότε γιάνναρε? 

Επεξ/σία από Lfc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχετός με την καλή έννοια να διευκρινίσω υπονοησα πιο πάνω. Πανέμορφα γραφικά και απόλυτα engaging ο κόσμος που έχουν δημιουργήσει οι Πολωνοι..

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, kostiger είπε

Οχετός με την καλή έννοια να διευκρινίσω υπονοησα πιο πάνω. Πανέμορφα γραφικά και απόλυτα engaging ο κόσμος που έχουν δημιουργήσει οι Πολωνοι..

You speak in riddles...τελικά σου αρέσει ή όχι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 λεπτά πριν, thanosAIAS είπε

You speak in riddles...τελικά σου αρέσει ή όχι;

Μου αρεσουν πολυ παικτη μου.

Επεξ/σία από kostiger
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, thanosAIAS είπε

You speak in riddles...τελικά σου αρέσει ή όχι;

Εσένα σου αρέσει τέτοια ψευτιά; Πουθενά δεν είναι natural αυτά τα γραφικά... Σκέτη ψευτιά. Όπως στα παιχνίδια πριν από 20 χρόνια. Όλη η φάση είναι η φυσικότητα πλέον στα γραφικά. Όσο πιό real είναι τόσο καλύτερα. 

1 λεπτό πριν, kostiger είπε

Ότι μου αρεσει πολυ παικτη μου.

Όχι αν θες πες ότι δεν σου αρέσουν 😅🤣😛

Επεξ/σία από Lfc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Lfc είπε

Εσένα σου αρέσει τέτοια ψευτιά; Πουθενά δεν είναι natural αυτά τα γραφικά... Σκέτη ψευτιά. Όπως στα παιχνίδια πριν από 20 χρόνια. Όλη η φάση είναι η φυσικότητα πλέον στα γραφικά. Όσο πιό real είναι τόσο καλύτερα. 

Όχι αν θες πες ότι δεν σου αρέσουν 😅🤣😛

Εντάξει ειναι λιγο over the top, αλλα sci-fi και neon πανε παρέα απο τα χρόνια του Blade Runner. Like I said, μου αρέσουν και πολυ.😀

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Πόλη του μέλλοντος είναι και καλά. Λογικό είναι αυτό το στυλ με τα φώτα και όλα αυτά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...