Προς το περιεχόμενο

Nvidia RTX3000 Series (Ampere)


holy grail
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Συνέχεια εδώ

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 ώρες πριν, Arkin είπε

Οταν βγαζεις 400 ευρω το μηνα με μια 3080 χωρις να κουνησεις το δαχτυλακι σου γιατι οχι? 

Damn really? :P 

Θα αρχίσω να το ψάχνω μου φαίνεται....

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, outlaw star είπε

Damn really? :P 

Θα αρχίσω να το ψάχνω μου φαίνεται....

 

Έχω αρχίσει και το σκέφτομαι........έχω να εσιπράξω διάφορα, βρε μήπως να τα κάνω 3080 & 3090, τι κάθομαι και παιδεύομαι με web projects & e-shops......Έχω και πολύ χώρο, φάρμα ρε και καφέ.....έχω κι άλλους να μου τα χώσουν αν είναι να τη στήσουμε....... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, outlaw star είπε

Damn really? :P 

Θα αρχίσω να το ψάχνω μου φαίνεται....

 

Να δεις τι γίνεται με το trading φίλε μου μέσα σε μια στιγμή μπορείς με 100 ευρω να βγάλεις 20 30 χιλιάρικα. Δεν είμαστε από αυτούς όμως που τα γνωρίζουν αυτά. Οπότε πρέπει να τύχει κυρίως. Το 2017 ένα παιδί εδώ στο insomnia επένδυσε 20 ευρώ σε ένα τελείως άγνωστο νόμισμα. Σε 1 ώρα εκτοξεύθηκε και έβγαλε 400 χιλιάδες ευρώ. Πρόλαβε τα έκανε btc και μετά ευρώ ρωτούσε τι να κάνει πως να τα πάρει. Τον βοηθήσαμε και άλλαξε η ζωή του με αυτά τα χρήματα. Για μας θέλει τύχη να πετύχουμε κάτι τέτοιο το mining δε δίνει τέτοια χρήματα με μια κάρτα αλλά είναι σίγουρα χωρίς ρίσκο. 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Arkin είπε

Να δεις τι γίνεται με το trading φίλε μου μέσα σε μια στιγμή μπορείς με 100 ευρω να βγάλεις 20 30 χιλιάρικα. Δεν είμαστε από αυτούς όμως που τα γνωρίζουν αυτά. Οπότε πρέπει να τύχει κυρίως. Το 2017 ένα παιδί εδώ στο insomnia επένδυσε 20 ευρώ σε ένα τελείως άγνωστο νόμισμα. Σε 1 ώρα εκτοξεύθηκε και έβγαλε 400 χιλιάδες ευρώ. Πρόλαβε τα έκανε btc και μετά ευρώ ρωτούσε τι να κάνει πως να τα πάρει. Τον βοηθήσαμε και άλλαξε η ζωή του με αυτά τα χρήματα. Για μας θέλει τύχη να πετύχουμε κάτι τέτοιο το mining δε δίνει τέτοια χρήματα με μια κάρτα αλλά είναι σίγουρα χωρίς ρίσκο. 

Υπάρχει και το αντίθετο όμως........συγγενικό μου πρόσωπο έχασε 300.000 ευρώ από το trading, ευτυχώς το άντεξε......μπήκε τη λάθος στιγμή και βγήκε επίσης τη λάθος στιγμή....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Jargon είπε

Υπάρχει και το αντίθετο όμως........συγγενικό μου πρόσωπο έχασε 300.000 ευρώ από το trading, ευτυχώς το άντεξε......μπήκε τη λάθος στιγμή και βγήκε επίσης τη λάθος στιγμή....

Ναι εννοείται όταν κάποιος κερδίζει κάποιος άλλος χάνει. Για αυτό βάζουμε όσα δεν μας ενδιαφέρει να χάσουμε. Εγώ έβαλα 100 άλλος 1000 άλλος παίζει με 10 ευρώ στοίχημα. Ο καθένας πρέπει να βάζει όσα δεν θα τον πειράξει αν τα χάσει. Αυτός που έβαλε 300k λογικά θα έχει εκατομμύρια οπότε λογικό να μην το πείραξε τόσο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως μου ειπε σωστα ένας φίλος που ασχολείται: Χωρις διάβασμα και σοβαρή ενασχοληση, το να βγάλεις στα κρυπτο με λίγα πολλά, εχει τις πιθανότητες του τζοκερ. Με διάβασμα και σοβαρη ενασχοληση εχει τις πιθανότητες του λαχείου. 😆😆😆

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, vins είπε

Όπως μου ειπε σωστα ένας φίλος που ασχολείται: Χωρις διάβασμα και σοβαρή ενασχοληση, το να βγάλεις στα κρυπτο με λίγα πολλά, εχει τις πιθανότητες του τζοκερ. Με διάβασμα και σοβαρη ενασχοληση εχει τις πιθανότητες του λαχείου. 😆😆😆

Καμία σχέση όμως , ακόμα και η κουτση Μαρία μπορεί εδώ και χρόνια 

Install , press start 

 

nice.jpg.888b12fccb9d590457ee6d1ab38626b9.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Arkin είπε

Να δεις τι γίνεται με το trading φίλε μου μέσα σε μια στιγμή μπορείς με 100 ευρω να βγάλεις 20 30 χιλιάρικα. Δεν είμαστε από αυτούς όμως που τα γνωρίζουν αυτά. Οπότε πρέπει να τύχει κυρίως. Το 2017 ένα παιδί εδώ στο insomnia επένδυσε 20 ευρώ σε ένα τελείως άγνωστο νόμισμα. Σε 1 ώρα εκτοξεύθηκε και έβγαλε 400 χιλιάδες ευρώ. Πρόλαβε τα έκανε btc και μετά ευρώ ρωτούσε τι να κάνει πως να τα πάρει. Τον βοηθήσαμε και άλλαξε η ζωή του με αυτά τα χρήματα. Για μας θέλει τύχη να πετύχουμε κάτι τέτοιο το mining δε δίνει τέτοια χρήματα με μια κάρτα αλλά είναι σίγουρα χωρίς ρίσκο. 

Πάντως και με στοίχημα το ίδιο μπορεί να γίνει :P

Κατά τα άλλα είναι full τζόγος αυτή η λογική..

Και αν σου κάτσει;!;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, jmirko15 είπε

Πάντως και με στοίχημα το ίδιο μπορεί να γίνει :P

Κατά τα άλλα είναι full τζόγος αυτή η λογική..

Και αν σου κάτσει;!;

Αναμφιβολα ειναι τζογος για αυτο και το κανουμε δειλα δειλα εμεις εδω μεσα που δεν το κατεχουμε ενω το mining δεν εχει μεγαλο ρισκο ειναι σιγουρα αυτα που βγαινουν αλλα δεν ειναι πολλα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Arkin είπε

Αναμφιβολα ειναι τζογος για αυτο και το κανουμε δειλα δειλα εμεις εδω μεσα που δεν το κατεχουμε ενω το mining δεν εχει μεγαλο ρισκο ειναι σιγουρα αυτα που βγαινουν αλλα δεν ειναι πολλα. 

Πάντως το καλύτερο πλάνο (από προσωπική εμπειρία κτλ κτλ) αγόρασε 10-20 νομίσματα μετά από καλό research (για να δεις ποια θα υπάρχουν στο μέλλον βασικά..) και κράτα τα 5-10 χρόνια. Έτσι όπως πάνε θα έχεις σίγουρο κέρδος. Τώρα το πόσο θα είναι αυτό, no one really knows..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, jmirko15 είπε

Πάντως το καλύτερο πλάνο (από προσωπική εμπειρία κτλ κτλ) αγόρασε 10-20 νομίσματα μετά από καλό research (για να δεις ποια θα υπάρχουν στο μέλλον βασικά..) και κράτα τα 5-10 χρόνια. Έτσι όπως πάνε θα έχεις σίγουρο κέρδος. Τώρα το πόσο θα είναι αυτό, no one really knows..

Και παλι ειναι πια νομισματα θα σου κατσουν. 15 ειχα παρει το 2017 τα 5 εξαφανιστηκαν. Τα υπολοιπα μου εδωσαν καποια profit. Η μαγκια ειναι να βγεις τη στιγμη που θα αρχισει η αντιστροφη μετρηση και αρχισει να πεφτει. Οποτε ναι για να το πετυχουμε εμεις εδω ειναι σαν να πιανουμε 4+1 στο τζοκερ. Χρηματιστηριο ειναι ξεκαθαρα. Το mining ειναι αλλο θεμα χαμηλο ρισκο με ενα λογικο profit εγω περισσοτερο ετσι παιζω στα σιγουρα αλλα λιγα χρηματα τα εστειλα και για trading δεν περιμενω τιποτα απο εκει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Arkin είπε

Και παλι ειναι πια νομισματα θα σου κατσουν. 15 ειχα παρει το 2017 τα 5 εξαφανιστηκαν. Τα υπολοιπα μου εδωσαν καποια profit. Η μαγκια ειναι να βγεις τη στιγμη που θα αρχισει η αντιστροφη μετρηση και αρχισει να πεφτει. Οποτε ναι για να το πετυχουμε εμεις εδω ειναι σαν να πιανουμε 4+1 στο τζοκερ. Χρηματιστηριο ειναι ξεκαθαρα. Το mining ειναι αλλο θεμα χαμηλο ρισκο με ενα λογικο profit εγω περισσοτερο ετσι παιζω στα σιγουρα αλλα λιγα χρηματα τα εστειλα και για trading δεν περιμενω τιποτα απο εκει.

Spoiler

Στατιστικά από τα 20, 10 γεια σου, 7 το ίδιο, 3 στο θεό :P

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, omitziz είπε

Καμία σχέση όμως , ακόμα και η κουτση Μαρία μπορεί εδώ και χρόνια 

Install , press start 

 

nice.jpg.888b12fccb9d590457ee6d1ab38626b9.jpg

Καμια σχέση το ποστ μου με mining, μπήκε ως απάντηση ακριβως κατω απο ποστς για trading.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...