Προς το περιεχόμενο

Nvidia RTX3000 Series (Ampere)


holy grail
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Συνέχεια εδώ

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, ΤΖΟ_ΟΦΗ είπε

Τηλεφωνικη επικοινωνια με κωτσο μολις.

Δεν ξανα φερνουμε καρτες γραφικων περα των ηδη παραγγελιων, δεν εχουμε καμια ενημερωση για το ποτε θα ερθουν, το μονο που μπορειτε να κανετε ειναι ακυρωση η υπομονη ... καλες γιορτες!! 

Πάλι καλά εσυ πέτυχες ανθρωπο, εγώ σε αναμονή 20' και μόλις πηγαν να με συνδέσουν δεν το σήκωσαν και με ξαναπεταξε αναμονή 😂😂😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, vins είπε

Πάλι καλά εσυ πέτυχες ανθρωπο, εγώ σε αναμονή 20' και μόλις πηγαν να με συνδέσουν δεν το σήκωσαν και με ξαναπεταξε αναμονή 😂😂😂

μια ωρα περιμενα!!

 

επισης μου ειπαν αν δειτε διαθεσιμη στο site παρτε τηλεφωνο να σας αλλαξουμε την παραγγελια να σας στειλουμε την διαθεσιμη.. και τους λεω μεχρι να σας βρω εχει πουληθει(δυο φορες το εχω προσπαθησει) και αρχισε και βελαζε το αγορι στο τηλεφωνο και ελεγε εεεεμ αν προλαβετε..για συζητηση να μπω σε καποια λιστα η για ειδοποιηση γενικης παραλαβης 3080 μου ελεγε δεν γινεται να κοροιδεψει το συστημα...🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

14 λεπτά πριν, ΤΖΟ_ΟΦΗ είπε

μια ωρα περιμενα!!

 

επισης μου ειπαν αν δειτε διαθεσιμη στο site παρτε τηλεφωνο να σας αλλαξουμε την παραγγελια να σας στειλουμε την διαθεσιμη.. και τους λεω μεχρι να σας βρω εχει πουληθει(δυο φορες το εχω προσπαθησει) και αρχισε και βελαζε το αγορι στο τηλεφωνο και ελεγε εεεεμ αν προλαβετε..για συζητηση να μπω σε καποια λιστα η για ειδοποιηση γενικης παραλαβης 3080 μου ελεγε δεν γινεται να κοροιδεψει το συστημα...🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️

το "δεν γινεται να λέει ψέματα το σύστημα" το έχω ζήσει σε 10 μαγαζιά και να σκούζουν οτι λέω ψέματα λολ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ΤΖΟ_ΟΦΗ είπε

Τηλεφωνικη επικοινωνια με κωτσο μολις.

Δεν ξανα φερνουμε καρτες γραφικων περα των ηδη παραγγελιων, δεν εχουμε καμια ενημερωση για το ποτε θα ερθουν, το μονο που μπορειτε να κανετε ειναι ακυρωση η υπομονη ... καλες γιορτες!! 

Kριμα ειναι να αρχισω να βριζω στο thread αλλα... πραγματικα, οποιος ειναι υπευθηνος στον Κωτσοβολο και ειχε την ιδεα "ας βαλουμε καμια 10ρια καρτουλες preorder" και ας τις φερουμε και σε κανα 4μηνο, να παει εκει που ξερει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, DionGR είπε

Kριμα ειναι να αρχισω να βριζω στο thread αλλα... πραγματικα, οποιος ειναι υπευθηνος στον Κωτσοβολο και ειχε την ιδεα "ας βαλουμε καμια 10ρια καρτουλες preorder" και ας τις φερουμε και σε κανα 4μηνο, να παει εκει που ξερει...

ακριβως ετσι ειναι αλλα το θεμα ειναι τι μπορουμε να κανουμε εμεις σαν καταναλωτες.? δηλαδη πραγματικα η ακυρωση η υπομονη και tracking αν εισαι κωλοφαρδος να δεις καρτα online και να πετυχεις και ατομο στην απεναντι τηλεφωνικη γραμμη? 

ας μιλησει καποιος υπευθυνος..😂

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, ΤΖΟ_ΟΦΗ είπε

ακριβως ετσι ειναι αλλα το θεμα ειναι τι μπορουμε να κανουμε εμεις σαν καταναλωτες.? δηλαδη πραγματικα η ακυρωση η υπομονη και tracking αν εισαι κωλοφαρδος να δεις καρτα online και να πετυχεις και ατομο στην απεναντι τηλεφωνικη γραμμη? 

Εχω χασει την υπομονη μου. 

 

Θελω να παιζω τα παιχνιδια μου να χαλαρωνω απτην σχολη. Απο τον Σεπτεμβριο προπαθω.

Θα πληρωσω overpriced card αμα χρειαστει απο κανα amazon και αμα επιβεβαιωθει, θα φαει Χ ο Κωτσοβολος και θα χρησιμοποιησω τα 240ευρω εκπτωση που εχω να παρω καναν 5600.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παρέλαβα πριν λίγο την Asus Tuf 3060 ti. Αναβάθμιση από το πιστό σκυλί την RX 470

Ένα πρώτο benchmark και μερικές φωτογραφίες.

 

 

5.jpg

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

Επεξ/σία από SalvorH
  • Like 20
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, SalvorH είπε

Παρέλαβα πριν λίγο την Asus Tuf 3060 ti. Αναβάθμιση από το πιστό σκυλί την RX 470

Ένα πρώτο benchmark και μερικές φωτογραφίες.

 

 

5.jpg

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

τρομερό cooling η tuf, αλλά το ότι την gimpάρουν επίτηδες με 1 8pin για να πουλάει η στρίξ με ξεπερνάει.

Πόσο πήγε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Just now, Sakiz105 said:

τρομερό cooling η tuf, αλλά το ότι την gimpάρουν επίτηδες με 1 8pin για να πουλάει η στρίξ με ξεπερνάει.

Πόσο πήγε?

 

570€ μέσω φίλου από εξωτερικό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, akoinonitos είπε

Μήπως πρέπει να περάσεις να την πάρεις? 

από που από την θεσσαλονίκη? εγώ έιμαι τρίκαλα, ο προορισμός είναι τρίκαλα :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Sakiz105 είπε

από που από την θεσσαλονίκη? εγώ έιμαι τρίκαλα, ο προορισμός είναι τρίκαλα :P 

Αν δε τη θες, πετάγομαι να την πάρω εγώ από Θεσσαλονίκη πάντως! 😂😂😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...