Προς το περιεχόμενο

Nvidia RTX3000 Series (Ampere)


holy grail
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Συνέχεια εδώ

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

-Φίλε μου έκαναν δώρο την 2080ti. την έβαλα στο σύστημα μου και πετάει! Καρτάρα μιλάμε 

-ε όχι και καρτάρα και εσύ μωρέ....ξέρεις πόσο κοστίζει; 

 

(Δεν περιγράφω άλλο) 

  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα αφήστε το, δεν πειράζει. Σε 2 χρόνια οι 3xxx μας πάλι μάπα θα είναι. Και σε 4 χρόνια οι 4xxx μας πάλι μάπα. Γενικά οι αγορές μας είναι τραγικές.

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Acmilangr2 είπε

-Φίλε μου έκαναν δώρο την 2080ti. την έβαλα στο σύστημα μου και πετάει! Καρτάρα μιλάμε 

-ε όχι και καρτάρα και εσύ μωρέ....ξέρεις πόσο κοστίζει; 

(Δεν περιγράφω άλλο) 

Μα εσύ την λές καρτάρα γιατί είναι "η τοπ σε επιδόσεις". Έτσι έγραψες. Δεν είναι όμως, μιας και η Titan RTX εχει καλύτερες επιδόσεις σε gaming. Απλά επειδή είναι πανάκριβη δεν την λες καρτάρα. Στα λόγια μας δηλαδή έρχεσαι, απλά επειδή είσαι κάτοχος είσαι και λίγο biased. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολο τετοια μου πεταει το youtube και δεν εχω κανει καν search για την σειρα 3000 οτι λινκ εχω πατησει απο εδω μεσα...Ρε λετε να μυριζει φολα η δουλεια?Η απλα το λενε πιο πολυ για την μαστιγα του preorder..

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Stamer είπε

Έλα αφήστε το, δεν πειράζει. Σε 2 χρόνια οι 3xxx μας πάλι μάπα θα είναι. Και σε 4 χρόνια οι 4xxx μας πάλι μάπα. Γενικά οι αγορές μας είναι τραγικές.

Δεν είπε κανείς αυτό. Εσύ το λές. Πιο πίσω το παιδί σου είπε για 20 κάρτες οτί είναι καρτάρες. Απλά η 2080ti δεν είναι μία από αυτές, τι να κάνουμε τώρα. Τα review αμα δεις θα καταλάβεις. Δες του anandtech τι έγραφε στο conclusion. Δηλαδή κοροιδευόμαστε μεταξύ μας ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Herald είπε

Μα εσύ την λές καρτάρα γιατί είναι "η τοπ σε επιδόσεις". Έτσι έγραψες. Δεν είναι όμως, μιας και η Titan RTX εχει καλύτερες επιδόσεις σε gaming. Απλά επειδή είναι πανάκριβη δεν την λες καρτάρα. Στα λόγια μας δηλαδή έρχεσαι, απλά επειδή είσαι κάτοχος είσαι και λίγο biased. 

Καρταρες και οι 2 είναι. Ποιος δεν θα τις ήθελε στο σύστημα του ; 

(όχι δεν είμαι πλέον κάτοχος) 

1 λεπτό πριν, Psycho_Warhead είπε

Ready ;

No

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Acmilangr2 είπε

Καρταρες και οι 2 είναι. Ποιος δεν θα τις ήθελε στο σύστημα του ; 

(όχι δεν είμαι πλέον κάτοχος) 

Τζάμπα? Και μια 1060 3αρα θα ηθελα άμα ήταν τζάμπα. Δεν την κάνει καρτάρα όμως :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Herald είπε

Δεν είπε κανείς αυτό. Εσύ το λές. Πιο πίσω το παιδί σου είπε για 20 κάρτες οτί είναι καρτάρες. Απλά η 2080ti δεν είναι μία από αυτές, τι να κάνουμε τώρα. Τα review αμα δεις θα καταλάβεις. Δες του anandtech τι έγραφε στο conclusion. Δηλαδή κοροιδευόμαστε μεταξύ μας ?

Ναι ναι ότι πεις. Στα λόγια σου έρχομαι.. έχεις δίκιο.. ok. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Herald Ρε συ, ήμαρτον. 5ος λογαριασμός (μπορεί και να έχω χάσει το μέτρημα, ως λογιστής θα ξέρεις καλύτερα) και συνεχίζεις ακάθεκτος.

Άσε και κάτι να πέσει κάτω και μην προσπαθείς να κερδίσεις τη μάχη σε κάθε (μα κάθε) συζήτηση.

Πιάσαμε τώρα τις 2080ti και αν είναι καλές κάρτες ή καρτάρες και ποια είναι καρτάρα και να κάνει η μάνα και γιατί να κάνει η μάνα...

Ναι, η 2080ti είναι καρτάρα, έχει μείνει 2 χρόνια στην κορυφή και αν ο πέτσινος αποδειχθεί ότι δεν τα άλειψε με βούτυρο τα κουλουράκια, θα παραμείνει στις top 3 κάρτες.

Κρατάει άνετα για μια 2ετία ακόμη, επομένως, εφόσον η κάρτα ικανοποιεί τον κάτοχό της για 4-5 χρόνια και μιλάμε για τεχνολογικό προϊόν (απ' αυτά που απαξιώνονται πολύ γρήγορα), τι θες παραπάνω; Να ψήνει και rtx on καφέ;

Μην προσπαθείς να βγεις από πάνω σε κάθε κουβέντα που κάνουμε εδώ μέσα, διότι είναι αδύνατον. Αυτό δεν σημαίνει ότι έχασες, απλά κάποιες φορές καλό είναι να παραδεχόμαστε και πέντε (αυτονόητα) πράγματα.

 

  • Like 8
  • Thanks 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, Acmilangr2 είπε

Καρταρες και οι 2 είναι. Ποιος δεν θα τις ήθελε στο σύστημα του ; 

(όχι δεν είμαι πλέον κάτοχος) 

No

Έλα ρε γιατί ; Θα προσπαθήσουμε με την iGPU του 9900Κ :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, azazil1190 είπε

Ρε συ μπήκα epic και λέει available soon.

Πώς και πώς περιμένω να το κατεβάσω

Σε 3 μερούλες βγαίνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...