Προς το περιεχόμενο

Nvidia RTX3000 Series (Ampere)


holy grail
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Συνέχεια εδώ

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 λεπτά πριν, NikosTy είπε

Εξακολουθώ να είμαι στην ουρα στην evga και για τις 2 κάρτες (359 και 389). Πόσο θα βγει η συνολική τιμή με φπα+τελωνείο, αν έρθει η σειρά μου? Και πόσες μέρες θα κάνει να έρθει (νομίζω στέλνουν από Taiwan).

ότι γράφουν x1.24 + 20 μεταφορικά. Δεν πληρώνεις τελωνείο. 5 εργάσιμες θέλει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή βλέπω την συζήτηση σας μπας και μάθω για καμία κάρτα και διαθεσιμότητα είχα παραγγείλει μια evga 3070 από πλαίσιο μου είπαν θα έρθει 21 Δεκέμβρη και είμαι 4ος σε σειρά προτεραιότητας πήρα τηλέφωνο χθες δεν ήρθε κάτι κ μου είπαν με το νέο έτος ...προφανώς την ακύρωσα είχα κάνει παραγγελία από τέλη Νοέμβρη κ Μ είχαν πει ότι θ έρθει σε 10 μέρες 😂.Σήμερα είδα στον Κωτσόβολο διαθέσιμη για αποστολή aorus 3060ti πήρα τηλέφωνο Μ είπε τελικά είναι λάθος αλλά Μ έκανε μια κράτηση χωρίς δέσμευση χρημάτων και απλά εχω μια παραγγελία στον Κωτσόβολο πλέον για όποτε και αν έρθει η αορους ,βέβαια μπορώ να την ακυρωσω όποτε θέλω 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, PKddhjznd είπε

Επειδή βλέπω την συζήτηση σας μπας και μάθω για καμία κάρτα και διαθεσιμότητα είχα παραγγείλει μια evga 3070 από πλαίσιο μου είπαν θα έρθει 21 Δεκέμβρη και είμαι 4ος σε σειρά προτεραιότητας πήρα τηλέφωνο χθες δεν ήρθε κάτι κ μου είπαν με το νέο έτος ...προφανώς την ακύρωσα είχα κάνει παραγγελία από τέλη Νοέμβρη κ Μ είχαν πει ότι θ έρθει σε 10 μέρες 😂.Σήμερα είδα στον Κωτσόβολο διαθέσιμη για αποστολή aorus 3060ti πήρα τηλέφωνο Μ είπε τελικά είναι λάθος αλλά Μ έκανε μια κράτηση χωρίς δέσμευση χρημάτων και απλά εχω μια παραγγελία στον Κωτσόβολο πλέον για όποτε και αν έρθει η αορους ,βέβαια μπορώ να την ακυρωσω όποτε θέλω 

παλιά θα ανησυχούσες μην έρθουν όλες μαζί. Τώρα ξέρεις ότι δεν θα έρθει καμία

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Inler είπε

Caseking έχει αλλάξει κάτι και χρεώνουν μεταφορικά 99.99€;

ναι δεν θελουν να στείλουν ελλάδα. Δες πχ cyberport 10-20 παντου, 60 για ελλάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε μπορούν να στείλουν μέχρι και το τέλος του χρόνου και με αυτό τον τρόπο αποτρέπουν νέες παραγγελίες. Το ίδιο κάνουν και άλλα γερμανικά καταστήματα πχ. Alternate.

Αναφορά σε κείμενο

Due to the large number of orders from your country in the last time, we have to register for tax first. 
Further deliveries are only possible again from 01.01.2021.
Therefore we can not make any offers for private customers until 01.01.2021.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, purif είπε

Δε μπορούν να στείλουν μέχρι και το τέλος του χρόνου και με αυτό τον τρόπο αποτρέπουν νέες παραγγελίες. Το ίδιο κάνουν και άλλα γερμανικά καταστήματα πχ. Alternate.

 

Επίσης η Γερμανία μέχρι τέλος του έτους έχει μειωμένο ΦΠΑ, οπότε τους δημιουργεί και θέματα αυτή η αναντιστοιχία σε ότι αφορά πωλήσεις εκτός Γερμανίας ακόμα και σε ενδοκοινοτικές συναλλαγές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Inler είπε

Caseking έχει αλλάξει κάτι και χρεώνουν μεταφορικά 99.99€;

Πού ακριβώς το είδες αυτό?? 20€ έχει με DHL και 25€ με UPS, μήπως μπερδεύεις την διαφορά της τιμής λόγω διαφορετικού ΦΠΑ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Coppermine είπε

Πού ακριβώς το είδες αυτό?? 20€ έχει με DHL και 25€ με UPS, μήπως μπερδεύεις την διαφορά της τιμής λόγω διαφορετικού ΦΠΑ?

 

Capture.JPG

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δυστυχώς έχουν αλλάξει και εγώ θυμόμουν για 25€ περίπου αλλά δοκίμασα σε 2-3 διαφορετικά πράγματα monitor gpu ram και μου έβγαζε 99.99€.

Πέτυχα μία Asus 3070 Dual στα 630-640€ πριν 1 ώρα άμεσα διαθέσιμη η οποία φυσικά εξαφανίστηκε.

Επεξ/σία από Inler
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κύπρο και Βουλγαρία που είναι δίπλα μας έχει τα γνωστά μεταφορικά ενώ εδώ 99 ευρώ. Για κάποιο λόγο δεν θέλουν να στέλνουν στην Ελλάδα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και πάλι σπάνια συμφέρει να αγοράσεις από caseking.de. Πανάκριβο είναι πλέον ή ήταν και παλιά απλά κάποιες φορές τύχαινε λίγο φθηνότερη καμιά κάρτα. Πλέον μόνο Αμαζόνιο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...