Προς το περιεχόμενο

Nvidia RTX3000 Series (Ampere)


holy grail
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Συνέχεια εδώ

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://www.e-shop.gr/vga-asus-rog-strix-geforce-rtx-3090-rog-strix-rtx3090-o24g-gaming-24gb-gddr6x-pci-e-retail-p-PER.513949

Θα φερει και το eshop μια VGA ASUS ROG STRIX GEFORCE RTX 3090 ROG-STRIX-RTX3090-O24G-GAMING 24GB GDDR6X PCI-E RETAIL    27/01 στα  2,399

Επεξ/σία από ASFE
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρεπιπτοντως, έτρεξα cp2077, ο λόγος για τον οποίο κυρίως αναβαθμισα... ε ρε παιδιά ετσι μου έρχεται να σβήσω τα ολα τα saves και απο το pc και από το μυαλό μου και να ξαναρχίσω! Αλλο παιχνιδι σε σχέση με την 5700xt!

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, vins είπε

Παρεπιπτοντως, έτρεξα cp2077, ο λόγος για τον οποίο κυρίως αναβαθμισα... ε ρε παιδιά ετσι μου έρχεται να σβήσω τα ολα τα saves και απο το pc και από το μυαλό μου και να ξαναρχίσω! Αλλο παιχνιδι σε σχέση με την 5700xt!

ναι, άλλο game

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ASFE είπε

https://www.e-shop.gr/vga-asus-rog-strix-geforce-rtx-3090-rog-strix-rtx3090-o24g-gaming-24gb-gddr6x-pci-e-retail-p-PER.513949

Θα φερει και το eshop μια VGA ASUS ROG STRIX GEFORCE RTX 3090 ROG-STRIX-RTX3090-O24G-GAMING 24GB GDDR6X PCI-E RETAIL    27/01 στα  2,399

Νομίζω ότι μπορώ να βρω MSI GeForce RTX 3090 24GB Suprim X με 2.200 ευρώ.

https://www.msi.com/Graphics-Card/GeForce-RTX-3090-SUPRIM-X-24G

Κάποιες άλλες ακόμα και λιγότερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Cell_7 είπε

Τι να σου πω τώρα, δεν γνωρίζω λεπτομέρειες. Απλά ξέρω ότι βγήκαν οι περισσότερες και είπαν ότι για αυτόν τον λόγο ανεβαίνουν. Εδώ είναι και η ταρίφα:

  gpu_tariffs_excemptions.jpg

https://eu.evga.com/products/product.aspx?pn=08G-P5-3755-KR

Θα το δω όταν κάτσω στο pc γιατί είναι generated κωδικός και δεν τον θυμάμαι απ'έξω.

Πατωντας το δικο σου λινκ την βγαζει 489,99.Αν πας products,graghics,30 series κτλ,την βγαζει 389,99.Τι παιζει?Πατησα τωρα για ειδοποιηση και μου εστειλε αλλο κωδικο,3667.Τι σημαινουν γιατι δεν εχω ιδεα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά κόπων και βασάνων κατάφερα να παραγγείλω μια Gaming ASUS Dual GeForce RTX 3070 8GB OC Edition από ιταλικό αμαζον στα 700. Κάπως πολλά μου φαίνονται αλλά μέχρι αρχές Μαρτίου που θα γίνει διαθέσιμη έχω καιρό να το σκεφτώ. Έχει κανείς άποψη για την συγκεκριμένη υλοποίηση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, LouCi4er είπε

Πατωντας το δικο σου λινκ την βγαζει 489,99.Αν πας products,graghics,30 series κτλ,την βγαζει 389,99.Τι παιζει?Πατησα τωρα για ειδοποιηση και μου εστειλε αλλο κωδικο,3667.Τι σημαινουν γιατι δεν εχω ιδεα.

390 έχει η 3060ti ftw3 ultram 490 έχει η 3070 xc3 ultra

Μόλις τώρα, rakeesh είπε

Μετά κόπων και βασάνων κατάφερα να παραγγείλω μια Gaming ASUS Dual GeForce RTX 3070 8GB OC Edition από ιταλικό αμαζον στα 700. Κάπως πολλά μου φαίνονται αλλά μέχρι αρχές Μαρτίου που θα γίνει διαθέσιμη έχω καιρό να το σκεφτώ. Έχει κανείς άποψη για την συγκεκριμένη υλοποίηση?

not great, not terrible

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, vins είπε

Παρεπιπτοντως, έτρεξα cp2077, ο λόγος για τον οποίο κυρίως αναβαθμισα... ε ρε παιδιά ετσι μου έρχεται να σβήσω τα ολα τα saves και απο το pc και από το μυαλό μου και να ξαναρχίσω! Αλλο παιχνιδι σε σχέση με την 5700xt!

Που να το επαιζες απο το δικο μου rig,θα παθαινες πατατρακ..

Αυτο επαθα εγω τουλαχιστον οταν το εβαλα για πρωτη φορα..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, 7nisiotis είπε

Τώρα το είδα :P πόσο πήγε; 

630€ τελική με expedited, το οποίο είχαν πει ότι θα μου κάνουν refund.

Βεβαια εγώ ειχα πληρωσει κανα 60άρι import fees και η ups τους χρεωσε 138€, οπότε δεν ξέρω αν τα γυρίσουν, μέσα με το κεφάλι μπήκαν 😂😂😂

2 λεπτά πριν, optimus prime είπε

Που να το επαιζες απο το δικο μου rig,θα παθαινες πατατρακ..

Αυτο επαθα εγω τουλαχιστον οταν το εβαλα για πρωτη φορα..

Φαντάζομαι! Εδώ το firestrike έτρεξα και λέω ωπα αλλο έβαλα; 😂😂😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...