Προς το περιεχόμενο

Nvidia RTX3000 Series (Ampere)


holy grail
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Συνέχεια εδώ

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγω παντως πηγαινα μπουρναζι συχνα για να χαζεψω τα καλα κοριτσια που κυκλοφορουσαν με το μισο κωλο απ εξω. :lol:

Επεξ/σία από icenex
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

αν κάποιος φίλος  απο αγγλια αγοραση την καρτα στο όνομα του και μου την στείλει θα εχει τελωνιο?

ξέρει κανενας? 

Επεξ/σία από sharke
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, sharke είπε

αν κάποιος φίλος  απο αγγλια αγοραση την καρτα στο όνομα του και μου την στήλη θα εχει τελωνιο?

ξέρει κανενας? 

πόσιμπολ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@yiannis1991
Φίλε εμένα μια χαρά με νοιαζει που πηγαίνει ο κάθε καμμένος και αγοραζει με τιμές στο θεό, γιατι αναπόφευκτα θα επηρεάσει και τη δική μου αγοραστική δύναμη στο μέλλον.

Αντε να καταλαβω καποιον που εξαπατίθηκε απ τις υποσχέσεις του πέτσινου κ έμεινε χωρίς κάρτα.

Όλοι οι αλλοι απλα θέλουν το latest & greatest. αυτούς δε τους καταλαβαίνω ρε συ.
Τις καρτες που ήθελα τις προλαβα.
Την επόμενη όμως ξέρω οτι θα δώσω παραπάνω για καλή κάρτα επειδή καποιοι δεν έχουν ξεκολλήσει απ την τρυφερή ηλικία των 5 και το θέλουν τωρα και όσο να ναι...

Δε γίνεται να το γουστάρω αυτο, ουτε να θεωρήσω νορμαλ οτι το midrange εχει πιασει 1000ρικο...


 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, sharke είπε

αν κάποιος φίλος  απο αγγλια αγοραση την καρτα στο όνομα του και μου την στείλει θα εχει τελωνιο?

ξέρει κανενας? 

E ναι λογικά αφού πήγαν και βγήκαν από την EU οι μπαγλαμάδες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, LLLEFTERIS είπε

Καταλαβες δεν με ενοχλει που δινει ο καθενας τα λεφτα του αλλα αυτη η εξαρτηση λες και ειναι ναρκωρτικα.

Ναρκωτικά είναι.

Choose your poison που λένε και στο Αμέρικα.

Όπως έχω πει και σε παλιότερο post, προσπάθια να γεμίσουν κενά με fps.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 λεπτά πριν, Shadow Explorer είπε

@yiannis1991
Φίλε εμένα μια χαρά με νοιαζει που πηγαίνει ο κάθε καμμένος και αγοραζει με τιμές στο θεό, γιατι αναπόφευκτα θα επηρεάσει και τη δική μου αγοραστική δύναμη στο μέλλον.

Αντε να καταλαβω καποιον που εξαπατίθηκε απ τις υποσχέσεις του πέτσινου κ έμεινε χωρίς κάρτα.

Όλοι οι αλλοι απλα θέλουν το latest & greatest. αυτούς δε τους καταλαβαίνω ρε συ.
Τις καρτες που ήθελα τις προλαβα.
Την επόμενη όμως ξέρω οτι θα δώσω παραπάνω για καλή κάρτα επειδή καποιοι δεν έχουν ξεκολλήσει απ την τρυφερή ηλικία των 5 και το θέλουν τωρα και όσο να ναι...

Δε γίνεται να το γουστάρω αυτο, ουτε να θεωρήσω νορμαλ οτι το midrange εχει πιασει 1000ρικο...


 

Υπάρχουν και άτομα ξέρεις που τα 1000 που λές δεν τα θεωρούν πολλά, οπότε τα δίνουν. Μην κρίνεις από τον εαυτό σου για τους άλλους. Θα πεί ας πούμε ο Bill Gates ξερώ γώ δεν αγοράζω 3060ti στα 600€ γιατί έχει 100€ καπέλο, αλλά θα περιμένω 2 χρόνια ας πούμε να πέσουν οι τιμές?!?? **στηκε για τα 100€. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, ASFE είπε

Βρηκες και συ παραδειγμα με εναν απο τους πλουσιοοτερους ανθρωπους του πλανητη βρε ανθρωπε 🤣

Εντάξει ναι, απλά η λογική είναι ότι όποιος έχει αγοράζει, δεν τον νοιάζει η τιμή ούτε θα κάτσει να περιμένει να πέσουν..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, ASFE είπε

Βρηκες και συ παραδειγμα με εναν απο τους πλουσιοοτερους ανθρωπους του πλανητη βρε ανθρωπε 🤣

Λέγεται argumentum ad absurdum. Απλά για να πιάσει το point. 

Κατώτατος μισθός στη Γερμανία είναι κοντά 1600€. ΚΑΤΩΤΑΤΟΣ έτσι? Μιλάμε για ανειδικεύτους. Αν έχεις οποιοδήποτε πτυχίο ξεκινάς καλήμερα στα 2500 - 3000. Αλλά θα κάτσουν να περιμένουν 1-2χρόνια για να γλυτώσουν τα 100€ της 3060ti πιστεύεις? :P 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, Herald είπε

Υπάρχουν και άτομα ξέρεις που τα 1000 που λές δεν τα θεωρούν πολλά, οπότε τα δίνουν. Μην κρίνεις από τον εαυτό σου για τους άλλους. Θα πεί ας πούμε ο Bill Gates ξερώ γώ δεν αγοράζω 3060ti στα 600€ γιατί έχει 100€ καπέλο, αλλά θα περιμένω 2 χρόνια ας πούμε να πέσουν οι τιμές?!?? **στηκε για τα 100€. 

Υπαρχουν και άτομα που μπορούν να δώσουν 1κ άνετα, αλλα δε γουστάρουν να τους πιάνουν τον κώλο, αλλα εσύ συμπέρανες ότι κρίνω εξ ιδίων, μάλιστα...

Και ναι 1κ για midrange κάρτα είναι πολλα, ανεξάρτηταν αν είσαι ο Gates ή ζεις σε καλύβα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Megatontnt είπε

Τρέχω να προλάβω ....

 

Όχι κάτσε.

 

Με τόσα παίρνω ένα μεταχειρισμένο Corsa του 2005 που το έχει ανάγκη ένας φίλος .

 

Θα κρατηθώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...