Προς το περιεχόμενο

Nvidia RTX3000 Series (Ampere)


holy grail
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Συνέχεια εδώ

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

21 λεπτά πριν, Matrix7 είπε

Ρίξε μια ματιά στο cyberport.de.Λογικές τιμές για προπαραγγελία.Και στο ένα θα περιμένεις,και στο άλλο θα περιμένεις

Edit.Τώρα είδα τιμολόγιο.δεν ξέρω τι παίζει για τιμολόγιο

Ωπα ρε σι καλο μαγαζάκι φαίνεται αλλα τι 58€ μεταφορικά? Ενώ έχει καλες τιμές ξεφεύγει στην τελική τιμή. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

27 λεπτά πριν, Matrix7 είπε

Ρίξε μια ματιά στο cyberport.de.Λογικές τιμές για προπαραγγελία.Και στο ένα θα περιμένεις,και στο άλλο θα περιμένεις

Edit.Τώρα είδα τιμολόγιο.δεν ξέρω τι παίζει για τιμολόγιο

Το Cyberport έχει έξοδα αποστολής για Ελλαδα 52,99€ , καλά βλέπω ?  🤔

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, Prospector8 είπε

Ωπα ρε σι καλο μαγαζάκι φαίνεται αλλα τι 58€ μεταφορικά? Ενώ έχει καλες τιμές ξεφεύγει στην τελική τιμή. 

Από computer universe χρεώνουν 35 dhl,50 γρήγορα.Τώρα πχ strix στα 900 το ένα,1050 το άλλο.20 ευρώ παραπάνω για μεταφορικά θα τα έδινα,δεν ξέρω μήπως είδες τα γρήγορα

Επεξ/σία από Matrix7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, nekrik είπε

Το Cyberport έχει έξοδα αποστολής για Ελλαδα 52,99€ , καλά βλέπω ?  🤔

ναι το είχα βάλει την πρώτη μέρα :P .Σε ολες τις χώρες χρεώνει 12-18 σε ελλάδα 52. Γενικώς δεν ξέρω γιατί μας έχουν τόσο στο φτου. Εχω διαβάσει και άρθρα που γράφουν μην εμπιστεύεστε τους ελληνες στο ebay, λαικ wtf

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Sakiz105 είπε

ναι το είχα βάλει την πρώτη μέρα :P .Σε ολες τις χώρες χρεώνει 12-18 σε ελλάδα 52. Γενικώς δεν ξέρω γιατί μας έχουν τόσο στο φτου. Εχω διαβάσει και άρθρα που γράφουν μην εμπιστεύεστε τους ελληνες στο ebay, λαικ wtf

Εχω διαβάσει παρόμοια πράγματα και το έχω ξαναδει το έργο και αλλού. Δεν παύει να είναι  λιγο αισχρό !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Prospector8 είπε

https://www.amazon.es/PNY-Tarjeta-Gráfica-GeForce-Gaming/dp/B08HBTJMLJ/ref=mp_s_a_1_4?dchild=1&keywords=rtx+3080&qid=1601618203&sprefix=Rtx+30&sr=8-4

Μουφα υλοποίηση αλλα είπα να τη τσιμπήσω και την αλλάζω αργότερα όταν σταθεροποιηθει η κατάσταση. Με τιμολόγιο βγαίνει 700€ στρογγυλά. Οοοοταν έχουν τεμάχια ας στείλουν. 

880 εχουν την ventus oc στο skroutz ρε συ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για 3080 με 20GB που λέγανε έχει βγεί τίποτα καινούριο;

Σκεφτόμουν για 3090 αρχικά αλλά μάλλον δεν θα την πάρω γιατί έχει πολύ μικρές διαφορές σε απόδοση απο την 3080.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 λεπτά πριν, Sakiz105 είπε

ναι το είχα βάλει την πρώτη μέρα :P .Σε ολες τις χώρες χρεώνει 12-18 σε ελλάδα 52. Γενικώς δεν ξέρω γιατί μας έχουν τόσο στο φτου. Εχω διαβάσει και άρθρα που γράφουν μην εμπιστεύεστε τους ελληνες στο ebay, λαικ wtf

Γιατί είμαστε απατεώνες, γιαυτό. Άμα διαβάσεις και προηγούμενες σελίδες θα καταλάβεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζει να έχει δύο SKUs σε "ετοιμότητα" και αναλόγως τι θα ανακοινώσει η AMD στις 28 να βγάλει το αντίστοιχο ο πετσινος για να χτυπήσει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εμενα μολις με πηραν τηλ να μου ακυρωσουν την παραγγελία για την 3080. Προφανως η τιμη της θα ανεβει και αλλο και δεν θελουν να πουλησουν οσο την ειχαν. Μαλλον  οι 10 Mlcc κοστιζουν παραπανω απο τον ενα spcap και θελουν να βγαλουν τα εξτρα φραγκα. Ε ρε φιασκο...

Επεξ/σία από akoinonitos
  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, akoinonitos είπε

Εμενα μολις με πηραν τηλ να μου ακυρωσουν την παραγγελία για την 3080. Προφανως η τιμη της θα ανεβει και αλλο και δεν θελουν να πουλησουν οσο την ειχαν. Μαλλον  οι 10 Mlcc κοστιζουν παραπανω απο τον ενα spcap και θελουν να βγαλουν τα εξτρα φραγκα. Ε ρε φιασκο...

Άκυρο από που? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...