Προς το περιεχόμενο

Nvidia RTX3000 Series (Ampere)


holy grail
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Συνέχεια εδώ

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

16 ώρες πριν, Chaos3X είπε

Μόλις παρέλαβα την 3080 Gaming X Trio, δυστυχώς 5+1 είναι η συστοιχία, έβαλα και τον τελευταίο driver, για να δούμε τι ψάρια θα πιάσουμε...

καλορίζικη....δεν νομίζω να έχεις θέματα με τον τελευταίο driver αν και δεν το έχω δοκιμάσει ακόμα....από αυτά που λένε δηλαδή.....καλό gaming και απροβλημάτιστος ο δράκος!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπερα παιδια! Οπως εχεω αναφερει και σε προηγουμενες σελιδες σ αυτο το αρθρο! Εχω προπαραγγελια την asus 3080 rog strix! Σημερα βρηκα μια διαθεσιμοτητα την msi trio x 3080! Να παρω την msi τωρα ή να περιμενω την asus; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Pantaz είπε

Καλησπερα παιδια! Οπως εχεω αναφερει και σε προηγουμενες σελιδες σ αυτο το αρθρο! Εχω προπαραγγελια την asus 3080 rog strix! Σημερα βρηκα μια διαθεσιμοτητα την msi trio x 3080! Να παρω την msi τωρα ή να περιμενω την asus; 

τιμές?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

  

2 λεπτά πριν, Pantaz είπε

Οι τιμες εχουν ως εξης! 1049 η asus! Και 949 η msi! Τις παιρνω με τιμολογιο!

 

αν είναι έτσι προχώρα στην asus...αν δεν ήταν με τιμολόγιο η msi τότε και πάλι πολλά είναι....

Επεξ/σία από BabisTs
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, BabisTs είπε

  

αν είναι έτσι προχώρα στην asus...αν δεν ήταν με τιμολόγιο η msi τότε και πάλι πολλά είναι....

Αλλα λενε πως θα αργησει να τις εμφανισει τις καρτες η asus; Γνωριζεις κατι παραπανω σ αυτο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Pantaz είπε

Αλλα λενε πως θα αργησει να τις εμφανισει τις καρτες η asus; Γνωριζεις κατι παραπανω σ αυτο;

Η asus στην nvidia είναι ASUS....τώρα από εκεί και πέρα θα αργήσουν λίγο όπως πάντα ούτως ή άλλως σε κάθε γενιά...

1 λεπτό πριν, Coppermine είπε

@BabisTs

Θα την βάλεις σε νερό τελικά? 

ναι.....ειδάλλως σε strix oc θα πήγαινα κλασσικά....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...